Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

On się spłoszył, a ja bęc. Szatan, nie skuter! (wideo)

Utworzony przez marfer3, 10 lipca 2009 r. o 01:42 Powrót do artykułu
Dziadek naucz sie najpierw jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem się poskarżyć aby na tą wiśnię co by se na moim ogrodzie stała. Otóż kupiłem piękną wiśnię w (19)74 u innego rolnika jak była mała. Miała pięknie zakwitać wiosną co by se ptaszki miały gdzie świergolić mogły. W lecie zaś miała przynosić obfite owoce. Ano w tamtym roku owoców wcale nie było. Mało tego: nagle drzewo zaczęło wszystkie liście zrzucać. Zaskoczony byłem bardzo, jak na mnie nagle wszystko spadło. Myślałem że mnie to zabije. Prawie zawału dostałem. Dlatego nie chcę wymiany tylko trzeba to poddać badaniu kryminalistycznemu,bo ja tu jestem nie ważny ale pod drzewami siedzą głównie dzieci i młodzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota moherów przeraża!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wystarczy kropla oliwy do manetki gazu, bo się zacina i będzie OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może wystarczy kropla oliwy do manetki gazu, bo się zacina i będzie OK.
oliwy to chyba Twój mózg potrzebuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE GŁÓPI CZŁOWIEK ! ON TU O PRZĘSTĘPSTIWE I DOCHODZENIU A W CZECZYWISTOŚCI ON NIE UMIE JEŹDZIĆ NA MOTOROWERZE! DO LEKARZA RODZINNEGO CZŁOWIEKU NAJPIERW RADZE CI SIE UDAĆ NA BADANIA! CZY TE LUDZIE Z LUBARTOWA AŻ TAK SĄ PRYMITYWNI? WSTYD DLA TEGO MIASTECZKA TYLKO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Głupota moherów przeraża!!!
Jak masz chwilę to popatrz na siebie w lustrze-a widzisz głupim i bez moheru można być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motorzysta napisał:
ALE GŁÓPI CZŁOWIEK ! ON TU O PRZĘSTĘPSTIWE I DOCHODZENIU A W CZECZYWISTOŚCI ON NIE UMIE JEŹDZIĆ NA MOTOROWERZE! DO LEKARZA RODZINNEGO CZŁOWIEKU NAJPIERW RADZE CI SIE UDAĆ NA BADANIA! CZY TE LUDZIE Z LUBARTOWA AŻ TAK SĄ PRYMITYWNI? WSTYD DLA TEGO MIASTECZKA TYLKO...
Panie analfabeto ,twoja GŁ"Ó"POTA lata jak gołębica i "CZ"ECZYWIŚCIE może wstyd przynosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary milicjant nie potrafi zapalić skutera czas gościu zastanowić się nad swiom życiem i chodzić piechotą.Szatanem to nie jest skuter ,który zakupił tylko właściciel co go nabył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla pana Oleszka. Większość, by nie robić sobie problemów, bądź z braku czasu, przystałaby na zamianę skutera. On, będąc przekonanym, że skuter może być przez swą niesprawność zagrożeniem zdrowia lub życia użytkowników, sprawy nie odpuszcza. Bo jeśli ten egzemplarz ma wadę, to i pozostałe mogą ją mieć. Zgłosił sprawę policji - i dobrze. Jeśli skuter jest sprawny, nie będzie problemu. Zrozumiałe, że sprzedawca i importer chcą temat wyciszyć. To fatalna reklama tego modelu. Ale jeśli policja orzeknie, że problemu ze skuterem nie ma, wtedy mogą oni z kolei wnieść sprawę przed sąd, żądając odszkodowania za ew. straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm... dlaczego skoro jesteśmy takim przecudownym obywatelem nie mamy zarejestrowanego pojazdu? W filmiku jakoś nie widać tabliczki. Dlaczego, skoro uważamy się za eksperta i super kierowcę nie umiemy odpalić pojazdu? Nie jestem zwolennikiem chińskiej czy korańskiej techniki ale to już jest czepianie się na siłe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić z siebie idiotę na starość - BEZCENNE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuj taniej w Tesco, jak motorower, który rwie jak młode karibu do galopu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuterow takiej firmy to w Tesco nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motorzysta napisał:
ALE GŁÓPI CZŁOWIEK ! ON TU O PRZĘSTĘPSTIWE I DOCHODZENIU A W CZECZYWISTOŚCI ON NIE UMIE JEŹDZIĆ NA MOTOROWERZE! DO LEKARZA RODZINNEGO CZŁOWIEKU NAJPIERW RADZE CI SIE UDAĆ NA BADANIA! CZY TE LUDZIE Z LUBARTOWA AŻ TAK SĄ PRYMITYWNI? WSTYD DLA TEGO MIASTECZKA TYLKO...
Popierwsze to nie gosc z lubartowa tylko jawidza widac ze nie doje***y !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konfidencki stary milicyjny dziad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To poco dziadek to kupiles bylo sobie komarka kupic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zalosni jestescie z tymi komentarzami, czy umie jezdzic ? jezeli odbyl jazde probna i wrocila do salonu to raczej potrafi. Co do " potrafienia " zapalenia pojazdu to oczywiscie wam by sie cos takiego nie przytrafilo, bo wy potraficie, jezeli rozrusznik kreci a skuter nie zapala to chcialbym widziec jak wy byscie zapalili, umiejetnosci jazdy nie maja tu nic wspolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- dziadek ,trza go bylo najpierw pala potraktowac ,tak jak z niepokornymi w przeszlosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak samo nazwisko mówi to jest tępy Jan. Trzeba było sobie kupić krowę na spędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...