Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piaseczno: Inwestycje nad popularnym lubelskim jeziorem

Utworzony przez rq, 11 stycznia 2011 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Zlitujcie się i nie popełnijcie głupoty! - nie budujcie tych ścieżek z kostki brukowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaseczno: Inwestycje nad popularnym lubelskim jeziorem Od kiedy Piaseczno należy do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie tak trzymać! KANALIZACJA DLA ROZPŁUCIA II - zdecydowanie tak, tak, tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jak by jakies dojazdy do jeziora zrobili labo parkingi...a nie wszedzie lancuchy i poogradzane na około.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gieograf napisał:
Piaseczno: Inwestycje nad popularnym lubelskim jeziorem Od kiedy Piaseczno należy do Lublina?
Wystarczy, że leży w województwie lubelskim, więc jest jeziorem lubelskim!!! O rany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zaczniemy od zwykłego bezpłatnego parkingu od strony baru May day. Do tej pory ośrodek zrobił ogrodzenie tak by nie było gdzie zostawić samochód. Zaraz po zrobieniu płotu postawiono znaki- zakazujące postoju. Kiedyś namówiłem znajomych na przyjechanie nad Piaseczno- nie mieli gdzie zaparkować więc zaparkowali gdzie mogli. Zostali ukarani za to mandatem. Pewnie ktoś zaraz powie, że trzeba było zaparkować po drugiej stronie jeziora. Powiem Państwu że tam wcale nie jest lepiej- wszędzie są znaki informujące o drogach prywatnych i możliwości wjazdu tylko dla działkowiczów. Takimi działaniami nie robi się dobrej reklamy ale można tylko zrazić do siebie przyjezdnych. Jako bywalec w tych terenach bardziej mi się podobało jak tego ośrodka nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech robią z kostki.Asfaltu przecież nie zedrę,a kostkę w nocy się wydłubie i koło chałupy się wyłoży.Tylko niech się pospieszą bo już mam błoto na podwórku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee napisał:
jeszcze jak by jakies dojazdy do jeziora zrobili labo parkingi...a nie wszedzie lancuchy i poogradzane na około.
HITEM JEST "RESORT PIASECZNO" KIEDYŚ NAJWAŻNIEJSZY BYŁ RESORT SPRAW WEWNĘTRZNYCH Z WIELOMA --WYDZIAŁAMI-- CIEKAWE CZY TO JEST KONTYNUACJA=CZYLI OŚRODEK DLA WYBRANYCH.GRATULUJĘ UPODOBANIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rq napisał:
Zlitujcie się i nie popełnijcie głupoty! - nie budujcie tych ścieżek z kostki brukowej!
nie jesteś widać prawdziwy rowerzysta. ja jadę rowerem wszędzie, po kostce jak trzeba, szosami i gruntowymi , polnymi drogami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NAD ŁUKCZEM MIMO WIELU APELI DO GMINY NIEMOZNA SIE DOPROSIC CHODNIKA ZA NAJBARDZIEJ NIEBIEZPIECZNYM ZAKRECIE W POBLIZU OSR.RACZEK CZEKAC TYLKO TRAGEDII WTEDY SZYBKO ZROBIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadłużenie Gminy Ludwin wynosi ponad 6 mln?? Ciekawe z czego się to wzięło??Zero inwestycji a te pazerne chłopo radne windują podatek za działki do nawet 700 PLN/rocznie. Nawet w Lublinie mniej się płaci za dom!! Ciekawe ile rocznie kasuja podatku od działek??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym proponował aby w pierwszej kolejności zajęcto się porządkowaniem plaży od strony Ośrodka Akademii Rolniczej i byłego Ośrodka Akademii Medycznej. Plaży tu juz nie ma, jedynie teren , o który dba Akademia Rolnicza-choc to nie jej zadanie, wyglada jako tako. Po dawnej plazy nie ma śladu. Gdyby ktoś sie chociaż tym zainteresował!!!!Ale do tej pory interesowano się , ale plażą po przeciwnej stronie jeziora przy sławnym Resorcie-tam mozna zrobić wszystko-i ochrona środowiska nie ma zastrzeżeń! Zauważmy,że nad jeziorem Piaseczno jest mnóstwo działek- przecież my płacimy podatki, własnie za ich użytkowanie i to rokrocznie- więc pytam, na co idą pieniądze.. Szkoda słów!!! Ciekawe czy nowy wójt w końcu coś z tym zrobi, bo jeszcze kilka lat i jezioro Piaseczno będzie wyglądać jak rezerwat przyrody - jezioro Brzeziczno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam a ja mam takie pytanie kaniwola ma już jeden chodnik kiedy wreszcie wójt łaskawie zrobi chodnik we wsi Piaseczno tu jest więcej turystów niż od strony Kaniwoli Dzieci ze wsi dochodzą do szkoły. kiedy łaskawie gmina zapewni im normalny chodnik. Parodia jedna wieś ma 2 a druga wogle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a progi zwalniające koło sklepu mini maks też by się przydały działek tu pełno dzieci łażą a deb***e jadą 100/h ale co to wójta obchodzi będzie wymierzał wszystko przed wyborami jak zwylke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja propozycja: zajmijcie się najpierw sprawami stałych mieszkańców gminy Ludwin, bo drogi gminne nie nadają się di jazdy nawet rowerem, a klika w szkołach i UG dba tylko o "swoich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...