Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagonka na Straż Miejską!

Utworzony przez mieszczuch, 8 września 2014 r. o 21:22
Mnie nie trzeba bronić Stasiu. Ja nie mam zdjęć w rudej peruce :) Nie mam się czego wstydzić :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani żony w MOPSie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawno pojawiłem się w domu i czytam  a tu na blogu LLE wiadomość dnia ! - Bartol kolejny raz sprowadził na kolana prowincjonalnych urzędników. Nie wstyd wam teraz panowie donosiciele ? - to kolejny raz już  ośmieszyliście się  na całą Polskę? Ciekawe czy w biuletynie informacyjnym redaktor naczelny wspomni, Że Nie Dało Się zamknąć bloga LLE24.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowincjonalnych, bo Bartol to już Warszawka, a nie prowincjonalna Łęczna, tak? A przeczytałeś to postanowienie sądu, finezja! Już żaden portal nie musi się rejestrować, chyba że regularnie np. co dwie godziny daje nową aktualność. DW - do wyrejestrowania, onet i wp - też.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boli cie to umorzenie urzędasie, boli ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodaj Warszawiaku prowincjonalny urzędasie. Ach, stolica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prowincjonalny urzędasie w rudej peruce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rozładowanie emocji kliknij w   youtube.com/watch?v=Lq-ON_I2XyA  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu od razu nagonka? Coś działa źle to trzeba zlikwidować. Po co udawać, że jest dobrze. 7 strażników na 25 tysięczną gminę. Bez żartów.
Ganiali oni to teraz ich pogonią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najgłośniej krzyczy ten kurduplowaty radny co nic mądrego nie zrobił w życiu tylko jątrzyć potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...