Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie przystań kajakowa na Wieprzu. Lista inwestycji w Łęcznej w 2019 roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2018 r. o 22:35 Powrót do artykułu
Oby tylko kajakarze szanowali środowisko naturalne wokół rzeki Wieprz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie o tym w kółko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po wyborach Wlodarski zapomniał o Wiklinowej. Kogoś to jeszcze dziwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kadencja trwa 5 /pięć/ lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to Wiklinowa najważniejsza na świecie, wiecznie krzykacze z Wikilnowej ... W tym roku Gwarków w następnym może Wiklinowa, ludzie wyluzujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z decydentów zadawał sobie pytanie dla ilu mieszkańców Łęcznej ta przysteań zostanie wybudowana? ilu z Was ma swój kajak? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z decydentów zadawał sobie pytanie dla ilu mieszkańców Łęcznej ta przysteań zostanie wybudowana? ilu z Was ma swój kajak?
 A jak chcesz sie napić mleka to kupujesz krowę?Już powstalo wiele wypożyczalni po, zbudowaniu przystani w Jaszczowie i Zawieprzycach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utopią pieniądze w walący się rynek a drogi na wioskach jak w poprzednim wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Wiklinowa jak zwykle w du pie. Macie swojego burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utopią pieniądze w walący się rynek a drogi na wioskach jak w poprzednim wieku.
 Pojedź do miast gdzie zrewitalizowano stare rynki,ulice i kamienice,to są atrakcje turystyczne tych miejscowości.Najpierw chcecie nowych gladkich nawierzchni na drogach,a poźniej zgłaszacie wnioski na "leżących policjantów" bo przy ulicy mieszka 2 idiotów,a wszyscy łamią zawieszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wsi każdy porządny chłop dba o swoje podwórze a w tym miescie nie potraficie nawet prawidłowo parkować, i jeszcze więcej wam zrobić kostki ?, sami se wybrukujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma taką fantazję do tych inwestycji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mieście i okolicy niedostatek i bieda a oni tylko wywalają pieniądze w błoto! zamiast dać trochę ludziom żeby nakarmili dzieci i dali im dach nad głową! 82 melony w rok ale potrzebujący nadal z niczym! Ja na Włodarskiego nie głosowałam ale na Pana Winiarskiego ale myślałam że to koledzy i zadbają i dadzą tym co nie maja nic! ale oni chyba tylo dla siebie bo pieniądz w kraju jest tylko fałszywie wydzielany ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani jeden ani drugi nic nie zrobią dla mieszkańców. Ten pierwszy mysi spłacać pożyczki po gospodarzu, drugi to powieściopisarz i do tego bojący. Miasto Łęczna przez 5-lat zostanie w zapaści. Ruszą się jak zbliżą się kolejne wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mieście i okolicy niedostatek i bieda a oni tylko wywalają pieniądze w błoto! zamiast dać trochę ludziom żeby nakarmili dzieci i dali im dach nad głową! 82 melony w rok ale potrzebujący nadal z niczym! Ja na Włodarskiego nie głosowałam ale na Pana Winiarskiego ale myślałam że to koledzy i zadbają i dadzą tym co nie maja nic! ale oni chyba tylo dla siebie bo pieniądz w kraju jest tylko fałszywie wydzielany ..
 Ktoś w końcu ludzkim głosem mówi, myślę że zapytany przechodzień łęczyńskiej ulicy nie wyraziłby zainteresowania tym idiotycznym pomysłem. A co z budżetem obywatelskim? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżyki na wieży strażackej ćwierkają, że nowy wice burmistrz ma być też z ul. Szkolnej (tylko najpierw remonty musi pokończyć, żeby mieć sie czyms wykazać). A budżet obywatelski w Łęcznej jest budżetem - sam nie wiem jak to opisać, do tej pory było na zasadzie co ja chcę (włodarz) to ludzie mogę chcieć tylko tego samego, wszak ja chcę jak najlepiej... a rada osiedla przedłoży moje projekty... może się coś zmieni? może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżyki na wieży strażackej ćwierkają, że nowy wice burmistrz ma być też z ul. Szkolnej (tylko najpierw remonty musi pokończyć, żeby mieć sie czyms wykazać). A budżet obywatelski w Łęcznej jest budżetem - sam nie wiem jak to opisać, do tej pory było na zasadzie co ja chcę (włodarz) to ludzie mogę chcieć tylko tego samego, wszak ja chcę jak najlepiej... a rada osiedla przedłoży moje projekty... może się coś zmieni? może?
 ja krzykne a oni już podnoszą ręce :) kto to powiedział ? zagadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiata na łódki??? park w lecie świecił pustkami,dla kogo to robicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak na lodowisko pojedziemy do gościnnych sąsiednich wsi, na sylwestra też , tylko wstyd jak przy wejściu na lodowisko człowiek ukrywa ze jest z Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak na lodowisko pojedziemy do gościnnych sąsiednich wsi, na sylwestra też , tylko wstyd jak przy wejściu na lodowisko człowiek ukrywa ze jest z Łęcznej
 oni wiedzą lepiej czego mieszkańcy potrzebują, kajakiem dopłyniesz i do Wawy! czy nowa władza będzie kultywować tradycję wydawania kalendarzy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...