Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie mieli szans na przeżycie

Utworzony przez Kolega, 11 marca 2008 r. o 08:41 Powrót do artykułu
I zaczęło sie poznawanie prawdy ... jak już napisano ze nie jechał 200 na godz to i inne rzeczy wyjdą na jaw ... a tym co potrafi najeżdżać na innych poszkodowanych sami nie są lepsi ... całkowitej prawdy i tak sie nie dowiemy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumie niektórych co wyrażają swoje komentarze takie coś może zdarzyć sie prawie każdemu wiadomo ,że chłopak przesadził i go poniosł bo lubił z.... tak jak ja ale ci co go nie znają niech nie przesadzają w swoich wypowiedziach bo go wogóle nie znają a oczernić łatwo.....
Ostatnio edytowany 16 marca 2008 r. o 15:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był dobry chłopak. bardzo wesoły. szymona znałam osobiście. nie wnikam jak szybko jechał ani w czym mógł zawinić jako kierowca. sama rozmawiałam z nim jeszcze dwa kilka dni wcześniej i nigdy bym nie powiedziała, że za pare dni usłyszę o jego śmierci. najbardziej jednak cierpią teraz jego bliscy. a osoby komntujące całe wydarzenie nie mając najmniejszego pojęcia ani o zaszłej sytuacji, ani tymbardziej nie znając chłopaka niech przestaną rozpowiadać jakieś cherezje!!! składam szczere kondolencje całej rodzinie Szymona, a także najbliższym Piotra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że tak się stało. Przynajmniej już nie zabije innych uczestników ruchu drogowego, bo niewątpliwie jakby mu sie teraz udało to dalej by szarżował na drogach z mniemaniem że jest najlepszym kierowcą świata. I na przykład kiedyś jechał by na wprost mojej żony z dzieckiem która nie miała by tyle szczęścia co pasażerowie VW. Jak się nie umie jeździć to sie nie jeździ albo jeździ ostrożnie. Nie znałem tych chłopców z BMW, tak samo jak nie znam idiotów w ten sposób korzystających z dróg publicznych którzy także giną i przeważnie biorą ze sobą na tamten świat Bogu ducha winnych ludzi. To są potencjalni mordercy i jak mordercy powinni być sądzeni, o ile przeżywają. Szkoda człowieka ale nie szkoda potencjalnego mordercy z szos. A tak swoją drogą, jakby jechał 60 czy 70 na godzinę to by im się nic poważnego nie stało. A chyba taka prędkość obowiązuje na większości naszych polskich dróg. Zatem nie piszcie proszę, że to był "fajny" itp. chłopak. Wielu co ginie w ten sposób być może dla kogoś jest fajnymi etc. etc. Ja staram się jezdzić przepisowo i zawsze mam nadzieję że z naprzeciwka nie będzie pruł jakiś deb*** któremu sie wydaje że jest niki laudą a pojęcie o jeździe ma takie jak większość ludzi o kosmosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecej takich asow na drodze sie rozbije to moze bedzie wreszcie bezpieczniej???doswiadczony kierowca w wieku dwudziestu kilku lat...i jeszcze samochod ktory ma pewnie ze 100 koni za duzo jak dla niego...powinni jezdzic 5-cio konnymi bmw to moze doszliby do wprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie troche taktu i wyczucia...jak mozecie w takiej chwili pisac takie rzeczy... Pomyślcie troche o rodzinach zmarłych,zastanówcie sie czym oni zawinili...bo to wlasnie oni teraz najbrdziej cierpia,czytaj wszystko i napewno jest im przykto ze ich syn jest tak łatwo osadzany przez ludzi ktorzy nawet ich nie znali...ale jakim prawem...czasami lepiej ugryzc sie w jezyki zachowac zbedne komentarze dla siebie... oni i bez tego sa zapewne na skraju wytrzymalaosci stracili dziecko....nie rozumiesz tego nie pisz.... co niektorzy nawet sobie chyba nie wyobrazaja jak bardzo wazne jest w takiej chwili dobre slowo ,sparcie,pomocna dlon a przede wszystkim zrozumienie...tymi swoimi komentarzami juz nic nie zmienicie,mozna tylko miec nadzieje ze inni ktorzy lubia "przycisnac" wyciagna wnioski...teraz do nich powinne byc kierowane wszystkie slowa... nie zadawajcie wiecej bolu rodzinom zmarlych chlopakow bo los juz ich wystarczajaco zranil... Slowa bardziej krzywdza niz rana fizyczna...rana na sercu zawsze gdzies tam zostanie i wspomnienia beda wracaly...na ciele z czasem sie zagoi...prosze nie piszcie komentarzy od tak sobie...blyszczac swoja niby madroscia, bo nawet nie wiecie jak bardzo moga one dotknac osoby, ktore w tym momencie nie sa niczemu winne... Kazdy zamiast pisac te wszystkie