Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
ile  
ILE GMINA ŁOŻY NA NIBYMUZEUM W ZAWIEPRZYCACH ? dlaczego do ch.... nie ma nic na stronie internetowej ? gadałem z  radnym nikt nic nie wie, stawia się na informatyzację gminy, wp internet fyfnastej generacji jakieś nikomu niepotrzebne infokioski a brak rzetelnej informacji o wydatkach na tak "potrzebne" cele ;)
ile można się patrzeć na takie marnotrawstwa, to jakieś chore że brakuje na dodatkowe godziny w przedszkolu  a znajduje się forsę na pseudo muzeum 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymamy kciuki SPICZYNOWI NALEŻY SIĘ  PRAWDZIWY WÓJT  ZIÓŁKÓW Z WAMI 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE KTOŚ COŚ WIE CO SIĘ DZIEJE ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat na jednym stanowisku to znacznie za długo!!!!!!!!!!! Mętalność w naszej gminie musi się zmienić. Nie bujmy się mówić NIE!!! Radnych też należy wymienić na ludzi młodych i pełnych pomysłów. Skąd są brane pieniądze na wyjazdy studyjne za granicę? Jak często można wyjeżdżać na takie wycieczki (bo tu się wyjeżdża co tydzień!!) ? Dlaczego jeźdżą te same osoby? Można by było wysłać na takie wycieczki uzdolnioną młodzież!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat na jednym stanowisku to znacznie za długo!!!!!!!!!!! Mętalność w naszej gminie musi się zmienić. Nie bujmy się mówić NIE!!! Radnych też należy wymienić na ludzi młodych i pełnych pomysłów. Skąd są brane pieniądze na wyjazdy studyjne za granicę? Jak często można wyjeżdżać na takie wycieczki (bo tu się wyjeżdża co tydzień!!) ? Dlaczego jeźdżą te same osoby? Można by było wysłać na takie wycieczki uzdolnioną młodzież!!!
Nie wiem jak mentalność, ale poziom ortografii na pewno musi się zmienić. Zdecydowanie! Nie bójmy się słownika ortograficznego! I głupoty niektórych forumowiczów. Zwłaszcza "kizi", która nie dość że głupia, to i zazdrosna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że znów chce się odwrócić uwagę od głównego nurtu i wmówić że poprawność ortograficzna jest ponad mętnymi powiązaniami. ALE JUŻ ZA PÓŹNO panie poprawny ludzie chcę wiedzieć czy to Urząd Gminy czy biuro turystyczne dla "swoich" ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nie ma   zdjęć na stronie gminy ani Szlaku Jana III z tych wyjazdów studyjnych, chcemy wiedzieć co słychać na salonach Europy Panie Wójcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że znów chce się odwrócić uwagę od głównego nurtu i wmówić że poprawność ortograficzna jest ponad mętnymi powiązaniami. ALE JUŻ ZA PÓŹNO panie poprawny ludzie chcę wiedzieć czy to Urząd Gminy czy biuro turystyczne dla "swoich" ?
