Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszukuję prawdziwego fotografa

Utworzony przez Model, 30 października 2013 r. o 20:58
Zastanawiam się, gdzie podziali się prawdziwi fotografowie. Wszyscy narzekają, że z robienia zdjęć trudno się utrzymać, a jak się chce znaleźć dobrego fotografa, to trafia się na samych chałturników. Ostatnio musiałem zrobić sobie zdjęcie do CV i mam bardzo złe doświadczenia (choć na razie tylko dwa). Najpierw poszedłem do fotografa w Wamexie, jednak tam się okazało, że fotograf po prostu nie przyszedł tego dnia do pracy. Następnie poszedłem do zakładu "Foto Kodak" na deptaku (tego koło zakładów bukmacherskich). Tam wprawdzie zrobili mi zdjęcie, ale białe tło dorobili w Photoshopie, a przy okazji obcięli mi włosy na równo, tak że na zdjęciu wyglądam jak ostrzyżony pudel. Mam zatem pytanie, czy ktoś może wie, gdzie można znaleźć fotografa przychodzącego do pracy i robiącego normalne zdjęcia bez obcinania czegokolwiek Photoshopem? W Łęcznej pewnie już takich nie ma, ale może uchowali się jeszcze gdzieś w Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy fotograf to malarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
As the weather turns cold, friends outdoors need more protection, especially for women, the body is relatively thin, an awesome jacket is essential. And this cheap north face waterproof jacket female models, has unique waterproof breathable technology, excellent test to resist wind and rain, while relaxing from moisture, keeping the body dry and comfortable; discount north face jackets triple intimate connection system can be freely with a variety of interior, to adapt to different environments. the north face of this tech jacket, using the latest technology materials, waterproof, breathable and thermal reflective technology, wind and rain effect is obvious, the color is more beautiful,north face windstopper jacket suitable for general outdoor activities.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że na tle fontanny na  na starym mieście zdjęcie Twoje wyszło by OK. Może popytaj po sąsiedzku, gdzie i kto robi im zdjęcia, które później są zamieszczane w Biuletynie Informacyjnym. Mam ostatni egzemplarz - październikowe wydanie, chyba  jest na czasie. Popatrz jak w tym dalej zwanym  " Czasostracie" doskonale prezentują się  osoby i obiekty. Po prawej stronie w dolnym rogu - obiekt - zdjęcie na którym Ci Łęczyńscy fotografowie powinni się wzorować. Z takim zdjęciem, nie mówiąc o CV zrobiłbyś się bezkonkurencyjny, że nie musiałbyś startować w konkursie o pracę. Mała uwaga - a ręce trzymaj poniżej tułowia, bo rysy twarzy zakryjesz. Myślę,  że czytelnicy w poniższych wpisach dadzą Ci namiary na tego fotografa.   Ps. A przy robieniu fotki nie staraj się być spięty tylko zadowolony, bo przecież jesteś z Łęcznej. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na deptaku masz dwóch fotografów. Foto-kodak tutaj właśnie obok bukmachera, ale ze dwa, trzy sklepy wcześniej masz również fotografa. ostatnio byłem tam i jestem zadowolony. nad wejściem na białym tle pisze fotograf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firduś a dlaczego ciebie nie ma na tym zdjęciu,już się za tobą stęskniłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na deptaku masz dwóch fotografów. Foto-kodak tutaj właśnie obok bukmachera, ale ze dwa, trzy sklepy wcześniej masz również fotografa. ostatnio byłem tam i jestem zadowolony. nad wejściem na białym tle pisze fotograf
Wiem, że tam jest dwóch fotografów, ale po przykrych doświadczeniach jednak nie będę ryzykował i następnym razem udam się do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...