Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moje wyrazy współczucia dla rodziców i dzieci związanych z wypadkiem i sprawami dotyczącymi odszkodowań. Zastanawiam się kto ustalił tak wysokie! kwoty renty dla dzieci. Jak można za to wykupić leki, przeprowadzić leczenie oraz rechabilitację. Może kotoś wydając decyję pierw zastanowi się co do tak wysokich kwot! A kwota 300 tys. to też niwiele co do takich wydarzeń. Pozdrawiam i walczcie dalej o swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura!!! Za co tyle pieniążków!!! Starczyło by 50 tysięcy i już i jescze renty to już kpiny!! Gdzie byli rodzice jak wychodzili małe dzieciaki do szkoły ich zasranym obowiązkiem było ich odprowadzić do przystanku!!! I tak już postawili sobie chatę rodzice , tak mieszkali z dziadkami w nietynkowanym domu a teraz dziadki zrobili ocieplenie a rodzicie si pobudowali . A jacy rodzice widać że nie zaradni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA napisał:
Bzdura!!! Za co tyle pieniążków!!! Starczyło by 50 tysięcy i już i jescze renty to już kpiny!! Gdzie byli rodzice jak wychodzili małe dzieciaki do szkoły ich zasranym obowiązkiem było ich odprowadzić do przystanku!!! I tak już postawili sobie chatę rodzice , tak mieszkali z dziadkami w nietynkowanym domu a teraz dziadki zrobili ocieplenie a rodzicie si pobudowali . A jacy rodzice widać że nie zaradni!!!!
Módl sie, żeby cię taka tragedia nie spotkała. Żadne pieniądze nie są w stanie zapewnić zadośćuczynienia po takim zdarzeniu. Współczuję zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby rodzice byli z nimi to jedna tragedia była by więcej.A zasranym obowiązkiem kierowcy było stosowanie się do przepisów i warunków na drodze.A że po wypadku cwaniaczył,bo jako milicjant nauczył się mieć zawsze rację to powinni go jeszcze bardziej udupić.A pirata bronią tylko inni piraci i bezmuzgowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNO!!! Małe dzieciaki wychodziłY a nie wychodzilI, skończ najpierw szkołę i wtedy się wypowiadaj, powinni skazać Twoich rodziców, że nie nauczyli Cię poprawnego słownictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ktoś chciałby żeby jego dzieci zostały tak tragicznie doświadczone.łatwo mówić zaco tyle pieniędzy ,ale co oni przerzyli i wycierpieli to niejest warte żadnej kwoty,i nikt znas nie życzyłby sobie ,aby jego dzici spotkał taki los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Materializm i naiwność ludzi nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aksedo Specjaliści od Odszkodowań prowadzi sprawy o błędy medyczne, wypadki przy pracy i wypadki komunikacyjne. Kompleksowa obsługa prawna. tel. 660 450 000 wypadek@aksedo.pl www.aksedo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA napisał:
Bzdura!!! Za co tyle pieniążków!!! Starczyło by 50 tysięcy i już i jescze renty to już kpiny!! Gdzie byli rodzice jak wychodzili małe dzieciaki do szkoły ich zasranym obowiązkiem było ich odprowadzić do przystanku!!! I tak już postawili sobie chatę rodzice , tak mieszkali z dziadkami w nietynkowanym domu a teraz dziadki zrobili ocieplenie a rodzicie si pobudowali . A jacy rodzice widać że nie zaradni!!!!
TY TO PEWNIE ZARADNA!!!!!, CO? Z TEJ SAMEJ WIOSKI, ŻAL CI DUPSKO ŚCISKA????. WALNIJ SIĘ W SWÓJ ŁEB I POMYŚL CZY JEST CZEKO ZAZDROŚCIĆ ps. i zamykaj oczy jak przechodzisz koło ich gospodarstwa to może nie będzie tak Cię to bolało, i zajmij się lepiej swoim życiem droga ANNO chociaż to pewnie nie prawdziwe imię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Materializm i naiwność ludzi nie zna granic
A TY CO ZENUŚ - SĄSIAD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się co kieruje niektórymi, że wypisują takie brednie jak np. "ANNA"???? Nie nasza sprawa jakie dostaną odszkodowanie, o ile dostaną bo to różnie z tym bywa. Dla mnie mogą dostać i milion albo i więcej. A że stawiają sobie dom lub remontują itp. no to chyba robią to też z myślą o dzieciach, co nie?. Ja jestem w trudnej sytuacji materialnej, ale do głowy by mi nie przyszło aby komuś zazdrościć tej marnej kasy za krzywdę dzieci - bo to jest zazdrość- inaczej tego nazwać nie można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='zenek' timestamp='1301584583' post='457207'] dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Materializm i naiwność ludzi nie zna granic [/quote ZENKU- nikt nikomu nie robi papkę z mózgu, są po prostu dwie kategorie ludzi 1. ludzie, którzy nikomu nigdy nic nie zazdroszczą, nawet w obliczu tragedii 2. i ludzie którzy zazdroszczą wszystkiego, nawet w obliczu tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gienio napisał:
ale kasy
JAK MOŻNA ZAZDROŚCIĆ LUDZIOM TYCH STRASZNYCH PRZEŻYĆ PO WYPADKU ,TYCH DNI LECZENIA DZIECI---JAK ZAZDROŚCIĆ DZIECIOM PRZEŻYTEGO BÓLU I TRAUMY,KTÓRA ZOSTAJE---- ZANIK CZŁOWIECZEŃSTWA?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tego samego zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...