Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piaseczno: Są letnicy, więc są śmieci

Utworzony przez Karpie, 14 lipca 2012 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Ale chrzanią. Nigdy nie widziałem takiej ilości śmieci nad jeziorem. Wójt pozabierał śmietniki, ludzie wyrzucają śmieci do rowów, w lesie, na drogę. Wszystko tonie w śmieciach. Tak źle nie było nigdy. Są turyści, to są śmieci - to wcześniej nikt nie przyjeżdżał? To jakaś farsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby nawet żadnego śmietnika nie było to tych śmieć być nie powinno! Sporo ludzi to świnie i brudasy! Jak ktoś przywozi coś nad jezioro to na koniec wypoczynku nie może zabrać śmieci ze sobą i wyrzucić tam gdzie trzeba?! Nie ma co nażekać na władzę bo to niby ci "turyści" są temu winni. Zwykle chamy i brudasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie rano? Przeciez o godz. 12 znowu jest pełno brudu. LEśne dziadki z gminy, kiedy się nauczycie się, że sprzątanie powinno trwać w weekendy 24 godziny na dobę. Tak się robi w cywilizowanych krajach. Wtedy turyści nie narzekają, że jest syf i wracają. A koszt sprzątania zwaraca sie dwukrotnie! Ale u nas zanim do tego dojdą musi minąć jeszcze z 5 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś kolego zawarł umowę albo zakupił worki na śmieci wiedziałbyś że są kontenery i gdzie są zlokalizowane, ale najlepiej narzekać że wszystko w koło jest źle i żucać śmieci gdzie popadnie! Bo przecierz z kąd biorą się śmieci na plaży jak nie z powodu brudasów którym nie chce się nawet posprzątać po sobie i myślą że to czyjś obowiązek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik gminy zbiera śmieci po turystach... To nie turyści,to chamstwo.Kiedyś wychowywali się na wsi,chodzili srać za stodołę.Później przyszedł taki czas,że przeprowadzili się do miasta,do bloków.Niebawem stali się dorobkiewiczami i pobudowali wille na obrzeżach.Teraz toto udaje nowobogackiego i jedzie nad jeziora lubelszczyzny (bo dalej go nie stać).Przy okazji wyjazdu zabiera swoje śmieci (bo nie ma pojemników na odpady) i pozostawia nad jeziorem. A co do kradzieży pojemników.Otóż gmina powinna ustawić charakterystyczne pojemniki,specjalnie malowane.Wówczas złodzieja takiego pojemnika można by było rozpoznać na odległość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sterty śmieci, które leżą na obrzeżach lasów, dróg czy jezior to dzieło "czyściutkich" mieszczuchów, którzy po uzbieraniu większej ilości odpadków ładują to g...o na przyczepkę i wyrzucają w krzaki myśląc że nikt ich nie widzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piasecznik napisał:
codziennie rano? Przeciez o godz. 12 znowu jest pełno brudu. LEśne dziadki z gminy, kiedy się nauczycie się, że sprzątanie powinno trwać w weekendy 24 godziny na dobę. Tak się robi w cywilizowanych krajach. Wtedy turyści nie narzekają, że jest syf i wracają. A koszt sprzątania zwaraca sie dwukrotnie! Ale u nas zanim do tego dojdą musi minąć jeszcze z 5 lat
To może niech sprzatają ci co brudzą - proponuję taki cywilizowany sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są turyści są więc i śmieci! Są politycy są wiec i darmozjady! są Policjanci więc są też i łapówki! jest forum więc są też i kretyni wypisujący głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po interwencji Dziennika stos gałęzi przy linii brzegowej został usunięty.a tak nikt nie raczył sprawą się zająć. I znowu Pan Wójt wyróznia przeciwna stronę jezioro gdzie mówi,że najpiękniejsza plaża przy "leśniczówce" - a tych obietnic to już mam dosyć. SZKODA SŁÓW!!!! Gmina nie ma środków, a opłaty działkowców!!!!! Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jans napisał:
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
