Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dużo się o tym radarze mówi, ale czy dostał ktoś z mieszkańców już mandat z tego urządzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam pewnie jest jakiś % błędu dopuszczalny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tolerancja 10 km jest na radarach bo w nocy szybkość 60 w innym czasie 50,za dużo byłoby roboty.W przypadku tego odcinka 90 km/h w pełnej odległości lepiej nie próbować,inni oszczędzają i jadą 50 km/h stąd biorą się fotki bo niektórzy nie wytrzymują i zapominają,że średniówka ma być 90 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie, ale czy ktoś z was dostał taki mandat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 km/h to wystarczająco dużo i oby takich dróg z odcinkowym pomiarem prędkości było jak najwięcej.
  Oby jeszcze wszyscy wiedzieli ile tam jest dopuszczalne...połowa osób jeździ 70...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Oby jeszcze wszyscy wiedzieli ile tam jest dopuszczalne...połowa osób jeździ 70...
No właśnie. A ile na godz. może jechać tam furmanka.? - ile ciężarówka? - ile ciągnik typu 30? - ile autobus trans łęcz? - o pojazdach przewożących węgiel lub kamień z kopalni nie wspomnę. Wczoraj za furą jechałem 40 i co mam powiedzieć, koń robił co mógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie teraz wloką się tam z 5 0 na godzinę i jest niby bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo zamontowali już ten spalony radar za kościołem w Łuszczowie, dostawią jeszcze w Wólce i będzie cacy! 1,5 godziny do pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...