Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szynobusy bez klimatyzacji jeżdżą do Zamościa( wczoraj ogrzewanie załączyli bo nie mogli jechać o 13 30 z Lublina), notorycznie odwoływane pociągi do Szastarki. Jakiego przewoźnika wybiorą na nową trasę , bo chyba nie przewozy dziadowskie regionalne. Gdzie UTK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sobon swidnikowi naobiecywał i zebrał poprzednio głosy ale z obietnic w postaci umów na dostawy smiglowcow do służb NICI. Wiec wie ze jest w świdniku spalony to obiecuje przed wyborami w innych miastach. Ciemny lud kupi tą bzdurę? Mam nadzieje że ludzie mają troche rozumu w głowach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakieś plany? Umiejscowienie? Bo to takie bajki przedwyborcze. Łęczna to specyficzne miasto i wierzcie mi nikt nie będzie szedła z Bobrów na ten dworzec, żeby kilka minut przejechać się kolejką, na kopalnie. Co do połączenia z Lublinem - Haha - wystarczy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolei koleja nalezy wybudowac s82 po nowym sladzie od Wezla Mełgiewska z tylu lotniska od strony lasu do Łecznej i dalej do Włodawy jako pierwszy etap Szlaku Staroplskiego o czym pisał w interpelacji z 9.11.2017 nr 17034 poseł Tomasz Rzymkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z trasa chełm - dorohusk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Kolej jest jak najbardziej potrzebna. To najlepszy i najbardziej ekologiczny środek transportu. Tylko czy to wybudują? Wątpię. Poza tym czas dojazdu powinien być atrakcyjny a zapowiada się, że do Lublina ta linia będzie trochę naokoło. Pytanie gdzie dworzec. Na obrzeżach czy w centrum, jak w cywilizowanym świecie. Bo w Lublinie dworzec jest niestety na zadupiu. To kolej jest dla ludzi a nie jak w PKP, ludzie dla kolei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Budowę elektrowni planujemy zakończyć w roku 2024 lub 2025 – dodaje Mirosław Kowalik Ciekawe- jeszcze nie wbito pierwszej łopaty a tu wiadomo kiedy uruchomienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Soboń coś obiecuje to na pewno to coś nie powstanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej jakby była linia Bogdanka - Puchaczów - Łęczna - Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że wybudują wreszcie trasę Lublin Warszawa.... a tu tylko do Łęcznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakieś plany? Umiejscowienie? Bo to takie bajki przedwyborcze. Łęczna to specyficzne miasto i wierzcie mi nikt nie będzie szedła z Bobrów na ten dworzec, żeby kilka minut przejechać się kolejką, na kopalnie. Co do połączenia z Lublinem - Haha - wystarczy
 jeżeli jeżdzimy we 4 i kierowca to wiecie ile nas wynosi paliwo ? grosze, a i browara można  , a w pociągu ? wątpię, tak że to jest Panowie z tego zdjęcia  troche poniosla was fantazja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Jastrzębiu, gdzie jest JSW Jastrzębska Spółka Węglowa tory kolejowe rozebrano w latach 90-tych, że względu na indywidualny transport - motycykle, samochody, w niewielkim stopniu rowery. Jedna z najbogatszych gmin w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta "kiełbasa" do wyborów w tak gorące lato pozielenieje .Przypomniało mi się opowiadanie pijanego ojca,który jak zwykle po kielichu wrócił do domu,a dzieci mówią,że są głodne.Chodźcie do mnie moje kochane dzieci.Jutro tatuś pójdzie na targ kupi prosiaczka,wyhodujemy,jak urośnie narobimy z niego kiełbasek i będziemy jeść.Same kiełbaski tatusiu będziemy jeść,same?Nie z chlebkiem q...a wasza mać,z chlebkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był obiecany szyb Ostrów- teraz cisza, była obiecana elektrownia- coraz o niej ciszej, ale torów wcześniej nikt nie obiecał no to macie, a po wyborach będzie coraz ciszej. Stara propaganda Panie Pośle, nikt Ci tyle nie da co ja mogę Ci obiecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki węgiel? Zbudujecie te tory i zostaną tory donikąd. NIKT na to kasy nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolei koleja nalezy wybudowac s82 po nowym sladzie od Wezla Mełgiewska z tylu lotniska od strony lasu do Łecznej i dalej do Włodawy jako pierwszy etap Szlaku Staroplskiego o czym pisał w interpelacji z 9.11.2017 nr 17034 poseł Tomasz Rzymkowski
 ale nikt z PiSu tego nie poprze bo trzeba wydawac kase na Jesiki, Roksany, Brajanków w ramach patologicznego programu 500+ - za to bedzie wiecej Sebów i Karyn głosować na PiS niż gdyby wybudowali Szlak staropolski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nikt z PiSu tego nie poprze bo trzeba wydawac kase na Jesiki, Roksany, Brajanków w ramach patologicznego programu 500+ - za to bedzie wiecej Sebów i Karyn głosować na PiS niż gdyby wybudowali Szlak staropolski
 dobrze powiedziane, jeszcze ten baran z Chamburka zapowiada podatek bykowy dla singli. Co za patologiczny rząd, pier**lę go jadę na Białoruś prosić o azyl polityczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nikt z PiSu tego nie poprze bo trzeba wydawac kase na Jesiki, Roksany, Brajanków w ramach patologicznego programu 500+ - za to bedzie wiecej Sebów i Karyn głosować na PiS niż gdyby wybudowali Szlak staropolski
dobrze powiedziane, jeszcze ten baran z Chamburka zapowiada podatek bykowy dla singli. Co za patologiczny rząd, pier**lę go jadę na Białoruś prosić o azyl polityczny
 a jedź jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CI LUDZIE NISZCZĄ NASZ KRAJ... SRODOWISKO!! W POLSCE JEST NAJGORSZE POWIETRZE W EUROPIE!!! POLSKIE MIASTA OD JESIENI DO WIOSNY TONA W SMOGU OD WĘGLA!! TYSIĄCE POLAKÓW KAŻDEGO ROKU Z TEGO POWODU ZAPADA NA RAKA ORAZ SZEREG CHOROB GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH!! KAŻDY Z WAS MA W RODZINIE KOGOŚ KTO Z POWODU ZATRUCIA ŚRODOWISKA CHORUJE BĄDŹ JUZ ZMARŁ!!! MUSIMY ZATRZYMAĆ TYCH SZALEŃCÓW Z PIS!! MUSIMY ODSUNĄĆ ICH OD WŁADZY PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że powstaje nowa, a znikła stara do Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...