Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Możesz oddać zużyty sprzęt RTV i AGD

Utworzony przez Jarek 3m, 16 maja 2008 r. o 10:51 Powrót do artykułu
A w Lublinie kiedy będzie zbiórka?? Narazie to jest chyba tylko na poligonie :] Miałem stary telewizor i musialem sie trochę naszukać żeby go wyrzucić zgodnie z prawem i nie placić. Wg mnie powinny być punkty zbiórki na każdym osiedlu, na wzór krajów zachodnich. Dla zainteresowanych: Od niedawna bezpłatnie w Lublinie sprzęt zbiera odbiorca naszych śmieci, Kom Eko albo MPO. Trzeba go zawieść osobiście. Chyba zabrakło tych informacji w tekscie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej z tego co wyczytalem w ogloszeniu na mojej klatce schodowej 2 razy w miesiacu w eclercu na Zana sa zbierane bezplatnie elektrosmieci, mozna przyniesc w kazdej ilosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM WSZYSTKICH ZBIÓRKA ELEKRTRO ŚMECI ODBYWA SIĘ W OSTATNIA SOBOTĘ MIESIACA POD LECLERKIEM NA TURYSTYCZNEJ POD TESCO POD REALEM TAK WYCZYTAŁAM WPISUJAC GDZIE ODDAC ZUŻYTY SPRZET AGD W LUBLINIE POZRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...