Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podcięte skrzydła Orlika!

Utworzony przez Bartol., 21 lutego 2013 r. o 09:01
O tym jak zarządzany jest jedyny Orlik w mieście i co planuje władza - dzisiaj na http://lle24.pl/sport/podciete-skrzydla-orlika-2/
Ostatnio edytowany 21 lutego 2013 r. o 09:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że bardzo dobrze jest, ze Orlik jest zamknięty bo w taką pogodę jest niebezpiecznie grać. Akademia Górnika nie patrzy na to bo im zależy żeby tylko wypromować piłkarza i dobrze sprzedać go dalej. Pan Burmistrz i jego ludzie są blisko sportu. Mi zdarzało się wraz z Panem Burmistrzem, Wiceburmistrzem oraz Panem Grzegorzem i innymi urzędnikami pokopać czasami w Łęcznej i wiemy jak niebezpiecznie grać jest na śniegu. Szczególnie Pan Wiceburmistrz nie marnuje setek jak jest okazja i wie, ze szaleństwa zimą do niczego dobrego nie prowadzą. Nowe boisko, które powstanie będzie dużo bardziej bezpieczne i będzie można grać na nim cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a snieg na nie nie bedzie padal... pitu pitu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już gdzieś w Polsce przykryli lodowisko napadał śnieg i pierdyknęło,z naturą nie wygrasz,grom w Bazylikę i meteoryt w Czeliabińsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za gra? Wy tak w tej rozgrywce kiwacie ludzi w Łęcznej w tym składzie już od wyborów. Czas na zmiany w składzie, bo jest zadyszka i zmęczenie, a i ta gra coś Wam się nie układa. A tu zaraz będzie pierwsza połowa rozgrywki. Chyba walkowerem się nie poddacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj nikt nie zamierza przykrywać, pewnie śnieg nie będzie w ogóle na to boisko padał . Szatni też pewnie nie będzie, bo i po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz lubi czystą grę a wie, że na śniegu może być niebezpiecznie. Raz jak Pan Burmistrz krył Pana Grzegorza doszło do niebezpiecznego starcia i Pan Grzegorz przez kilka dni nie mógł normalnie chodzić. Dlatego lepiej nie grać na orliku zimą. Na nowym boisku będzie nawierzchnia na którą śnieg nie będzie miał wpływu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol, Orlik był tańszy bo został zbudowany ze środków gminy jak i z pomocy budżetu państwa. jeszcze niedawno Ty i Pawlak byliście tak oburzeni, ze boisko nie powstanie, teraz to krytykujcie, zdecydujcie się w końcu. Nawet jeśli ma to kosztować i 500tyś to nie zapominaj o tym, że boisko będzie przeznaczone dla łęczyńskiej młodzieży. Lepiej, żeby spędzać czas na boisku niż jak to się mówi z piwem w dłoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa...to jednak ten Bernardo to jajcarz. A ja myślałam że to deb***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja po łęczyński (nie mylić z potrawą), najpierw ma być boisko ( w zapowiedziach), potem jego brak (w uchwalonym budżecie nie było pieniędzy), teraz się zanlazły?????. To kpiny jednych z drugich, nic innego się nie nasuwa. A kasa na to boisko to z czego ma pochodzić (jakieś inne środki pozabudżetowe????), nietak dawno ich przecież brakowało???? Ktośto potrafi wytłumaczyć???? (Bernardo Ciebie zwalniam od odpowiedzi, wszak jesteś bardzo zajęty bajkopisarstwem łęczyńskim)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie prywatny folwark Kosiarskiego. Najpierw płacz , że nie ma pieniędzy a potem 400 tys zł na odszkodowanie się znajduje, 600 tys na boisko się znajduje. Pytam skąd, skoro 2 miesiące temu nie było nawet 2 wolnych tysięcy. To kpina ale już niedługo się Łęczna uwolni od tego Pana i jego ekipy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bartol, Orlik był tańszy bo został zbudowany ze środków gminy jak i z pomocy budżetu państwa. jeszcze niedawno Ty i Pawlak byliście tak oburzeni, ze boisko nie powstanie, teraz to krytykujcie, zdecydujcie się w końcu. Nawet jeśli ma to kosztować i 500tyś to nie zapominaj o tym, że boisko będzie przeznaczone dla łęczyńskiej młodzieży. Lepiej, żeby spędzać czas na boisku niż jak to się mówi z piwem w dłoni.
Jeśli dla Ciebie nie ma różnicy między 300k PLN i 600k PLN to ja nie mam argumentów żeby Cię przekonać.Przecież to są pieniądze nas wszystkich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypatyk napisał:
Jeśli dla Ciebie nie ma różnicy między 300k PLN i 600k PLN to ja nie mam argumentów żeby Cię przekonać.Przecież to są pieniądze nas wszystkich!!!