Waść też sięgnij po słownik, mości Skrzetuski. Przyda się na pewno. Nie rób wstydu Sienkiewiczowi. Nie jestem z waszej gminy, nie kręci mnie kampania wyborcza na waszego wójta. Nie mogę jednak nadziwić się, skąd w was nagle tyle żółci, jadu, pogardy i zawiści. Wielu z was nie było na wyborach ("Bo co to da?"), niewielu z dziś gardłujących chodzi na wiejskie zebrania ("A co mnie to obchodzi?"). Niech no jednak zapowiedzą rychłe wybory, wtedy wyłażą z was upiory, wtedy nagle "interesujecie się" - zwłaszcza kontem władz. Nie macie pojęcia, co dzieje się w waszej gminie, nawet wiosce (nie licząc oczywiście "wiadomości" w stylu - Kaśka rzuciła Józka albo Ta lafirynda znów sobie kogoś znalazła). Władza kojarzy się wam tylko z zaszczytami, z kasą, z profitami - z tym, czego innym na co dzień zazdrościcie. Marzy wam się dorwanie do tego. Chrzanicie coś o dobru gminy, o trosce o publiczne finanse, nawet o sprawiedliwości (!!!), choć tak naprawdę widzicie tylko siebie, swój własny czubek nosa. Marzy wam się władza, ale nie macie pojęcia, jak rządzić, jak w jednej chwili rozwiązać wszystkie problemy swej gminy. Nie potraficie nawet poprawnie pisać i posługiwać się ojczystym językiem. Drwi z tych wymagań ktoś z was, mądrale, ale jeśli już chcecie brać władzę, to dajcie dobry przykład i w tej, dla was drobnej, rzeczy. Nie ja to wymyśliłem, że kto i o drobne sprawy dba, będzie dbał i o wielkie. A przecież wam się takie śnią - nieprawdaż? P.S. Życzę dobrze gminie Spiczyn i jej mieszkańcom. Pozdrawiam zwolenników zdrowego rozsądku. Mam nadzieję, że to oni będą górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waść też sięgnij po słownik, mości Skrzetuski. Przyda się na pewno. Nie rób wstydu Sienkiewiczowi. Nie jestem z waszej gminy, nie kręci mnie kampania wyborcza na waszego wójta. Nie mogę jednak nadziwić się, skąd w was nagle tyle żółci, jadu, pogardy i zawiści. Wielu z was nie było na wyborach ("Bo co to da?"), niewielu z dziś gardłujących chodzi na wiejskie zebrania ("A co mnie to obchodzi?"). Niech no jednak zapowiedzą rychłe wybory, wtedy wyłażą z was upiory, wtedy nagle "interesujecie się" - zwłaszcza kontem władz. Nie macie pojęcia, co dzieje się w waszej gminie, nawet wiosce (nie licząc oczywiście "wiadomości" w stylu - Kaśka rzuciła Józka albo Ta lafirynda znów sobie kogoś znalazła). Władza kojarzy się wam tylko z zaszczytami, z kasą, z profitami - z tym, czego innym na co dzień zazdrościcie. Marzy wam się dorwanie do tego. Chrzanicie coś o dobru gminy, o trosce o publiczne finanse, nawet o sprawiedliwości (!!!), choć tak naprawdę widzicie tylko siebie, swój własny czubek nosa. Marzy wam się władza, ale nie macie pojęcia, jak rządzić, jak w jednej chwili rozwiązać wszystkie problemy swej gminy. Nie potraficie nawet poprawnie pisać i posługiwać się ojczystym językiem. Drwi z tych wymagań ktoś z was, mądrale, ale jeśli już chcecie brać władzę, to dajcie dobry przykład i w tej, dla was drobnej, rzeczy. Nie ja to wymyśliłem, że kto i o drobne sprawy dba, będzie dbał i o wielkie. A przecież wam się takie śnią - nieprawdaż? P.S. Życzę dobrze gminie Spiczyn i jej mieszkańcom. Pozdrawiam zwolenników zdrowego rozsądku. Mam nadzieję, że to oni będą górą.