przykre rzeczy na temat ZMARLYCH MLODYCH LUDZI powinien lepiej pomodlic sie za ich dusze...wydaje mi sie ze dla obu stron bedzie to korzystniejsze....i nie wazne czy ktos tu jest winny czy nie.... kazdy zasluguje na szacunek w takiej chwili...w koncu chyba jestescie ludzmi!!! to chyba nie jest ponad wasze sily...a przynajmniej mam taka nadzieje... Błądzić jest rzeczą ludzką.... Tak łatwo jest osadzac innych a przeciez sami nie jestesmy idealni.. Ciekawa jestem ile osob ktore maja "odwage" pisac te wszystkie wrzuty mialoby odwage stanac przed rodzinami chlopakow i patrzac im prosto w oczy powtorzyc wszystko co napisali...kazdy powinien zdobyc sie na chwile refleksji zanim napisze nastepny przykry kolejny komentarz...to nie rodzina zawinila....ale musza to jakos udzwignac...a wy jeszcze im to w taki sposob utrudniacie...ludzie jestescie bez serca... Przeciez tych dwoch mlodych chlopakow napewno przez swoje zycie zrobili wiecej dobrych rzeczy dla innych ale o tym jakos nikt nie ma odwagi napisac... jak zwykle prasa lubi wyciagac tylko brudy i oczywiscie je sobie ładnie pokolorowac po swojemu...bo to sie lepiej sprzedaje...az cos mi sie robi jak pomysle jaka "ludzie" maja frajde oczerniajac innych ludzi...zeruja na nieszczesciu drugiego czlowieka...no coz tak to juz jest skonstuowane ale naszczescie sa jeszcze ludzie ktorzy wiedza jaka jest prawda i wcale nie musza tego mowic glosno bo najwazniejsze jest to jak oni pozostana zapisani w ich pamieci a nie w jakims brukowcu ktory opisuje trzy po trzy zeby tylko cos napisac.... [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wy ludzie mozecie mówici ze dobrze ze tak sie stało nie zal wam ich rodzin kture teraz ropaczają simierc synów ciekawe jak by to byli wasi synowie i ktos by tak skomentował ciekawe jak bysicie sie poczuli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woland napisał:
dobrze, że tak się stało. Przynajmniej już nie zabije innych uczestników ruchu drogowego, bo niewątpliwie jakby mu sie teraz udało to dalej by szarżował na drogach z mniemaniem że jest najlepszym kierowcą świata. I na przykład kiedyś jechał by na wprost mojej żony z dzieckiem która nie miała by tyle szczęścia co pasażerowie VW. Jak się nie umie jeździć to sie nie jeździ albo jeździ ostrożnie. Nie znałem tych chłopców z BMW, tak samo jak nie znam idiotów w ten sposób korzystających z dróg publicznych którzy także giną i przeważnie biorą ze sobą na tamten świat Bogu ducha winnych ludzi. To są potencjalni mordercy i jak mordercy powinni być sądzeni, o ile przeżywają. Szkoda człowieka ale nie szkoda potencjalnego mordercy z szos. A tak swoją drogą, jakby jechał 60 czy 70 na godzinę to by im się nic poważnego nie stało. A chyba taka prędkość obowiązuje na większości naszych polskich dróg. Zatem nie piszcie proszę, że to był "fajny" itp. chłopak. Wielu co ginie w ten sposób być może dla kogoś jest fajnymi etc. etc. Ja staram się jezdzić przepisowo i zawsze mam nadzieję że z naprzeciwka nie będzie pruł jakiś deb*** któremu sie wydaje że jest niki laudą a pojęcie o jeździe ma takie jak większość ludzi o kosmosie.
To szok o sie stało moze i jesli jechali by wolniej nic by sie nie stało takiego lecz wiekszosc z nas lubi podnieść sobie troszke adrenaliny a tym bardziej ze byli młodzi trudno stało sie co sie stalo ale dlaczego są takie głupie komentarze jeśli coś takiego by sie stało w waszej rodzinie też było by wam przykro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stało się po prostu. chyba tak miało być... tylko Bóg wie dlaczego.. nie ma teraz co gdybać i obwiniać... bo to na nic, niczego nie zmienimy. Ich już z nami nie ma. Znałam obydwu. Szymona słabo, zaś Paweł był mi najbliższą osobą, kimś bardzo ważnym, więcej niż przyjacielem... ;( nie mogę nadal uwierzyć, że Jego już z nami nie ma... Ale mam nadzieję, że obydwu jest Tam teraz lepiej... I że patrzą na nas z góry... Na zawsze w moim sercu Pawełku [*] .!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrek21 napisał:
Nie rozumie niektórych co wyrażają swoje komentarze takie coś może zdarzyć sie prawie każdemu wiadomo ,że chłopak przesadził i go poniosł bo lubił zapier.... tak jak ja ale ci co go nie znają niech nie przesadzają w swoich wypowiedziach bo go wogóle nie znają a oczernić łatwo.....
