Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O tym że będą robić drogę na odcinku Ziółków-Karolin-Witaniów słyszę już od kilku lat ale tej inwestycji chyba nikt nie doczeka. Bo po co ? Niby droga powiatowa ale nasze władze zawsze nie mają pieniędzy.....Polska to kraj przekrętów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 tyś ludzi zgieli w radomiu : http://www.skracacz.alv.radom.pl/IlCy3R <-- czytaj tu ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny powiat Miller ma rację,że trzeba robić bogate województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński obudził się w roku wyborczym? Gdzieś pan był przez 3 lata? Chyba będzie kandydował w wyborach i nie chce żeby ludzie zamiętali go jedynie przez sprawę zatrudnienia jego żony w łęczynskim mopsie. Tani chwyt, ja nie dam się nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Pan Kuczyński nie składał wniosku na sesji powiatu przed uchwaleniem budżetu? Może poparli by go inni radni i pieniądze na drogę by się znalazły. Mógł ponowić wniosek skoro chciał ludziom pomóc. Faktycznie chyba tani chwyt przedwyborczy. Dziwne też, że akurat Dziennik pisze o wniosku Kuczyńskiego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zganianie na to, że nie ma pieniedzy bo "jest szpital" to pójście na łatwizne. Za coś ten Pan bierze wynagrodzenie jako starosta i powinien coś wymyśleć, wyszukać jakiś program unijny, jakąś dotacje. Nie wiem, może sie nie zna,może nie ma znajomości albo zajmuje sie nie tym co trzeba. Fatalnie, że drogi są coraz gorsze,  jak sie ich teraz nie wyremontuje to za chwile trzeba bedzie budować nowe a to bedzie kosztowało jeszcze wiecej, Czy ktoś o tym pomyślał? Problem nie pojawił sie w tym roku, pytam sie co robili do tej pory włodarze starostwa i gmin i zarząd dróg? ....... brali pensje i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński obudził się w roku wyborczym? Gdzieś pan był przez 3 lata? Chyba będzie kandydował w wyborach i nie chce żeby ludzie zamiętali go jedynie przez sprawę zatrudnienia jego żony w łęczynskim mopsie. Tani chwyt, ja nie dam się nabrać.
 
A dlaczego Pan Kuczyński nie składał wniosku na sesji powiatu przed uchwaleniem budżetu? Może poparli by go inni radni i pieniądze na drogę by się znalazły. Mógł ponowić wniosek skoro chciał ludziom pomóc. Faktycznie chyba tani chwyt przedwyborczy. Dziwne też, że akurat Dziennik pisze o wniosku Kuczyńskiego.
A słyszałeś Mariuniu o jakichkolwiek wnioskach w tej radzie? A jak idzie trzem muszkieterom? jakieś ich wnioski przeszły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzej muszkieterowie działają aktywnie całą kadencję, a nie tylko w roku wyborczym. Poczytaj, sprawdź. Pobudka za pięć dwunasta zalatuje hipokryzją na kilometr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bili niepełnosprawną kobiete :  http://nurl.pl/dOL <-- zabić takich :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero hipokryzja! W mieście ścieżki do szpitala nie można zrobić, parkingi, żłobek, place zabaw nie interesują radnych burmistrza. Dlaczego pan Kuczyński jako miejski urzędnik nie walczy o te proste inwestycje w gminie? Podobno w sesjach uczestniczy. U siebie Pan zadbaj najpierw.   Obudził się radny powiatowy przed końcem kadencji. Dlaczego nie zgłosił wniosku na sesji. Chętnie poznałbym radnych, którzy zagłosowaliby przeciwko. Ale tego nie zrobił. W mieście wiem chociaż jak kto głosuje. Przedwyborcza "chłyt" nie dajcie się nabrać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wam ten Kuczyński nadepnął na rozumki,pomyślcie o was jak co sesje młócicie plewy opluwacie i z tego nic nie ma bo nie macie większości i mieć nie będziecie,dobrze że chociaż jeden radny Rady Powiatu upomniał się o drogi,pałac na karty chipowe wybudowany po co drogi w tym powiecie.Szpital wybudowany za pieniądze kontraktu dla województwa i składki miasta Łęczna i Lubelskiego Węgla.Inne biedniejsze powiaty remontują i odbudowują drogi oraz utrzymują szpitale i nie wydają tyle na BLE,BLE,BLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga jest fatalna. To już kolejny rok upominania się o jej remont. Niestety bezskutecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Łęczyński beton'' - nie da się !  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęczyński beton a to dobre, radni Spiczyna wolą imprę w Zawieprzycach niż drogę do miasta powiatowego .... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różni ludzie różne potrzeby :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz coś bardziej banalnego jeszcze do powiedzenia "gościu" ? może mniej na promocję więcej na drogi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baner z takim hasłem powinien zawisnąć nad Urzędem Miasta w Łęcznej: mniej na promocję więcej na drogi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakiej promocji mowa? Ten urzad to jedna wielka negatywna promocja. Takie moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam na myśli urząd Spiczyna tak na marginesie do władz czy można podesłać jakiś pług na omawiany odcinek drogi  nie wszyscy mają "terenówki" jak władza spiczyńska    pięknie dziękuję  t
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...