Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowoczesne targowisko – 3 tygodnie później

Utworzony przez Bartol., 14 stycznia 2013 r. o 17:48
Wszyscy, którzy myśleli, że 3 tygodnie to wystarczający okres w którym każdy urząd, nawet Urząd Miasta w Łęcznej poradzi sobie z otwarciem “nowoczesnego targowiska z wygodnym parkingiem” nie zawiedli się. Stało się to czego wszyscy się spodziewaliśmy… (więcej (tekst i zdjęcia) na www.LLE24.pl )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kurczę zwyczajny dupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła beka co sie tam wyprawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same kłamstwa na tym blogu i celowe mijanie się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może je wskażesz nasz urzędowy szerloku od imrezopwych newsów rodem z ck
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może tego BARTOLA na inspektora nadzoru budowlanego i nareszcie códotwórca sprawi,że wszystko się będzie b udować jak w tym nie dość dobrze rozwiniętym surogatem móżdżku.Ja bym stawiał na pieniaczy i będzie dobrze nię będzie tego tamtego i nic nie będzie jak przedstawiał słynny" PREZYDENT" z Białegostoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem że Kononowicz to teraz naszym miastem rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to się zgadza Panie Kuczyński - targowisko dalej zamknięte. Gdzie Pan te kłamstwa dostrzega na portalu bez wąsów i służalczości w tle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według urząd miejski24, bardziej "chwytliwym" tematem są teraz szczepienia przeciw grypie... ot urzędnicze myślenie. A podobno pan zakazał pisania w czasie pracy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
a ja myślałem że Kononowicz to teraz naszym miastem rządzi
Aha Bartol to Kononowicz zgadza się tamten też z targu w Białymstoku w Tureckim sweterku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogratulować spostrzegawczości redaktorom miejsko-urzedowego serwisu oraz Sanepidowi. Pewnie nie bylo czasu, zeby sie przejsc do przychodni i zobaczyc rano jak ludzie stoja w kolejkach. A przecież redaktor tak daleko od przychodni mieszka a leczna to wielkie city
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
op napisał:
Same kłamstwa na tym blogu i celowe mijanie się z prawdą.
oj oj jaki urzedowy ton... to chyba w ramach nadgodzin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu osobiste wycieczki trzech szczekaczy. Piękny poziom Wasi wyborcy to czytają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędasek odszczekuje się swoim prześladowcom ;-) hau hau
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że czytają i dostrzegają, jak wyciąganie coraz to nowych urzędowych aferek bardzo boli kilka osób z Placu Kościuszki. A co niektórzy jeszcze nie mogą sobie wybaczyć jak mogli zagłosować na młodego powiatowego radnego, który teraz nic bez zgody chlebodawcy nie zrobi. Nawet przed sesjami konsultuje się z wodzem. Ale są ludzie, którzy wolą być rządzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie urzędnicy! Czy już Urząd Miasta wydrukował nowe bilety - opłaty targowej i ustalił ceny? Może dlatego nie ma na razie otwarcia , bo nie dogadano się w tym temacie. A teraz nie wiadomo , kto ma wziąć i jaką kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu popraw info na urządmiejski24.pl lub leczna.pl, bo się daty zebrania rady osiedla NIepodległości nie zgadzają. Zdecyduj się albo dzis albo jutro, chyba że jest to celowe działanie żeby ludzi zniechęcić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adaś, po co Ty ludziom piszesz nieprawdę. Co gmina do powiatu. Po drugie nie wiem czy wiesz, ale jeśli ktoś jest rzecznikiem to musi mówić ( czy się z tym zgadza czy nie ) tak jak mu nakaże szefostwo. Myślisz, że ludzie pracujący w firmach, instytucjach zawsze zgadzają się z tym co mówi szef? Oczywiście, że nie, ale pracować trzeba. Odróżnij życie prywatne od życia zawodowego. Zaczęła się nagonka na Kuczyńskiego, ale przecież ten człowiek nie odpowiada za inwestycje. Za to niech odpowiadają osoby, które zajmowały się projektem i pewnie nadal zajmują innymi. Ja również zawiedziony jestem, bo człowiek w dzisiejszych czasach kilka razy ogląda wydawany pieniądz, a jak wiadomo na targu znacznie taniej, niestety na obecną chwilę TARG, który ładnie się zapowiadał tak realnie nie istnieje. A jeszcze mam pytanie do osób, które znają temat, w poniedziałek na os.Stare Miasto już zupełnie nie ma targów? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeśli ktoś jest rzecznikiem to musi mówić ( czy się z tym zgadza czy nie ) tak jak mu nakaże szefostwo. Myślisz, że ludzie pracujący w firmach, instytucjach zawsze zgadzają się z tym co mówi szef? Oczywiście, że nie, ale pracować trzeba. Odróżnij życie prywatne od życia zawodowego.
I właśnie o to chodzi, że moim zdaniem, wskazywany tutaj jegomość nie potrafi lub nie chce tego odróżnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dodam tylko że nasze miasto nie ma rzecznika, osoba przedstawiana jako rzecznik to zgodnie z leczna.pl " st. d/s promocji miasta" - cokolwiek to znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...