To prawda szkoda rodzin bo to tylko one naprawdę wiedza co to dla nich znaczy. Pan kierowca co trzeba jasno powiedzieć nie raz dał sie poznać jako deb*** za kierownicą, szlał od dawna, kółeczka na CPN, szpan itp, a jakoś nie myślał o rodzinie która teraz cierpi. O tym wie wiele osów w ze wsi Łeczna. Co do braci R. i kompanów z BMW to zajccie na Górnicza 5 popytajcie ile ścian zniczczyli ile piwnic zaliczyli, za co odwiedzali jasnie panujący Sąd w Lublinie. Wymić naćpać się - taki cel życiowy - a jakoś nie myśleli o rodzinie która teraz cierpi. Nie mówić żl. Pan Bóg sprawiedliwy choć nie rychliwy. Dokładnie tak nie może być tak że jak tragedia to oni od razu świeci i ani mru mru złego słowa. A może wy co ich znaliście i znacie powiedzcie co robiliscie by tak wam bliscy byli porządnymi ludźmi, by tak często nie "błądzili". Nazywajmy fakty po imieniu. Smutne jest to że tylko rodzina jest tak naprawde poszkodowana i jej szkoda. Jakoś tych z BMW szkodowac nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adafag napisał:
To prawda szkoda rodzin bo to tylko one naprawdę wiedza co to dla nich znaczy. Pan kierowca co trzeba jasno powiedzieć nie raz dał sie poznać jako deb*** za kierownicą, szlał od dawna, kółeczka na CPN, szpan itp, a jakoś nie myślał o rodzinie która teraz cierpi. O tym wie wiele osów w ze wsi Łeczna. Co do braci R. i kompanów z BMW to zajccie na Górnicza 5 popytajcie ile ścian zniczczyli ile piwnic zaliczyli, za co odwiedzali jasnie panujący Sąd w Lublinie. Wymić naćpać się - taki cel życiowy - a jakoś nie myśleli o rodzinie która teraz cierpi. Nie mówić żl. Pan Bóg sprawiedliwy choć nie rychliwy. Dokładnie tak nie może być tak że jak tragedia to oni od razu świeci i ani mru mru złego słowa. A może wy co ich znaliście i znacie powiedzcie co robiliscie by tak wam bliscy byli porządnymi ludźmi, by tak często nie "błądzili". Nazywajmy fakty po imieniu. Smutne jest to że tylko rodzina jest tak naprawde poszkodowana i jej szkoda. Jakoś tych z BMW szkodowac nie mogę.
... to raczej ty jestes pisząc takie żeczyOstatnio edytowany 27 marca 2008 r. o 12:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE DAJCIE IM ODEJŚĆ W SPOKOJU. OBWINIANIE I OSKARŻANIE NIC TU NIE POMOZE. ŻYCIA IM TO NIE WRÓCI. LEPIEJ SIE ZA NICH POMÓDLCIE. ŻAL WAS CHŁOPAKI. ODESZLISCIE ZA WCZESNIE. O WIELE ZA WCZESNIE. ALE MAM NASDZIEJE ZE BEDZIE WAM TAM LEPIEJ. SPOCZYWAJCIE W SPOKOJU.....[*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś pokazałeś ile ludzi Cię kocha, udowodniłeś jak wielka jest Twoja osoba [*] teraz my będziemy mieć Ciebie w sercach i wspomnianiach, Ty nas na górze przy Sobie [*] KOCHAMY CIĘ SZYMON nic się nie zmieni [*] P.S nikt kto osobiście nie znał tych osób ani tego zdarzenia nie ma prawa się wypowiadać na ich temat. Nikt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie ma prawa ich osadzac. nikt. dajcie im spokoj. Ich juz nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na przykład kiedyś jechał by na wprost mojej żony z dzieckiem która nie miała by tyle szczęścia co pasażerowie VW. Jak się nie umie jeździć to sie nie jeździ albo jeździ ostrożnie. To są potencjalni mordercy i jak mordercy powinni być sądzeni, o ile przeżywają. Szkoda człowieka ale nie szkoda potencjalnego mordercy z szos. Ja staram się jezdzić przepisowo i zawsze mam nadzieję że z naprzeciwka nie będzie pruł jakiś ... któremu sie wydaje że jest niki laudą a pojęcie o jeździe ma takie jak większość ludzi o kosmosie. Niuniek jesteś jednym z tych normalnych!!! Śmieszą mnie wypowiedzi co niektórych że skoro ich nie znałam to