no no  podziwiam kolegę, ile mądrości wniósł do rozmowy, słowa z którymi trudno się nie zgodzić, jaki obiektywny i bezstronny fiu fiu mądrego  i przyjemnie posłuchać  ma się ochotę powiedzieć że taka władza to dar losu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tych co wybierają się na zebrania sołeckie i chcą jeszcze wierzyć  ....politycy są wszędzie tacy sami, obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki ...                                                  Nikita Chruszczow
są tacy co sie wybierają bo już nie wierzą! czasem warto wpaść ;)  pracownicy Gminy Spiczyn według potrzeb to znajdują ustawy, to je chowają - cyrk!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tych co wybierają się na zebrania sołeckie i chcą jeszcze wierzyć  ....politycy są wszędzie tacy sami, obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki ...                                                  Nikita Chruszczow
są tacy co sie wybierają bo już nie wierzą! czasem warto wpaść ;)  pracownicy Gminy Spiczyn według potrzeb to znajdują ustawy, to je chowają - cyrk!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waść też sięgnij po słownik, mości Skrzetuski. Przyda się na pewno. Nie rób wstydu Sienkiewiczowi. Nie jestem z waszej gminy, nie kręci mnie kampania wyborcza na waszego wójta. Nie mogę jednak nadziwić się, skąd w was nagle tyle żółci, jadu, pogardy i zawiści. Wielu z was nie było na wyborach ("Bo co to da?"), niewielu z dziś gardłujących chodzi na wiejskie zebrania ("A co mnie to obchodzi?"). Niech no jednak zapowiedzą rychłe wybory, wtedy wyłażą z was upiory, wtedy nagle "interesujecie się" - zwłaszcza kontem władz. Nie macie pojęcia, co dzieje się w waszej gminie, nawet wiosce (nie licząc oczywiście "wiadomości" w stylu - Kaśka rzuciła Józka albo Ta lafirynda znów sobie kogoś znalazła). Władza kojarzy się wam tylko z zaszczytami, z kasą, z profitami - z tym, czego innym na co dzień zazdrościcie. Marzy wam się dorwanie do tego. Chrzanicie coś o dobru gminy, o trosce o publiczne finanse, nawet o sprawiedliwości (!!!), choć tak naprawdę widzicie tylko siebie, swój własny czubek nosa. Marzy wam się władza, ale nie macie pojęcia, jak rządzić, jak w jednej chwili rozwiązać wszystkie problemy swej gminy. Nie potraficie nawet poprawnie pisać i posługiwać się ojczystym językiem. Drwi z tych wymagań ktoś z was, mądrale, ale jeśli już chcecie brać władzę, to dajcie dobry przykład i w tej, dla was drobnej, rzeczy. Nie ja to wymyśliłem, że kto i o drobne sprawy dba, będzie dbał i o wielkie. A przecież wam się takie śnią - nieprawdaż? P.S. Życzę dobrze gminie Spiczyn i jej mieszkańcom. Pozdrawiam zwolenników zdrowego rozsądku. Mam nadzieję, że to oni będą górą.
hmm szczerze... to po przeczytaniu całego forum- najwięcej żółci, jadu, a szczególnie pogardy jest w tym pięknym poście - żal mi takich osób. Ukryte kompleksy najłatwiej przenieść na słowo pisane szczególnie kiedy jest anonimowe. Również życzę dobrze Gminie Spiczyn ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego jak pytamy o nasze pieniądze i sposób ich wydawania pojawiają się zaraz wywrotowe  posty?  Chcę wiedzieć czy GMINA bardziej się rozwinie jak zainwestuje np w nowe przystanki czy kanalizację czy jak wyślę grupę urzędników np oglądać zamki nad Loarą. TO MOJE PIENIĄDZE ZAROBIONE U PRYWACIARZA !!! WÓJT WYDAJE MOJE PIENIĄDZE I MAM PRAWO WIEDZIEĆ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm szczerze... to po przeczytaniu całego forum- najwięcej żółci, jadu, a szczególnie pogardy jest w tym pięknym poście - żal mi takich osób. Ukryte kompleksy najłatwiej przenieść na słowo pisane szczególnie kiedy jest anonimowe. Również życzę dobrze Gminie Spiczyn ;)
A mnie żal głupców i ciemniaków, którzy znają odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie wiem, czy wytykanie rodakom, w trosce o to, by byli odrobinę lepsi i mądrzejsi, ich nieskrywanych wad, musi być od razu wyrazem pogardy. Po prostu piszę, jak widzę całą sprawę, bez owijania w bawełnę - świadom też i własnych grzechów i grzeszków. Nie przeczę, że trochę by się i u mnie uzbierało.  :)  Na szczęście nie wybieram się na wysokie stołki, zwłaszcza w gminie Spiczyn. Kompleksów też nie posiadam. Jeszcze nie. Może kiedyś, ale nie dziś... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nie ma zdjęć z wyjazdów studyjnych? wyborcy mają prawo wiedzieć kto korzysta z takich atrakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to znaczy "studyjny", co to za nowomowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno wyrokować, ale widać już zmęczenie  wójtem, o drugim kandydacie mówi się z nadzieją, to jest fajne ! czuć  entuzjazm     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do końca kadencji 45  dni   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pomyśle że te lśniące terenówki są za moje podatki to mnie cholera jasna bierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są listy kandydatów ? wie ktoś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...