Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porządek na ul. Księżycowej przerasta magistrat?

Utworzony przez Bartol., 26 czerwca 2013 r. o 16:38
Dziś o tym co "zrobił" dobry gospodarz przez 6 miesięcy http://lle24.pl/polityka/porzadek-na-ul-ksiezycowej-przerasta-magistrat/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol skąd żeś wziął te zdjęcie w artykule?????? twoja rzetelność jest porażająca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy gdzieś tam jest napisane, że to zdjęcie ulicy Księżycowej? Wszyscy w urzędzie macie taką przypadlość, że robicie byki nawet w najprostszych wyrazach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On potrafi tylko nierzetelne informacje przedstawiać,wiadomo,ciemny naród to kupi......   Miałeś się w końcu przedstawić nierobie..........ludzie grzecznie prosili....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy w urzędzie macie taką przypadlość, że robicie byki nawet w najprostszych wyrazach?
To jeszcze nic, przepisać tekstu też nie potrafią. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla urzędnika miejskiego nawet pismo posła do wojewody jest sfabrykowane na potrzeby Bartola. Bartol się nie musi przedstawiać. Wiadomo od dawna kim jest. Po za tym każdy kto wyciąga tej wąsatej władzy błędy może mienić się Bartolem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie którzy dzwonili do Kabacińskiego też pewnie podstawieni. Wszyscy się sprzysięgli przeciwko niewinnemu burmistrzowi i jego ekipie. Co za kraj, żeby tak władzę gnębić. Na Białorusi niedopomyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem tego miasta i też czuje się własnie takim Bartolem, oszukanym kolejny raz przez władzę. Od wielu miesięcy czuję, że ktoś tam w urzędzie robi sobie ze mnie jaja, bezsensownie wydając kolejne złotówki z budżetu, a ja mogę się tylko przyglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartolu nie rozpisuj się tak,tylko weż się do konkretnej roboty, wiadomo,że ziejesz nienawiścią do urzędników,burmistrza i pewnie wszystkich wokoło,   Nic NIE OSIĄGNĄŁEŚ I NIE OSIĄGNIESZ,BO MĄDRZY LUDZIE KPIĄ Z TWOICH METOD DZIAŁANIA........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem tego miasta i też czuje się własnie takim Bartolem, oszukanym kolejny raz przez władzę. Od wielu miesięcy czuję, że ktoś tam w urzędzie robi sobie ze mnie jaja, bezsensownie wydając kolejne złotówki z budżetu, a ja mogę się tylko przyglądać.
  Bystrzacha z ciebie Bartolu,przyglądaj się,przyglądaj......może coś w końcu ujrzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartolu nie rozpisuj się tak,tylko weż się do konkretnej roboty, wiadomo,że ziejesz nienawiścią do urzędników,burmistrza i pewnie wszystkich wokoło,   Nic NIE OSIĄGNĄŁEŚ I NIE OSIĄGNIESZ,BO MĄDRZY LUDZIE KPIĄ Z TWOICH METOD DZIAŁANIA........
  Ten podoba mi się zdecydowanie najbardziej ;) Zamiast melissy proponuję jednak nową sondę na www.LLE24.pl na rozładowanie napięcia. Jest wyjątkowo nierzetelna, zmanipulowana i stronnicza - tak jak lubisz ;P
Ostatnio edytowany 26 czerwca 2013 r. o 19:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten podoba mi się zdecydowanie najbardziej ;) Zamiast melissy proponuję jednak nową sondę na www.LLE24.pl na rozładowanie napięcia. Jest wyjątkowo nierzetelna, zmanipulowana i stronnicza - tak jak lubisz ;P
 Twoje przeciętne myśli nadmiernie obrastają w słowa, a twoja niby rzetelna prawda,zmanipulowana i stronnicza, jak to prawda,ma trzy fazy ujawniania,najpierw spotyka się z ośmieszeniem, potem z pogardą, a na końcu jest traktowana jak oczywistość, jednym zdaniem ta twoja prawda ma zawsze dwie twarze,więc nie musi spotykać się z adoracją, Adorują cię tylko ci,którzy nie potrafią tu nic mądrego napisać,którym już nawet z lodówki kuczyński wyskakuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że od 2015 r., czyli od nowej kadencji Kuczyński nikomu już się nie będzie kojarzył z UM ani jakąkolwiek polityką łęczyńską. A tak w ogóle to pieski szczekają a Bartol robi swoje i zyskuje kolejnych zwolenników a urzędnicy się denerwują bo ich praca jest lekko mówiąc ukazywana szerszej publiczności.   Możecie go straszyć, wyzywać itp ale on ma to w dalekim urzędowym poważaniu. Jedno jest pewne: W stronniczości to kuczyńskiego nigdy nie przebije :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy gdzieś tam jest napisane, że to zdjęcie ulicy Księżycowej? Wszyscy w urzędzie macie taką przypadlość, że robicie byki nawet w najprostszych wyrazach?
 Aleś ty mądry człowieku,to po co sugerować nieprawdę,że jest tak jak na zdjęciu,i to Bartol nazywa rzetelnością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak wrzuca zdjęcie orlika w puchaczowie do opisu meczu Floty Świnoujście z Bogdanką to też myślisz, że w Puchaczowie grają, a może na orliku? Musiałbym być urzędnikiem żeby obrać taki tok rozumowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że od 2015 r., czyli od nowej kadencji Kuczyński nikomu już się nie będzie kojarzył z UM
mi się już nie kojarzy z um tylko z listonoszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby tak burmistrz trochę pomyślał to doszedłby do pewnych wniosków. Kto pamięta początki Bartola? Przecież on razem z Kuczyńskim tworzył leczna24. Nie zgodził się widocznie na cenzurę i stroniczość, z której kuczyński jest znany. Rzecznik od początku wiedział co zamierza Bartol, kim jest itp. Trzymał to w tajemnicy, ciekawe czy Kosiarski wiedział? Później Kuczyński wprowadził cenzurę totalną i przekształcił leczna24 w urzadmiejski24. Dlatego Bartol założył LLE24.   Jakie wnioski? Ano takie, że gdyby nie głupie zachowania Kuczyńskiego to Bartola mogłoby nigdy nie być. Burmistrz miałby względny spokój.   Na koniec pytanie. Czy wy wiedząc to wszystko mielibyście takiego rzecznika w swoim urzędzie? Jeżeli burmistrz powinien mieć do kogoś pretensje jeśli chodzi o działalność Bartola to tylko do siebie i do swojego rzecznika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie o tym, nie o tym, nie o tym. Co zrobi w tej sytuacji wojewoda? Palcem to już chyba pogroziła w styczniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzające się uchybienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro taki rzetelny,to w takim razie prośba do mieszkańców wymienionej ulicy,lub osób zainteresowanych (rzetelnych), o aktualne zdjęcie ulicy i konfrontacje z zamieszczonym przez Bartola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...