Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PIS w Łęcznej

Utworzony przez Ja się pytam, 30 września 2019 r. o 19:49
Czy to prawda, że nowym członkiem PIS- u łęczyńskiego (milejowskiego) został niejaki Mariusz Fijałkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozganiamy kolesi. Układ PO-PSL idzie w odstawkę. Tu możesz zobaczyć początek końca. Soboń zaskoczył wszystkich. Mariusz Fijałkowski wsparł szeregi zjednoczonej prawicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozganiamy kolesi. Układ PO-PSL idzie w odstawkę. Tu możesz zobaczyć początek końca. Soboń zaskoczył wszystkich. Mariusz Fijałkowski wsparł szeregi zjednoczonej prawicy!
 LLE 24.pl  tam zobaczysz film.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że nowym członkiem PIS- u łęczyńskiego (milejowskiego) został niejaki Mariusz Fijałkowski
 Boli dupsko co Grzegorzu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od "Młodzieżowki" SLD droga krotka i wyżej w alfabecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosów nie przyniesie żadnych, teraz odepchnął swoja osobą wielu od pisu, obrotowiec, panie Soboń strzał w kolano, czy koordynatorka powiatowa pana nie ostrzegała ? a teraz  prywatna wojna rozgrzeje Łęczną na nowo o to chodziło ? to gratulacje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że nowym członkiem PIS- u łęczyńskiego (milejowskiego) został niejaki Mariusz Fijałkowski
Boli dupsko co Grzegorzu?
 Z tą swoją obseją to lecz sie na nogi bo na głowę już za późnno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ty się musisz w tym urzędzie wszystkiego bać, skoro nie powiesz tego wprost tylko opluwasz anonimowo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kosiarski wczoraj na spotkaniu z posłem Soboniem ponoć też był. Panowie z łęczyńskiego betonu nie wytrzymują ciśnienia. Brawo dla Mariusza za decyzję,  tak na prawdę to od niego uporczywości beton zaczął pękać. A tak na marginesie, czemu Wy na forum nie lubicie pana Kuczyńskiego, los chciał, że to mieszkańcy dawno go zweryfikowali a dziś mu jest  smutno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był czy nie był? a burmistrz Włodarczyk był ?,  ponoć to ponoć niezłą garśc wiadomości pozyskano od pewnego dr, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z "nowych możnowładców" zadrwił że taki "Pan z plakatów zapałał chęcią do robienia dróg".Otóż Droga Głębokie-Dorohucza dawno zrobiona,Cyców-Wierzbica dawno zrobiona,Łęczna-Biskupice zrobiona,Kijany-Łęczna wprowadzona do planu,Łęczna-Sosnowica wprowadzone do planu na lata 2019-2021  dzięki temu "Panu z plakatu"./ nie mylić z tym w okularach na każdym płocie/ Dwie ostatnie wykreślone przez obecnych z obiecanką ,że zrobimy.Chyba tak jak obwodnicę Chełma przez to miasto jedzie 50 % tranzytu Moskwa-Kijów-Reszta Europy.Powiedzieli,że zrobią po 2027 r.Obiecanki cacanki,a głupiemu radość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kosiarski wczoraj na spotkaniu z posłem Soboniem ponoć też był. Panowie z łęczyńskiego betonu nie wytrzymują ciśnienia. Brawo dla Mariusza za decyzję,  tak na prawdę to od niego uporczywości beton zaczął pękać. A tak na marginesie, czemu Wy na forum nie lubicie pana Kuczyńskiego, los chciał, że to mieszkańcy dawno go zweryfikowali a dziś mu jest  smutno.