Jeszcze jest dostęp do wody, ciekawe czy pamiętasz jak wyglądała plaża kilka lat temu!!!! - chyba nie! wiem co pisze. Tam gdzie jest Ośrodek Resort - Gmina nie dopuściła, aby plaża "zarosła" a po stronie Ośrodka Akademii Rolniczej tak się stało, zamiast pięknej piaszczystej plaży mamy bagno i trawę po pas, która stala się siedliskiem żmij.teraz idąc z dzieckiem trzeba uważać,ale nie każdy o tym wie, gdy widzę dzieci biegające po tych chaszczach, to aż gorąco mi się robi. Jedynie plaża na wysokości Ośrodka jest i była zadbana bo pracownik Ośrodka o to zadbał, mimo,że to nie było w obowiązkach Akademii. a teraz gmina nieudolnie usypała troche piasku i rozgrzebała to co nie trzeba i twierdzą,że zrobili plażę - szkoda słów i nerwów. Jezioro Piaseczno dobrze znam od dziecka , wiem jak było, a jak jest na plaży - a to co Gmina obiecuje i przekazuje do redakcji niby co zrobiła, to mija się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jans napisał:
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
Jeszcze jest dostęp do wody, ciekawe czy pamiętasz jak wyglądała plaża kilka lat temu!!!! - chyba nie! wiem co pisze. Tam gdzie jest Ośrodek Resort - Gmina nie dopuściła, aby plaża "zarosła" a po stronie Ośrodka Akademii Rolniczej tak się stało, zamiast pięknej piaszczystej plaży mamy bagno i trawę po pas, która stala się siedliskiem żmij.teraz idąc z dzieckiem trzeba uważać,ale nie każdy o tym wie, gdy widzę dzieci biegające po tych chaszczach, to aż gorąco mi się robi. Jedynie plaża na wysokości Ośrodka jest i była zadbana bo pracownik Ośrodka o to zadbał, mimo,że to nie było w obowiązkach Akademii. a teraz gmina nieudolnie usypała troche piasku i rozgrzebała to co nie trzeba i twierdzą,że zrobili plażę - szkoda słów i nerwów. Jezioro Piaseczno dobrze znam od dziecka , wiem jak było, a jak jest na plaży - a to co Gmina obiecuje i przekazuje do redakcji niby co zrobiła, to mija się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś tO BYŁO SUPER KONTENER NA KAŻDYM SKRZYŻOWANIU I PLAŻE ZE ZŁOCISTYM PIASKIEM I TEMPERATURY zwrotnikowe można puścić pawia jak się czyta takie wymiociny ujadanie ma nawet swoje granice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat jest już nudny, zaraz połowa wakacji wie ktoś może gdzie na pojezierzu można skuter wodny wynająć? widziałem przez całe wakacje jeden na lawecie za jakimś chyba "angolem" ciągnięty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludek z Ludwina napisał:
kiedyś tO BYŁO SUPER KONTENER NA KAŻDYM SKRZYŻOWANIU I PLAŻE ZE ZŁOCISTYM PIASKIEM I TEMPERATURY zwrotnikowe można puścić pawia jak się czyta takie wymiociny ujadanie ma nawet swoje granice
To co ty piszesz jest nudne!!!!! Nikomu nie chodzi o to abt na plaży był złocisty piasek, tylko wykoszona trawa, wyciete sterczące suche kikuty drzew. pewnie jestes pracownikiem Gminy i dlatego tak piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz jakiś interes w tym żeby źle pisać o gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
/?/ napisał:
masz jakiś interes w tym żeby źle pisać o gminie
Moim "interesem" jest normalna plaża -taka jak powinna być i jaka była kilka lat temu - lecz obecnie nikt o to nie zadbał tak jak trzeba. Ja osobiście, aby moje dziecko mogło spokojnie się bawić przy linii brzegowej usunęłam leżące korzenie, które zostały wyciągniete podczas prac Gminy i nie sprzatnięte /dopiero jak ukazał sie artykuł, troche posprzątano/, to co mogłam sama zrobiłam. Skoro Gmina zaczęła robić porządek - to dlaczego nie skończyła! Nikt nie chce Gminie szkodzić, skoro płacę rokrocznie podatek od działki, to chyba mamw zamian prawo wymagać. Szkoda słów, zapewne Ty jesteś pracownikiem Gminy, byc może, TYm który odpowiedzialny był za prace na plaży nad jeziorem Piaseczno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...