Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odpowiedź Burmistrza Łęcznej na pytania o zniszczoną drogę!

Utworzony przez Bartol., 4 lutego 2013 r. o 16:37
Ja naprawdę nie wiem o co niektórym chodzi. Przecież Pan Burmistrz dobrze odpowiedział w sprawie remontu drogi, a i tak się nie podoba i atakujecie na dodatek Pana Grzegorza. Całe szczęście, że to są mocni psychicznie ludzie i wcale ich nie obchodzi co piszą o nich mieszkańcy Łęcznej. Na dodatek nie powinniście się martwić o naprawę drogi bo o ile się orientuję Pan Burmistrz na takie niespodziewane sytuacje być może przeznaczy jakąś kwotę z zysku ponad 1 mln zł z PGKiM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Brawo! to kolejny szyld, który widziałabym na pl. Kościuszki
No widzisz Jola bierz się do roboty bo jak się zestarzejesz to SIĘ NIE DA,może by się dało ale kto wezmie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Bernardo deb*** chodził pod moimi oknami w tą i spowrotem...ale odwagi żeby do mnie wejść zabrakło mu. ODWAGI BERNARDO ! TO NIE BOLI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na żadne pytanie zadane przez radnych Pan Burmistrz nie odpowiedział. A pytania były konkretne i zrozumiałe nawet dla laika. W odpowiedzi Burmistrza czytamy jak zagęścić groch wymieszany z kapustą, by utworzył jednolitą warstwę zwaną bigosem. I taka jest to przejrzysta Gmina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Proboszcz napisał:
Na żadne pytanie zadane przez radnych Pan Burmistrz nie odpowiedział. A pytania były konkretne i zrozumiałe nawet dla laika. W odpowiedzi Burmistrza czytamy jak zagęścić groch wymieszany z kapustą, by utworzył jednolitą warstwę zwaną bigosem. I taka jest to przejrzysta Gmina.
Czy ta inwestycja została pokropiona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ta inwestycja została pokropiona?
wydaje mi się, że nie skoro taki jest finał. Ot i mamy winowajcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszczowi zaszkodził nadmiar wina mszalnego i plecie bzdury. Jego dwaj ministranci za dużo mu polali. A przepis na taki bigos chyba wziął od swojej gosposi. Oj bo go biskup ześle do dżungli żeby tam głosił swoje fantazje wśród Pigmei wszak jest do nich podobny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Panie -kropidło-lechu nie zaprosili mnie, bym pokropił odbiór tej kanalizacji na podzamczu. Nie byłem też pokropić nowego targowiska, nie chodzę na takie dziadostwa budowlane. Jak bym wyglądał na tle kolejnego niewypału w inwestycjach gminnych, i tak krytykowanego w Łęcznej o okolicach. Mi zależy na czystej sutannie, nie zasranej przez nie kompetentnych urzędników. Na pewno pokropię taczkę , ale to już bliżej nadchodzących wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Proboszcz napisał:
Tak Panie -kropidło-lechu nie zaprosili mnie, bym pokropił odbiór tej kanalizacji na podzamczu. Nie byłem też pokropić nowego targowiska, nie chodzę na takie dziadostwa budowlane. Jak bym wyglądał na tle kolejnego niewypału w inwestycjach gminnych, i tak krytykowanego w Łęcznej o okolicach. Mi zależy na czystej sutannie, nie zasranej przez nie kompetentnych urzędników. Na pewno pokropię taczkę , ale to już bliżej nadchodzących wyborów.
Uważaj bo częściej wywożą klechów na taczkach nie święconych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...