Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już nam elektrownię obiecywał i zrobił w Starej Wsi a teraz go tak przypiliło? Co jest, za dupę mu się biorą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie jesteś zainteresowany to nie zabieraj głosu, bo krzykaczy w Łęcznej jest za dużo. Myślę że sporo osób w to wejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo opozycja. Znowu zmusili gburmistrza do rozsądnego działania. A tydzień temu wymyślał niestworzone historie żeby tylko nie wejść w ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dzięki zmuszeniu przez opozycję krowy dają mleko, a kury się niosą. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.youtube.com/watch?v=LUpLduSH9Pg Co Kosiarski myśli o odnawialnych źródłach energii. Cóż za zmiana zdania. Tydzień cudów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam gdzieś twoje krowy, grunt że presja znowu podziałała i będę mógł podobnie jak mój sąsiad z innej gminy mieć solar na dachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus mi wyrośnie na ręku jak to się uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam gdzieś twoje krowy, grunt że presja znowu podziałała i będę mógł podobnie jak mój sąsiad z innej gminy mieć solar na dachu.
Solarów nie będziesz miał. Z informacji urzędu wynika, że planują tylko panele folotowlaiczne. Uważam, że słusznie bo solary to dużo gorsze rozwiązanie i wiele osób już się na tym przejechało. Akurat w tym względzie zgadzam się z burmistrzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty opowiadasz, zapytaj tych co mają ciepłą wodę z dachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie ciepłą wodę przez pół roku - w zimie, wczesną wiosną i późną jesienią. Do tego zapytaj jak w lecie wyjechać na urlop i inne atrakcje z solarami. A co kilka lat wymiana płynu. Jak ktoś umie liczyć to okaże się, że tańsze rozwiązanie (solary) wychodzi kilka razy drożej niż droższe (panele). Ale są tacy co wierzą, że robią super interes na garnkach o cudownych właściwościach czy pościeli, która sama leczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli całe to spotkanie będzie na temat jakie jest to złe, bo tak twierdzi ktoś, kto ma zawsze w Łęcznej rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdziemy, posłuchamy, zobaczymy i ocenimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze przewidziano dla około 40-tu gmin w woj. jest ich ponad 150,wszyscy planują FOTOVOLTAIKĘ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie prześpi okazji ten skorzysta. Proste. Nie każda gmina też będzie chciała się tym interesować. Patrz Łęczna. Przecież temat zaczął się od dyskusji zainicjowanej przez Fijałkowskiego na sesji. Do tej pory nic się w tym temacie nie działo. I w sumie nie wiadomo jak się to skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni są od tego jak d....... od s......... aby składać wnioski przekazując tym samym uwagi mieszkańców. Gminy powiatu łęczyńskiego mają przerąbane ,bo bezrobocie niskie,a dochód mieszkańców najwyższy w województwie,co odbiera na starcie 4/sł. CZTERY/ punkty w ocenie. To już miało miejsce w ocenie wniosków na modernizację dróg w RPO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cieszcie się, to będzie kosztowało ponad 5 tys. Już tak to ktoś wymyślił żeby było mało chętnych... Do paneli solarnych w gminach okolicznych powiatów dopłacali po 500-800 złotych a nie po kilka tysięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cieszcie się, to będzie kosztowało ponad 5 tys. Już tak to ktoś wymyślił żeby było mało chętnych... Do paneli solarnych w gminach okolicznych powiatów dopłacali po 500-800 złotych a nie po kilka tysięcy. Oczywiście jako dopłacających mam na myśli mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni są od tego jak d....... od s......... aby składać wnioski przekazując tym samym uwagi mieszkańców. Gminy powiatu łęczyńskiego mają przerąbane ,bo bezrobocie niskie,a dochód mieszkańców najwyższy w województwie,co odbiera na starcie 4/sł. CZTERY/ punkty w ocenie. To już miało miejsce w ocenie wniosków na modernizację dróg w RPO.
Znaczy mamy wszyscy dać sobie spokój bo to nie dla Łęcznej dofinansowanie? czy to nowomowa ratusza? Ktoś nie pisze takich informacji od czapy o bezrobociu czy dochodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy mamy wszyscy dać sobie spokój bo to nie dla Łęcznej dofinansowanie? czy to nowomowa ratusza? Ktoś nie pisze takich informacji od czapy o bezrobociu czy dochodzie...
Spytaj Drogowców  to cię olśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni są od tego jak d....... od s......... aby składać wnioski przekazując tym samym uwagi mieszkańców. Gminy powiatu łęczyńskiego mają przerąbane ,bo bezrobocie niskie,a dochód mieszkańców najwyższy w województwie,co odbiera na starcie 4/sł. CZTERY/ punkty w ocenie. To już miało miejsce w ocenie wniosków na modernizację dróg w RPO.
uważam że ten oświecony wpis ma powiedzieć "gowno z tego będzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...