Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja napisał:
Jaka 26-latka zadaje się z 18-letnim gów.....?????
Normalnie a dlaczego nie, byli parą 3 miesiące przeciez mieszkali prawie razem a że sie upił i zniszczył samochód musi ponieść konsekwencje proste a ty nie znasz żadnych par gdzie jest różnica wieku bo ja znam i są szczęsliwi wielka sensacja na wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orient napisał:
"zastanowił"? forma meska a nick Kinia, dziwne...
ojej wielka tragedia poprostu szybko pisane i uciekło "a " ZATANOWIŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolak patolik napisał:
To myślenie głupiego bolszewika. Szkoda ma być naprawiona na koszt tego łobuza. Auto trzeba wstawić do normalnego warszatu, a rachunkiem za naprawę obciążyć sprawcę. Tak się powinno załatwiać sprawę. Szanuj cudzą własność.
twoje myślenie to myslenie cwanego chuja! uszkodzic mu starego złoma za 1000zł a po remoncie chce miec nowego mercedesa za 100000zł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do bolszewika napisał:
twoje myślenie to myslenie cwanego chuja! uszkodzic mu starego złoma za 1000zł a po remoncie chce miec nowego mercedesa za 100000zł!!!
No ale tak przecież wszyscy robią nie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ma ktoś mieć zamienniki w samochodzie jeśli ktoś go zniszczył? Zero szacunku dla czyjejś własności. Skoro tak miało dla niego znaczył niech zobaczy ile kosztuje część. A nie najmniejszym kosztem żeby ćwok po kieszeni nie odczuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że wliczają w to jeszcze koszt naprawy tzn ile mechanik weźmie,Wiem coś na ten temat bo za naprawe fiata punto musiałem płacić 1500zł a do wymiant był zderzak lampa i przednia maska...tzn nie ja płaciłem tylko koleś przez którego miałem uszkodzony samochód. Takie są ceny niestety i trzeba sie z tym pogodzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dała mu, więc zniszczył jej samochód . Szkoda młodzieńca, a tak miał być z niego Ogier. Tak w ogóle to skąd ten biedaczek.jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle że ona ma faceta który jest po 50-tce a jeździ po 18-latkach ha ha ha ha dobra jest! Rodzinie powiedziała że miała wypadek ha ha ha ha ha ha ha !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy napisał:
Tyle że ona ma faceta który jest po 50-tce a jeździ po 18-latkach ha ha ha ha dobra jest! Rodzinie powiedziała że miała wypadek ha ha ha ha ha ha ha !!!!
. Po jakiej 50-tce znawco od 7 bolesci???? Chyba w bani ci sie poprzewracalo!!! Hahaha..... jesli masz zle info to sie nie udzielaj!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tym bardziej powinna sie zastanowić. Ma faceta a jeździ do innych,ładnie to o niej świadczy,nie dość że ma 26lat i ma faceta po 40,to zdradza go z 18-latkiem! Co to za dziewczyna?! Powinna się zastanowić co robi ze swoim życiem,sama narobiła sobie kłopotu. Wcale mi jej nie szkoda a wręcz śmieje się z niej,bo pokazała klase dziewczyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy to piszecie?! Ludzie! A co za różnica z kim ona tam siedziała?!Zniszczył to bedzie odpowiadał za to a że dziewczyna nie myśli poważnie o życiu to już inna sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Was interesuje życie prywatne kogoś? Pojeb*aną mentalność mają niektórzy ludzie, którzy chcieliby wejść swoimi buciorami w czyjeś prywatne życie. Chłopak dostał nauczkę, że alkohol nie jest przeznaczony dla niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dała mu ......... , więc zniszczył jej samochód!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty fajny jesteś kolega że tak piszesz na kolegę z pracy popatrz na siebie kolego z albertowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to powyżej pisałem do gościa który pisał że ta dziewczyna ma faceta po 50 a jeżdzi po 18latkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona dała jemu prowadzić ,poprowadzić,samochód czy coś tam,coś tam,ale zagmatwaliście problem totalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...