Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe targowisko w Łęcznej otworzą jeszcze w tym roku

Utworzony przez lao10, 17 grudnia 2012 r. o 10:31 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Bernardo "LIZUSIE" nie chwal tak PANA BURMISTRZA i Pana Rzecznika, bo podpadniesz Bartolowi. I jak Wy się pogodzicie?
Wręcz przeciwnie, uwielbiam jego posty - jest jak moja siostra, ta niechciana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Wręcz przeciwnie, uwielbiam jego posty - jest jak moja siostra, ta niechciana
Mam nadzieję, że zrozumiesz jak pomocny dla Łęcznej jest Pan Burmistrz i przestaniesz go obrażać i wypisywać na jego temat niepotrzebne rzeczy. Pan Burmistrz został wybrany przez mieszkańców, i nie powinni oni go teraz obrażać i wtrącać się do tego co robi. Bo on jest od tego, żeby w imieniu mieszkańców wydawać decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta scena poniżej jakby idealnie opisuje dojazd na nowe targowisko [media]http://www.youtube.com/watch?v=SOHHXWxZ7L0&feature=share[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernard~o napisał:
Szkoda że tak mnie oceniasz , wiem że moje poglądy i sympatia do Pana Sebastiana Pawlaka tobie się nie podobają , ale możesz okazać swoja sympatię na tym forum np. dla równie wybitnego człowieka jakim jest Pan Mariusz Fijałkowski
A Pana rzecznika nie widziałeś jak buraki kupował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernard~o napisał:
Nieprawdą jest niestety że Pan Sebastian Pawlak nie popierał budowy nowego targowiska , doskonale to wiem bo z nim często rozmawiam a w końcu w jego rodzinie jest długa tradycja kupiecka, a i Pan Mariusz Fijałkowski jak mi mówił często tam kupuje ziemniaki
Tu wlaściwy cytat. Może widziałeś Pana rzecznika jak buraki kupował? A może z nim tam byłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaliber200Volt napisał:
Ta scena poniżej jakby idealnie opisuje dojazd na nowe targowisko
w zasadzie bardzo dobry dojazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę zaznaczyć, że w ostatnim biuletynie jest zdjęcie jak się buduje i jak pięknie już wygląda nowe targowisko w zimie. Pan Burmistrz myślę, że sam mógł wybrać to zdjęcie do umieszczenia w biuletynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co Ci się nie podoba w tej fotce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wręcz przeciwnie. Bardzo mi się podoba. Nawet dzisiaj z Panem Rzecznikiem rozmawiałem, że jest wyraźna i najlepsza ze wszystkich zrobionych. I pokazuje rozmach tej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to coś nowego, brak krytyki aż dziwne, bo jak od kilku dni zaglądam na to forum to tylko się tu słowa krytyki czyta. Współczuje łęczynianom że w takim mieście żyją, fajne miasteczko a taka nienawiść panuje i to głównie w gronie radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to coś nowego, brak krytyki aż dziwne, bo jak od kilku dni zaglądam na to forum to tylko się tu słowa krytyki czyta. Współczuje łęczynianom że w takim mieście żyją, fajne miasteczko a taka nienawiść panuje i to głównie w gronie radnych
W małym nienawiści wiele,trzeba czymś zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być otwarcie w poniedziałek w panoramie nawet mówili o tym a tu nawet nikt bram nie otworzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat jest kontunuowany w wątku " http://forum.dzienni...czynsku-t70654/ " Parafrazując klasyka " no i w piz*u otworzył"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...