Człowieku, ktoś (Gość) dobrze zauważył, że Bartol podał koszt orlika ale nie całkowity tylko wkład gminy, bez dotacji, całość była drożasza, taka specyfika bardzo SUBIEKTYWNEGO portalu LLE24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypatyk czy Ty już nie potrafisz samodzielnie zastanowić się nad wyliczeniami?? Bardzo sprytnie jest porównać kwoty i podać że jedno kosztowało 300 a drugie ma kosztować 600. Tylko czy Bartol nie potrafił (może nie chciał?) zdobyć się na dopisanie, że orlik był dofinansowany i jego koszt wyniósł więcej niż 300 (ile dokładnie nie wiem, ale przecież nie trudno to sprawdzić). Bartol, prosiłbym o dokładniejsze wyliczanie, bo jeśli taki jest poziom art. na LLE24.pl to zakrawa to na zwykłe bicie piany niestety...a szkoda myślałem, że młodzi wniosą coś nowego do rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
O tym jak zarządzany jest jedyny Orlik w mieście i co planuje władza - dzisiaj na http://lle24.pl/spor...zydla-orlika-2/
Czy Bartol to ten sam dupek ktory chciał budowac Orlika przy Sosence na prywatnych gruntach mieszkanców?Tu tez nie było zaplecza w planie to jak teraz mozna krytkowac P Burmistrza za Orlika przy ul Jasminowej.Są przeciez szkoly gdzie jest plac szatnie nauczyciele wf tam buduj!Ale co wymagać od goscia który ma rozumek jak ziarenko piasku i jeszcze się obkurcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla pełniejszego obrazu podam (dane znalazłem po kilku chwilach bez trudu w internecie), że koszt orlika to było 800 tys. 300 tys. wyłożyła gmina reszta to dotacje z zewnątrz. To czy boisko za 500(600 tys.) powstanie to się okaże, ale pisanie o tym że gmina wywali tyle a tyle kasy itp. nie podając pełnego kosztu jest manipulowaniem. Żeby było jasne: nie mam interesu bronić szeroko rozumianego urzędu, ale jak już Bartol piszesz o kosztach to pisz dokładnie ile co kosztuje. Liczę że poprawisz art. choć może wymagam zbyt wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie-rzezcznik napisał:
dla pełniejszego obrazu podam (dane znalazłem po kilku chwilach bez trudu w internecie), że koszt orlika to było 800 tys. 300 tys. wyłożyła gmina reszta to dotacje z zewnątrz. To czy boisko za 500(600 tys.) powstanie to się okaże, ale pisanie o tym że gmina wywali tyle a tyle kasy itp. nie podając pełnego kosztu jest manipulowaniem. Żeby było jasne: nie mam interesu bronić szeroko rozumianego urzędu, ale jak już Bartol piszesz o kosztach to pisz dokładnie ile co kosztuje. Liczę że poprawisz art. choć może wymagam zbyt wiele.
Panie nie wymagaj od tego człowieka zbyt wiele za stanowisko jest godzien oddać to co ma nama najcenieszego. a wie choć co dla niego jest najceniesze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzesiu brawo za informacje o odwiercie w Nowym Stręczynie =profesjonalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie-rzezcznik napisał:
dla pełniejszego obrazu podam (dane znalazłem po kilku chwilach bez trudu w internecie), że koszt orlika to było 800 tys. 300 tys. wyłożyła gmina reszta to dotacje z zewnątrz. To czy boisko za 500(600 tys.) powstanie to się okaże, ale pisanie o tym że gmina wywali tyle a tyle kasy itp. nie podając pełnego kosztu jest manipulowaniem. Żeby było jasne: nie mam interesu bronić szeroko rozumianego urzędu, ale jak już Bartol piszesz o kosztach to pisz dokładnie ile co kosztuje. Liczę że poprawisz art. choć może wymagam zbyt wiele.
Jak widzę urzędowy wydział propagandy, nie ma wolnego nawet w weekendy. W wypadku orlika, budżet miasta był obciążony kwotą 316 000 PLN i jest to informacja oficjalna. Osobiście uważam fakt nie wykorzystania ubiegłorocznej szansy (celowo?) za niegospodarność i działanie na szkodę gminy. Co do drugiego zarzutu, to jeśli urząd przekazuje informację, że "Planowany koszt budowy boiska to 600 tysięcy złotych z czego dofinansowanie może wynieść maksymalnie 100 tysięcy." to podawanie informacji że gmina zapłaci conajmniej 500 000 PLN nie jest manipulacją. Czy problemy z matematyką na podstawowym poziomie, to powszechny defekt na placu Kościuszki? Czytałeś w ogóle komunikat um?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol daj spokój, wirtualna reprezentacja magistratu i tak nie pojmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...