Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięciu młodych bandytów brutalnie pobiło i okradło kobietę

Utworzony przez kkkkkkkkkkk, 18 lutego 2011 r. o 10:39 Powrót do artykułu
Na stryczek bez sądu, po wyjściu z paki zrobią to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięciu plus gaz na jedną kobietę! Mam nadzieję, że Panowie spod celi będą im tłumaczyć przez 12 lat, jak się traktuje słabszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie chwasty polałbym benzyną i podpalił bez mrugnięcia okiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni już praktycznie stał się kroniką policyjną, a przestał być gazetą lokalną. Zero dziennikarskiej inicjatywy i wysiłku - tylko kopiuj & wklej informacje od policji. Stąd takie natężenie informacji o patologii i przestępstwach. Zmiana szaty graficznej na chaotyczną i poszatkowaną na działy i pod-działy miała chyba na celu ukrycie faktu, że nowych, prawdziwych artykułów i wiadomości pojawia się w DW jak na lekarstwo. A może właściciel wprowadził oszczędności i zwolnił większość dziennikarzy? I teraz zostało dwóch: jeden wkleja informacje od policji, a drugi w ramach "przeglądu prasy" kopiuje wiadomości od konkurencji? No, jak to jest, przyznajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN - EUROPEJSKA STOLICA CHAMASTWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Dziennik Wschodni już praktycznie stał się kroniką policyjną, a przestał być gazetą lokalną. Zero dziennikarskiej inicjatywy i wysiłku - tylko kopiuj & wklej informacje od policji. Stąd takie natężenie informacji o patologii i przestępstwach. Zmiana szaty graficznej na chaotyczną i poszatkowaną na działy i pod-działy miała chyba na celu ukrycie faktu, że nowych, prawdziwych artykułów i wiadomości pojawia się w DW jak na lekarstwo. A może właściciel wprowadził oszczędności i zwolnił większość dziennikarzy? I teraz zostało dwóch: jeden wkleja informacje od policji, a drugi w ramach "przeglądu prasy" kopiuje wiadomości od konkurencji? No, jak to jest, przyznajcie się.
ja sie z tym nie zgodzę.
Ostatnio edytowany 18 lutego 2011 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KMIOTKI BURACZANE,PROSTACZKI, W PIĘCIU NA KOBIETĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szata jest nieczytelna, kiedyś częściej wchodziłem na tę stronkę, codziennie, teraz nie chce mi się jej otwierać, może raz w raz w tyg. zerknę co tam jest i co, zaraz zamykam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak uważam, kiedyś wyglądała lepiej, łatwiej było czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
też tak uważam, kiedyś wyglądała lepiej, łatwiej było czytać
Przychylam się do przedmówców, przerost formy nad treścią. Graficznie mośna zrobić teraz różne fajerwerki ale "Sylwester" na co dzień każdemu by zbrzydł. Proponuję trochę "znormalnieć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ta szata jest nieczytelna, kiedyś częściej wchodziłem na tę stronkę, codziennie, teraz nie chce mi się jej otwierać, może raz w raz w tyg. zerknę co tam jest i co, zaraz zamykam...
u mnie jest tak samo. szkoda ze nie ma podobnego portalu, wtedy wcale bym już tu nie zaglądał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieczytelne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 lat za cos takiego???. Nie lubię marnotrawstwa więc z racji tego, iż w PL nie brakuje delikwentów z nadmiarem niukierunkowanej energii proponowałbym stworzenie czegoś w rodzaju francuskiej legii cudzoziemskiej. Dlaczego wyszkoleni, często posiadający rodziny chłopcy narażają się w Afganistanie skoro to nie jest nasza wojna. Czy problemem jest zebrać jest taką "elitę", dać karabin i jazda. Tam jest prawdziwe pole do popisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś był to najczęściej czytany portal w województwie a teraz chyba najmniej, jak było można tak spieprzyć coś co było dobre - nie rozumiem tej polityki dziennika-wschodniego, jak zmieniać to chyba raczej na lepsze a nie na gorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni przeprosić swoich - zapewne już byłych czytelników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się kiedyś ta strona była bardzo czytelna i ładna teraz to jeden wielki bałagan i tak naprawdę zero informacji Drodzy redaktorzy zróbcie coś z tym błagam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywieźć do Chin, osądzić i rozstrzelać na stadionie pozyskując organy do przeszczepu w ramach zadośćuczynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabić wszystkich [po kolei, zabić i spalić atk aby nawet pies nie mógł dotknąc ścierwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma litości dla sk.......ów!!!!!!!!! 12 lat to za mało!!!! damscy bokserzy!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy tylko w powiecie łęczyńskim, nigdzie indziej. Łęczniaki buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...