nie mam prawa się wypowiadać. Szczęście ze ich nie znałam!!! Obracam się w towarzystwie inteligentnych ludzi a nie imbecyli bez wyobraźni!!! Jak kogoś pchnę nożem to też będę niewinna bo nie wiedziałam co się stanie bo na filmach to nie umierają?? A z drugiej strony może faktycznie dajmy przez tydzień gnojom całkowicie wolną rękę, w tym czasie ci madrzejsi niech sie pochowają. Gwarantuje że 90% d... zniknie i oczyści nasze okolice!!! Okolice kulturalnych i rozsądnych kierowców! I uwieżcie ze mam prawo źle o nich mówić!!! Wyobraźcie sobie ze jakiś cymbał zabija ważną dla Was osobę! Oczywiście to jest tylko gdybanie ale o tym trzeba mowić głośno bo może następny król szosy pomyśli zanim zrobi coś głupiego! Nie jestem super kierowcą. Nie wstydzę się tego!!! A wręcz jestem przez to bogatsza gdyż potrafię się przyznać a dzięki temu dostosować moje umiejętności do warunków!!! Żal ich??? Czytałam wiele wypowiedzi i wynika z nich że niekoniecznie byli tacy święci!!! No sorry ale coś tu nie gra. Ostatnio zmarła bardzo bliska mi osoba i nie słyszałam od nikogo negatywnych wypowiedzi na jej temat. Czyli są osoby dobre i lepsiejsze. Jednak chłopcy nie należeli ani do jednych ani do drugich!!! Rodzice teraz przeżywają, rozumie to ale..... Wybaczcie rodzice jednak to były Wasze dzieci!!! To Wy ich wychowaliście!!! Istnieje zasada ograniczonego zaufania. Nie wierze ze pierwszy raz w życiu wzięli auto i zaczeli szarżeć na drodze! Oczywiście składam Wam kondolencje... Tępię osoby bez wyobraźni i będę to robiła, bez względu czy to są moi bliscy czy nie!!! LUDZIE ZACZNIJCIE MYŚLEĆ!!!! ŻYCIE I TAK JEST BARDZO KRUCHE!!! NIE TRAĆMY TEJ SZANSY!!! Pozdrawiam!!!
Ostatnio edytowany 27 marca 2008 r. o 12:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A z drugiej strony może faktycznie dajmy przez tydzień gnojom całkowicie wolną rękę, w tym czasie ci madrzejsi niech sie pochowają. Gwarantuje że 90% dupków zniknie i oczyści nasze okolice!!!
Nalezy autorowi tego komentarza podziękowac za jakże słuszne uwagi .Ja się dołączam do tego komentarza i równiez uważam,że corocznie nalezy dac tydzien bez policjanta i radaru. Oczywiście nikt normalny nie pojawi się na drodze,a nienormalni niech się wybija nawzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak kiedyś się wypowiadałam i byłam tak pełna nienawiści i mądrości jak Ty, ale realia są inne, nie zmienisz tego. Nikt z Was nie ma racji. Ty też jesteś w błędzie i to wielkim jak Twoja wypowiedź, która wogóle nie była tu potrzebna. A czytajac wypowiedzi innych i wierząc ludziom jacy byli chłopaki nie tryskasz swoją mądrością, wierysz w plotki których pełno w internecie. Nie życzę Ci tego co nam, ich przyjaciołom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka śliska jezdnia? gdzie? wtedy w nocy było +10 stopni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlamnie szymon był spoko , pracował i czesto z nim gadałem i uważam że tak chciał BÓG , każdego z nas czeka odejście z tego świata, Bóg go zabrał do siebie bo wie że tak bedzie lepiej dla niego i dla innych , my też niewiemy w jaki sposób odejdziemy z tego świata , czy dziś czy jutro a może za rok, nikt tego niewie ! Więc ... takich smutów na forum bo to żenada ! ! ! KAŻDEMU Z NAS MOGŁO TAK SIĘ PRZYDAŻYĆ I MOŻE SIĘ PRZYDARZYĆ ! ! ! WIĘC WSPÓŁCZUCIE DLA RODZIN [*]
Ostatnio edytowany 27 marca 2008 r. o 12:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ZMARLYCH MOWI SIE ALBO DOBRZE ALBO WCALE WIEC DAJCIE SPOKOJ SZYMEK TO BYL DOBRY CHLOPAK I BOG TAKICH TEZ POTRZEBUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...