Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS zawalczy o Łęczną. Kto wystartuje w wyborach?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2018 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Napisal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toudi żal, żal jak w portalu  leczna24 ,  w dz. wschodnim i w papierowej  gazecie na mojej wycieraczce  sie chłopcze żalisz, nie znam Kuczyńskiego ale plus dla niego że tak cie ubódł w te *** i tak cie to boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toudi żal, żal jak w portalu  leczna24 ,  w dz. wschodnim i w papierowej  gazecie na mojej wycieraczce  sie chłopcze żalisz, nie znam Kuczyńskiego ale plus dla niego że tak cie ubódł w te *** i tak cie to boli
 "pupe"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toudi żal, żal jak w portalu  leczna24 ,  w dz. wschodnim i w papierowej  gazecie na mojej wycieraczce  sie chłopcze żalisz, nie znam Kuczyńskiego ale plus dla niego że tak cie ubódł w te *** i tak cie to boli
"pupe"
Toudi żal, żal jak w portalu  leczna24 ,  w dz. wschodnim i w papierowej  gazecie na mojej wycieraczce  sie chłopcze żalisz, nie znam Kuczyńskiego ale plus dla niego że tak cie ubódł w te "  .upe Toudi ten Fijałkowski" i tak cie to boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufff może *** jutro słuchając na you tube ten typ mi nie wyskoczy obok bo juz go *** Kuczynskiego nie trawie, w***a sie w googlu ***ony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w 2017 roku    rząd PiS wypłacił sobie      [b]nagrody dwunastokrotnie wyższe  [/b]    niż te, które w latach 2014-2015 przyznał sobie rząd PO-PSL - wynika z      [b]raportu Najwyższej Izby Kontroli.  [/b]
 NIK jest polityczny, to jak miał napisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...