Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porządek na ul. Księżycowej przerasta magistrat?

Utworzony przez Bartol., 26 czerwca 2013 r. o 16:38
Komisarza raczej nie wprowadzi, chociaż jakby sie tak przyglądnęła na całokształt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzające się uchybienia
Że też chciało ci się wystukiwać tą mądrość na klawiaturze i jeszcze hasło wpisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisarza raczej nie wprowadzi, chociaż jakby sie tak przyglądnęła na całokształt
Zazdrościłem komuś butów,dopóki nie spotkałem człowieka bez stóp,niech wam to coś da do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrościłem komuś butów,dopóki nie spotkałem człowieka bez stóp,niech wam to coś da do myślenia.
James Matthew Barrie, czytasz to gówno w pracy? o przepraszam przy kawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
James Matthew Barrie, czytasz to gówno w pracy? o przepraszam przy kawie?
Nie,ale dlaczego uważasz,że to gówno?,akurat to zdanie jest bardzo wymowne i uczy,że zawsze może być gorzej niż jest,obyś nie musiał tego doświadczać,pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Być oby­wate­lem swo­jego państwa, na­wet jeśli jest się tyl­ko za­miataczem ulic, mu­si być uważane za większy ho­nor niż by­cie królem w ob­cym kraju." - ten też jest bardzo wymowny, wiesz czyj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oba są tak samo absurdalne, schodzicie z tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będziemy się tutaj mocować na cytaty,ale jedno ci powiem:   Jacy ludzie ,taka władza,jacy ludzie taki kraj, wystarczy spojrzeć na wszystkich pieniaczy tutaj piszących i wszystko staje sie jasne, bo gdyby do polityki zostały wprowadzone wartości chrześcijańskie, to i to rządzenie wyglądałoby inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartol z ulicy Księżycowej na Księżyc będzie I-szy kosmonauta nowej Rzeczypospolitej,URRA RIEBIATA UUURRRRA UUURRRAAA UUURRRRAAA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie, że mieszkańcy Księżycowej nie interweniowali już u burmistrza, tylko od razu u Posła. O czym to świadczy? Zaufanie do Pana Kosiarskiego ma coraz mniej mieszkańców. Nikt się z chłopem użerał nie będzie skoro prosi się tyle miesięcy o jedną rzecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jaki jest rezultat tej interwencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo gdyby do polityki zostały wprowadzone wartości chrześcijańskie, to i to rządzenie wyglądałoby inaczej.
No tak, krucjate jakąś by się pier***ęło i byłoby inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, krucjate jakąś by się pier***ęło i byłoby inaczej.
  Mój mistrz! hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolisz........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
równie dobrze jak do UM mozna pisać na Berdyczów wszyscy jesteśmy Bartolami, bo już mamy dość rządów tej "kliki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju w żadnym jego rejonie,nikt nie jest zadowolony ze sposobu rządzenia, o czym to świadczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magistrat teraz się w koło  kostką wykłada - by nie zarastał krzakami jak nasze osiedla. Tereny miejskie oddzielają się od innych i nie trzeba znawcy, czy geodety - granice właściciela tego terenu, którym jest miasto wyznaczają krzaki. :blush:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest przecież flagowa inwestycja, co prawda jak wszystkie inna ta również będzie opóźniona ale co tam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...