Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porozmawiaj z Radnym Fijałkowskim

Utworzony przez misia, 9 stycznia 2015 r. o 10:51
Panie Fiałkowski zwracam się  z prośbą o zainteresowanie się sprawa opłat za śmieci w Łęcznej. Mam przypuszczenia że mieszkańcy Łęcznej dopłacają do mieszkańców Puchaczowa i Spiczyna a ostatnio nawet do Uścimowa. Proszę o wyjaśnienie dlaczego stawka w Uścimowie i Spiczynie może być tańsza od naszej łęczyńskiej, gdzie odległość od miejsca wywozu jest znacznie dalsza od wysypiska(stara wieś) a pojemniki  są rozsiane po całej gminie, nie tak jak w Łęcznej że wszystko w kilku punktach. Skąd taka wywindowana opłata w Łęcznej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jaki temat można rozmawiać z P.Fijałkowskim -proszę o informację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo w Łęcznej jest Kosiarski i PGKiM. Ci co głosowali na wąsatego mogą sobie teraz podziękować. Mógł być młody i roz%%ebać tą patologię,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątek założony przez Kuczyńskiego lub jakiegoś wirtualnego członka jego rodziny. Jałowa dyskusja. Dopóki będzie rządził Kosiarski doputy ceny będą wysokie - najwyższe w powiecie. Ale jeszcze 4 tys ludzi wierzy, że tak musi być więc odpowiedź jest prosta. Kosiarski won = ceny w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko stażysta Fijałkowski może rozwiązać nasze problemy. To ekspert od rynku pracy, bezrobocia, oświadczeń majątkowych, debat politycznych, paneli słonecznych, szkół, marketów i planów zagospodarowania przestrzennego. Jego nam trzeba On nam załatwi. - uczniowe z Ludwina.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem, że od rynku pracy i bezrobocia to Kuczyński jest. Co trzeba zrobić żeby dostać prace w mops?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem, że od rynku pracy i bezrobocia to Kuczyński jest. Co trzeba zrobić żeby dostać prace w mops?
Może hołd lenny na dożywotnią służbę wąsatemu panu. Brzydzę się wazeliniarzem. W pracy kolega a donosi na innych urzędników - pracownik UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mf ist the best
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo na LLE opublikuje zarobki w urzędzie skarbowym w Łęcznej. Zobaczycie ile zarabia mama Fijałkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński nie podszywaj się. Bartolowi do pięt nie dorastasz.  Żona w Mopsie boli? Mieszkańców też to boli. Co trzeba zrobić by się dostać to stanowisko w MOPS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Kuczyński, jak Kuczyński by powiedział to nikt by nie zrozumiał ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo na LLE opublikuje zarobki w urzędzie skarbowym w Łęcznej. Zobaczycie ile zarabia mama Fijałkowskiego.
To on ma matkę w urzędzie skarbowym i tak ciśnie na inne urzędy? LOL :XD  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie porównuj urzędu miejskiego w Łęcznej do innych urzedów. W Miejskim nawet w czasie postu urzędnik od rana pisze na forum. Taki zakres obowiazków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pozostałych urzędach w Łęcznej nikt nie płaci za to że jakiś Kuczyński w godzinach pracy zajmuje się prowadzeniem portalu czy pisaniem na forach telekomunikacyjnych. Niech się Kuczyński w Netii zatrudni, przynajmniej podatnicy nie będą musieli płacić za takiego pracusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zatrudni się bo w Netii nie siedziałby sobie na forach a pieniądze by leciały. Nie zajmowałby się szukaniem haków na rodziny byłych kolegów musiałby zapier..... WIęc póki siedzi w UM Kosiarski, Kuczyński siedzi z nim. W urzędzie mówią że to najbardziej zapracowany urzędnik ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzicie najbardziej pracowity a wam z rycia pod innymi co zostaje?=RYĆ DALEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie te wpisy. Jak się tylko pojawia coś o fijałkowskim, to się jego armia włącza i zaczynają ujadać na kuczyńskiego.   Czy wy nie możecie się pogodzić z jego porażką w wyborach? Wybrała większość i tyle. Nie ma się co obrażac na cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojawia się? To się nic samo nie pojawia. Wiadomo, że jak jest 2 dni spokoju to Grzesio podbija wątki. To się samo nie pojawia.   Kogo obchodzi ten Kuczyński. Czy ktoś się interesuje innymi urzędnikami i czy inni urzędnicy szukają haków na radnych i ich rodziny żeby tylko ich skompromitować? Tylko jeden tak robi, a po co to się go zapytaj. Pokaż mi jego inicjatywy jako radnego? Cisza, a zobacz ile aferek już wymyślił ile wątków założył, ile kont ma na forach.   To jest dopiero śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojawia się? To się nic samo nie pojawia. Wiadomo, że jak jest 2 dni spokoju to Grzesio podbija wątki. To się samo nie pojawia.   Kogo obchodzi ten Kuczyński. Czy ktoś się interesuje innymi urzędnikami i czy inni urzędnicy szukają haków na radnych i ich rodziny żeby tylko ich skompromitować? Tylko jeden tak robi, a po co to się go zapytaj. Pokaż mi jego inicjatywy jako radnego? Cisza, a zobacz ile aferek już wymyślił ile wątków założył, ile kont ma na forach.   To jest dopiero śmieszne.
ale ulałeś sobie żółci uważaj bo to szkodzi zdrowiu i urodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...