 Beton zastąpić betonem? dziwi mnie ta pełna sala na tej konwencji, widać że z sld jest blisko do PiS tylko czekac na następne transfery 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kosiarski wczoraj na spotkaniu z posłem Soboniem ponoć też był. Panowie z łęczyńskiego betonu nie wytrzymują ciśnienia. Brawo dla Mariusza za decyzję,  tak na prawdę to od niego uporczywości beton zaczął pękać. A tak na marginesie, czemu Wy na forum nie lubicie pana Kuczyńskiego, los chciał, że to mieszkańcy dawno go zweryfikowali a dziś mu jest  smutno.
Beton zastąpić betonem? dziwi mnie ta pełna sala na tej konwencji, widać że z sld jest blisko do PiS tylko czekac na następne transfery
 Każdy ma swoją cenę (np. 200 zł - kumaci wiedzą o co chodzi...), a program korytko+ pociąga za sobą... @oko zgadzam sie z tobą w całości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kosiarski wczoraj na spotkaniu z posłem Soboniem ponoć też był. Panowie z łęczyńskiego betonu nie wytrzymują ciśnienia. Brawo dla Mariusza za decyzję,  tak na prawdę to od niego uporczywości beton zaczął pękać. A tak na marginesie, czemu Wy na forum nie lubicie pana Kuczyńskiego, los chciał, że to mieszkańcy dawno go zweryfikowali a dziś mu jest  smutno.
Beton zastąpić betonem? dziwi mnie ta pełna sala na tej konwencji, widać że z sld jest blisko do PiS tylko czekac na następne transfery
Każdy ma swoją cenę (np. 200 zł - kumaci wiedzą o co chodzi...), a program korytko+ pociąga za sobą... @oko zgadzam sie z tobą w całości
 a nie kumaci? jest nas więcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kosiarski wczoraj na spotkaniu z posłem Soboniem ponoć też był. Panowie z łęczyńskiego betonu nie wytrzymują ciśnienia. Brawo dla Mariusza za decyzję,  tak na prawdę to od niego uporczywości beton zaczął pękać. A tak na marginesie, czemu Wy na forum nie lubicie pana Kuczyńskiego, los chciał, że to mieszkańcy dawno go zweryfikowali a dziś mu jest  smutno.
Beton zastąpić betonem? dziwi mnie ta pełna sala na tej konwencji, widać że z sld jest blisko do PiS tylko czekac na następne transfery
Każdy ma swoją cenę (np. 200 zł - kumaci wiedzą o co chodzi...), a program korytko+ pociąga za sobą... @oko zgadzam sie z tobą w całości
a nie kumaci? jest nas więcej :)
podwyżka diety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozganiamy kolesi. Układ PO-PSL idzie w odstawkę. Tu możesz zobaczyć początek końca. Soboń zaskoczył wszystkich. Mariusz Fijałkowski wsparł szeregi zjednoczonej prawicy!
LLE 24.pl  tam zobaczysz film.
 Wiecie jak wynagrodzono orkietrę górniczą na tym wiecu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozganiamy kolesi. Układ PO-PSL idzie w odstawkę. Tu możesz zobaczyć początek końca. Soboń zaskoczył wszystkich. Mariusz Fijałkowski wsparł szeregi zjednoczonej prawicy!
LLE 24.pl  tam zobaczysz film.
Wiecie jak wynagrodzono orkietrę górniczą na tym wiecu?
 Nie wiem ale wiem jak Kuczynskiego wynagrodził nasz basenowy wódz po wyborach. To dopiero podwyżka była hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja głosuję na Słowika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wytrzymał ciśnienia Mariusz, wyskoczył bo zobaczył znowu jakąs szansę, gratulacje wsparcia "szeregów" teraz niech wytłumaczy dyrektora ARiMR w Łęcznej notabene byłego którego zwalczał :):)   zajumanie kasy na drogę Łęczna Sosnowica, zajumanie kasy na kanalizację, sekowanie wójtów po ościennych gminach, wyppierlolenie z Krusu Cholewy oj tłumacz sie pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo PSL ,  wreszcie do góry, gratulacje wyniku, dla mnie najaktywniejszy był Słowik, ma potencjał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...