Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedy motłochu zrozumiesz gdzie i w jakim kraju żyjesz na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo BGE naszym kraju czuje się jak "święta krowa' robią z odbiorcami co chcą, bez powiadamiania ich. Nie rozumiem dlaczego mam płacić co dwa miesiące. Co mało zarabiają, aja zapier***am za 1.400 zl po 33 latach pracy i rząd karze mi się cieszyć, że mam pracę. a nie zdycham z głodu,m dzie mam zapier***ać do 63 lat, mając już wypracowane 34 lata pracy. pier***ony kraj z solidarnościowcami na czele, gdzie te spełnione 21 postulatów, gdzie ta druga Japonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja Litwin-Wołek, specjalista ds. wizerunku spółki PGE Obrót SA. - wizerunek już ludzie sobie o firmie "wyrobili". Ciekawe ile Pani zarabia na tym sanowisku i co należy o jej obowiązków ? Ludzie i tak zapłacą więc nie ma się o co martwić (za durne stanowiska i pensje prezesów i zarządu - przykład idzie z góry)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Re parobek jesteś nie parobkiem bo oni miał większa zapłatę ale jesteś niewolnikiem współczesnym który ma myśleć ja przeżyć to jest wypadkowa wyborów wstecz w naszym kraju a ty wciąż myślisz że ciebie to nie dotyczy. Czas robolów kiedy komuna płaciła minoł!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno zlikwidować się płacenie z góry.Tyle mają ludzi,że mogą latać i robić odczyty a nie raz na rok.Po drodze wprowadza kilka podwyżek i obliczą sobie szacunkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lml napisał:
powinno zlikwidować się płacenie z góry.Tyle mają ludzi,że mogą latać i robić odczyty a nie raz na rok.Po drodze wprowadza kilka podwyżek i obliczą sobie szacunkowo. [/quote] [quote name='lml' timestamp='1345030613' post='664664'] powinno zlikwidować się płacenie z góry.Tyle mają ludzi,że mogą latać i robić odczyty a nie raz na rok.Po drodze wprowadza kilka podwyżek i obliczą sobie szacunkowo.
dzieki temu ze masz fakture raz na dwa miesiace to nie musisz sie stresowac raz na pol roku ze nie masz z czego zaplacic faktury zbiorczej. nie skowycz tylko jak chcesz to sobie zmien czestotliwosc odczytow na miesieczny i nie ma problemu.problem faktur zniknie gdy wprowadza inteligentne liczniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Hrubieszowie to samo. Do tej pory płaciło się mniej więcej w połowie miesiąca, teraz mam do 8. Gdyby nie artykuł nie zorientowałbym się. Ostatnią fakturę opłaciłem wczoraj ale nie naliczyli odsetek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie longinie jaki masz problem?placisz dwa dni pózniej placisz 25gr odsetek ale ku*** kasa,jak niemasz to ci dam dziadu je***y.odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyców ul.nowa napisał:
Panie longinie jaki masz problem?placisz dwa dni pózniej placisz 25gr odsetek ale ku*** kasa,jak niemasz to ci dam dziadu je***y.odp
Głupcze, ty też będziesz dziadem, jak nie nauczysz się co to rzetelność, uczciwość, terminowość, bo oprócz tych jak piszesz 25 groszy dla tych ludzi nauczonych porz,ądku, to jest najbardziej dokuczliwe. Ponadto odoba bez względu na to ile zalega, zawsze jest przy różnych sprawach postrzegana jako nierzetelna. Ty smarkaczu nie wiesz co to rzetelność i wyżywasz się nad uczciwym człowiekiem. Obyś dożył jego lat, to moze sobie przypomniesz te durne młode lata. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek07 napisał:
W Hrubieszowie to samo. Do tej pory płaciło się mniej więcej w połowie miesiąca, teraz mam do 8. Gdyby nie artykuł nie zorientowałbym się. Ostatnią fakturę opłaciłem wczoraj ale nie naliczyli odsetek.
Odsetki będą na fakturze po następnym odczycie. Odsetki nalicza dostawca prądu a nie kasa gdzie opłacasz [naprz.poczta] rachunek za prąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...