Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar domu. Strażacy znaleźli ciało mężczyzny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2018 r. o 22:07 Powrót do artykułu
Człowiek ten już drugi rok żył w trudnych warunkach mieszkalnych bez prądu i ogrzewania o czym był informowany Ośrodek Pomocy Społecznej w Ludwinie oraz dzielnicowy. Z tego co wiem, to urzędnicy ci nie podjęli przez ten czas żadnego działania aby pomóc temu mężczyźnie. Oni i tak pewnie ukręcą łeb sprawie, ale sądzę że o takich rzeczach warto pisać, żeby wiedzieli że społeczeństwo zwraca uwagę na to co robią albo na to czego nie robią. Niech wyciągną wnioski na przyszłość, to może uda się uniknąć kolejnych takich tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Człowiek ten już drugi rok żył w trudnych warunkach mieszkalnych bez prądu i ogrzewania o czym  był informowany Ośrodek Pomocy Społecznej w Ludwinie oraz dzielnicowy. Z tego co wiem, to urzędnicy ci  nie podjęli przez ten czas żadnego działania aby pomóc temu mężczyźnie. Oni i tak pewnie ukręcą  łeb sprawie, ale sądzę że o takich rzeczach warto pisać, żeby wiedzieli że społeczeństwo zwraca uwagę na to co robią albo na to czego nie robią. Niech wyciągną wnioski na przyszłość, to może uda się uniknąć kolejnych takich tragedii.
 a skąd ty to wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisz nieprawdy, był odwiedzany przez dzielnicowego i pracowników OPS, ale nie chciał pomocy. Miał bardzo wysoką emeryturę a mimo to nie płacił za prąd. Mam jedno tylko pytanie. Gdzie była rodzina? Najłatwiej żeby oczyścić własne sumienie oskarżyć urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...