Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa kopalnia 35km od Łęcznej!

Utworzony przez Bartol., 7 lutego 2013 r. o 09:16
Szczegóły, jak zwykle na http://lle24.pl/region/nowa-kopalnia-35km-od-lecznej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe miejsca pracy, aż chce się czytać takie informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech teraz ktoś powie, że Pan Burmistrz źle zarządza Łęczną. Zobaczcie ile rzeczy dobrych się wydarzyło za kadencji Pana Burmistrza: fontanna, nowe targowisko, nowa droga przejazdowa przez Łęczną, nowa ulica do komendy, odnowa rynku, otwarcie lotniska blisko Łęcznej a teraz budowa kopalni z nowymi miejscami pracy dla mieszkańców Łęcznej. Wszyscy, któzy źle mówili o Panu Burmistrzu powinni bić się teraz w pierś i przepraszać tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
I niech teraz ktoś powie, że Pan Burmistrz źle zarządza Łęczną. Zobaczcie ile rzeczy dobrych się wydarzyło za kadencji Pana Burmistrza: fontanna, nowe targowisko, nowa droga przejazdowa przez Łęczną, nowa ulica do komendy, odnowa rynku, otwarcie lotniska blisko Łęcznej a teraz budowa kopalni z nowymi miejscami pracy dla mieszkańców Łęcznej. Wszyscy, któzy źle mówili o Panu Burmistrzu powinni bić się teraz w pierś i przepraszać tego człowieka.
Idź sie lecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łubu dubu niech nam żyje gospodarz naszego grodu !!! Niech żyje nam !!! Tylko niech już odejdzie ze stanowiska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qw napisał:
Idź sie lecz
Dziękuję, że przypomniałeś. Bo to za rządów Pana Burmistrza też, można do szpitala dojechać z każdego miejsca w Łęcznej, bo kursują busy dość często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo jajcarzu dlaczego udajesz deb***a ? Czy nie udajesz ? Chyba już tak masz. H....y model.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jupi a jej napisał:
Bernardo jajcarzu dlaczego udajesz deb***a ? Czy nie udajesz ? Chyba już tak masz. H....y model.
Nie obrażaj mnie. Dałeś się omamić propagandzie Bartola i nie widzisz co naprawdę robi Pan Burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna łęczyńska różności,zajmujecie się byle czym nie bacząc na wyrastającą konkurencję.Pierwsza tona węgla z Bogdanki wyjechała po 7-miu latach,elektrowni nie ma do tej pory,zalew na Śwince pozostał w marzeniach.A tu patrzcie jeszcze nie zbadali ,pokładów węgla,a już jest kopalnia ,elektrownia zbiornik i jeszcze wiele.Bartole,Firdki,Mariusze,Sebastiany,i jeszcze inna gawiedz robiąca wam klakę do szkoły i do roboty bo miasto przestanie istnieć jak Bogdanka będzie zagrożona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strapiony napisał:
Pierwsza tona węgla z Bogdanki wyjechała po 7-miu latach,elektrowni nie ma do tej pory,zalew na Śwince pozostał w marzeniach.
czy chcesz nam powiedzieć, że należy wybrać dobrego gospodarza na kolejną kadencję? wolne żarty... Swoją drogą czy zauważyliście, że informacja o nowej kopalni została podana przez urządmiejski24 dopiero dzisiaj? News został wyprzedzony przez tak doniosłe wydarzenia jak studniówka, wycinka drzew (news z oficjalnej strony urzędu) i wizytę miśków w podstawówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty,chłopie do roboty ,nie ma innej alternatywy dla ciebie.Z samego kląskania po klawiaturze chlebka nie pojesz,z tego co wiem gospodarz na węglu się zna,czego chyba nie można powiedzieć o tobie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak Ty ale ja nigdy nie byłem i nie jestem zależny ani od kopalni, ani tym bardziej od dobrego gospodarza. O chleb dla mnie nie musisz się martwić, wystarcza mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten "pisarczyk gminny oszczekiwacz" obleciał wszystkie tematy na forum. Pewnie wrócił już ze szkoły. Uczy się chłopina nowego fachu , jak zostać łaziennym w nowo powstałej kopalni , bo tu wszystko po sobie popalił i nikt mu ręki nie poda. A tu niedługo koniec kadencji - u Bartola zegar odlicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firdek wezmą cię na łaziennego ale bez obfajdanych kalesonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Nie wiem jak Ty ale ja nigdy nie byłem i nie jestem zależny ani od kopalni, ani tym bardziej od dobrego gospodarza. O chleb dla mnie nie musisz się martwić, wystarcza mi [/quote] [quote name='Bartol.' timestamp='1360423071' post='731945'] Nie wiem jak Ty ale ja nigdy nie byłem i nie jestem zależny ani od kopalni, ani tym bardziej od dobrego gospodarza. O chleb dla mnie nie musisz się martwić, wystarcza mi
A innym?Społecznik musi myśleć zawsze o innych nigdy o sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatroskany napisał:
A innym?Społecznik musi myśleć zawsze o innych nigdy o sobie.
Jeśli chodzi Ci o pana "rzecznika" to sam sobie zgotował taki los i generalnie mało mnie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza się, bywalcy nawet dają mu to do zrozumienia dosadnie w jego urzędowym serwisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak to dla niego będzie , z rzecznika oszczekiwacza zostać łaziennym , bez znajomych w nowym miejscu , na nowej kopalni 35 km od Łęcznej. DA RADĘ w nowym fachu jak myślicie, czy Portal Ł24 zabierze ze sobą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Cie obchodzi kto gdzie będzie pracować? Taki perfidny jesteś, że chciałbyś wszystko widocznie wiedzieć. Zresztą masz coś do łaziennych? Żadna praca Ferdku nie hańbi, żadna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
jak myślicie, czy Portal Ł24 zabierze ze sobą ?
zabierze, zamieni dzika na kilof w logosie i pójdzie robić to co umie najlepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...