Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcą kupować w sklepach, które utrzymują Górnika Łęczna

Utworzony przez wilkstepowy, 26 września 2008 r. o 07:28 Powrót do artykułu
Mam dla Was jeszcze gorszą wiadomość - piłkarze NIC z tego nie mają. Sklepy są powiązane z GKS Górnik Łęczna a piłkarze ze Spółką "Górnik Łęczna" S.A. Chyba, że chodzi o piłkę kobiecą - ale nie sądzę. Zadziwiające jest natomiast to, że Prezes Spółki nie wie co ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zabrać im dotacje i problem bedzie rozwiazany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GKS "Górnik" Łęczna dawno powinien zostać rozwiązany. Górnik Łeczna S.A. prowadzi drużyny piłkarskie i płaci krocie GKS za wynajm obiektów sportowych. Spółka powinna być przekształcona w podmiot, który zacznie zarabiać a nie funkcjonować wyłącznie w oparciu o wpływy z umów sponsorskich. Sama działalność piłkarska nie przynosi zysków. Panowie Prezesi Lubelskiego Węgla do roboty. Marnują się pieniądze wypracowane przez górników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a jeszcze doadjmy to jak zarabiają na zawyżonych cenach biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobiło się na tej kopalni spółek spóleczek i wszczyscy chcą kasy,a ci co naprawde zapieprzają mają wielkie g złodziejstwo jest na tej kopalni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Szmuć ludzie czują się odszukani również cenami biletów na przewozy górnika transport które są chyba najdroższe w kraju przeliczając na kilometry. Dlaczego dopier teraz związkowi działacze o tymn mówią. dopiero po art. z w gazecie, przecież od lat górnicy upominają sie o uporządkowanie tego tematu. pozwolic innym przewoźmikom na transport do Bogdanki, skończyć z tym fatalnym nieudolnym transportem Gornika transport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co mówią związkowcy to czysta fikcja. Oni mają jakiś układ z tą "szajką". W jednej rozmowie telefonicznej padły słowa "jak ci coś nie pasuje to się zwolnij". Tak "związkowiec" nie powinien się odnosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek_74 napisał:
To co mówią związkowcy to czysta fikcja. Oni mają jakiś układ z tą "szajką". W jednej rozmowie telefonicznej padły słowa "jak ci coś nie pasuje to się zwolnij". Tak "związkowiec" nie powinien się odnosić.
Czy mozesz powiedzieć który to związkowiec tak powiedział. Bardzo jestem ciekaw jako długoletni pracownik kopalni który to ma taki wyszczczekany języczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te spółeczki też ryja jak woły i to za marną kasę!!!!!!!!! Choć prawie wszyscy są górnikami, to wy dopuściliście tych prezesów do władzy!!!!!!-Za mało mają pieniędzy(na emeryturach?) i chcą jak najmniejszym ratować NASZ '' Lubelski Węgiel''?To na co one idą?!!!!!!!! A żarcie w sklepach ''górnika'' nie dość, że jest drogie to i do dupy, szybko się psuje!!!!!! Kiełbasa chodzi'' po dwóch dniach''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na Śląsku można kupować za talony różne produkty na miecie?-I NIKT Z TEGO POWODU NIE PŁACZE!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Szmuc z Panem Bondyrą straszą górników że jak będą dużo krzyczeli, to wrócą posiłki regeneracyjne. Ok, niech mi wydadzą gorący posiłek o 2.30 w nocy. Wydaje mi się iż komuś to by się nie opłacało. Panowie "związkowcy", fizyczni też mają rozum, mimo iż Wy myślicie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie i taka cisza. Kiedyś jak w Świdniku obiad podrożał o 1 zł to solidaruchy tego samego dnia zrobili strajk. W Łęcznej jet drożej aż o 30% i jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba być prawdziwym żydem żeby robić strajk o 1zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wczoraj zobaczyłem węgiel na składzie PO 800zł za tonę to POmyślałem, że znów nie stać mnie na dotowanie płac górników PO 3000-4000 netto. Kolejny raz będę musiał kupić węgiel rosyjski lub ukraiński bo POlski jest za drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdPiS napisał:
jak wczoraj zobaczyłem węgiel na składzie PO 800zł za tonę to POmyślałem, że znów nie stać mnie na dotowanie płac górników PO 3000-4000 netto. Kolejny raz będę musiał kupić węgiel rosyjski lub ukraiński bo POlski jest za drogi.
słuchaj POdPis. możesz kupowac węgiel rosyjski,nawet wódkę rosyjską. Cena węgla jast taka jak na rynkach swiatowych. trudno aby Bogdanka sprzedawała taniej. Ja mogę powiedzieć,ze ceny gazu ida w góra,ceny energii, wody itp i co mam zazdrościć energetykom ich zaribków???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie o to chodzi że nie chcemy kupować w sklepach PHU Górnik tylko 4 zł za paczkę ryżu to trochę przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie o to chodzi że nie chcemy kupować w sklepach PHU Górnik tylko 4 zł za paczkę ryżu to trochę przesada.
 A ten temat to pochodzi od archeologów,czy górnicy dokopali się do zabytków z 2008r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...