Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niektórzy nie chcieli takich mieszkań socjalnych. Ale znaleźli na nie chętnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 r. o 17:50 Powrót do artykułu
a to pies im gebe lizal , niech nawet mieszkaja pod wiata w wygwizdowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech mieszkają w dotychczasowych lokalach,pewnie chcieli w blokach gdzie inni płacą ciężkie pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie , że nie chcieli . Moim zdaniem powinni otrzymać na własność domki jednorodzinne z basenami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby aż takie niechciejstwo kogoś ogarniało i zupełny brak ambicji, no to ja nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Czynsz za metr kwadratowy wynosi 2 złote plus opłaty licznikowe." .... może to za drogo dla nich było ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomerdało się w łepkach "potrzebującym", "nie w Łęcznej czy Lublinie" i 2 km należy dojechać, może zaciasne garaże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsi z kolejko do mieszkań " TO NIE JEST PO POLSKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstydzę się jak to czytam, dawanie komuś mieszkania za nic to deprawowanie ludzi. jemu należy się w Łęcznej i co jeszcze??? spróbuj go później wymeldować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro władza panujaca obecnie wychowuje pokolenie "daj, bo mi sie nie chce robić" to czemu się dziwimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak socjalne to znaczy że ma być jak psia buda? Biednym też należy się szacunek i wcale się nie dziwię, że nie chcą np. ślepej kuchni albo wyprowadzać się gdzieś na wioskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie miałbym gdzie mieszkać to bralbym i ' psią budę'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest zasada jeżeli to co dają nie odpowiada,buduję sam to jakie wymarzyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokolenie 500+ :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba się - wykreślić z kolejki i musisz już kupić za swoje. Proste. Ja chętnie bym dostała za darmo 40m2 mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli pewnie wzięli kredyt lub kupili za gotówkę sobie takie jakie im odpowiada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dopach sie patolom poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta i miesieczny do lecznej wykupic a kablowka jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkania komunalne dla ludzi o bardzo małych dochodach,które posiadają ogrzewanie wody i grzejników na prąd.Brawo łeczyńska logika ,to ma być pomoc dla ludzi ubogich????????Czy w ŁĘCZNEJ SĄ LUDZIE ,KTÓRY UMIEJĄ KALKULOWAĆ KOSZTY EKSPLOATACJI ?????????? BRAWO ŁĘCZYŃSCY GENIUSZE OD POMOCY ------ NALEŻY WAM SIĘ NOBEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł od Kuczyńskiego, błędy zdradziły. Panie redaktorze, czy samemu tak ciężko coś napisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze wymagania mają?niejeden chciałby dostac takie lokum.A pozatym nie chca dojezdzać?dokąd do pracy?podejżewam że wiekszośc i tak nie pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...