Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda w Bogdance

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2016 r. o 20:29 Powrót do artykułu
Czy fontnny będą czynne tzn czy będą sikać.Tak tylko pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z UST PANA PREZYDENTA USŁYSZAŁAM DZISIAJ W FAKTACH /TVN/ PÓŁTOREJ ROKU...........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Z UST PANA PREZYDENTA USŁYSZAŁAM DZISIAJ W FAKTACH /TVN/ PÓŁTOREJ ROKU...........................
on nie jest d poprawnej polszczyzny, on jest od podpisywania glupot wprowadzanych przez pis tj. 500+ za leżenie i seks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Półtora roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma zgodę prezesa na przyjazd???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram politykę szczególnie zagraniczną prezydenta Dudę kultura człowieka ,oraz odwiedziny regionu Lubelskiego Serdecznie zapraszamy , ale w inwestycjach Lubelski region jest POMIJANY w stosunku do Podkarpacia czy innych regionów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nie jedzie na Śląsk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnicy to są na śląsku a w bogdance zwykłe ryle z Łęcznej, gdyby górnik (ten prawdziwy ze śląska) miał pracować za dole za 2000 zł netto w jakiejś spółce to szybko wywieżliby kierownictwo i zarząd na taczkach bo to są chłopy twarde i co by nie mówic charakterne w przeciwieństwie do rolników z Bogdanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli zaczynają już dożynać Bogdankę żeby wschód całkiem zaorać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomal z pń napisał:
Popieram    politykę  szczególnie zagraniczną  prezydenta   Dudę kultura człowieka ,oraz odwiedziny regionu Lubelskiego  Serdecznie     zapraszamy  ,    ale w inwestycjach Lubelski region jest POMIJANY w stosunku do Podkarpacia  czy innych regionów
No jak jest pomijany lubelski region,na 20 km dwa pomiary prędkości,najszybciej amortyzująca się inwestycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha Nigdy nie zagłosuję na pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dalsza część kompromitacji tow. lokaja trwa ! Po co tu jedzie ! Przeszkadzać w pracy ! My tu lokai kurdupla nie chcemy, my chcemy normalnie pracować a nie próżniaka z pod żyrandola gościć ! Wydaje nasze pieniądze żeby dupę przewietrzyć ! Kto na to pozwala, żeby człek który winien stać przed Trybunałem Stanu lub siedzieć w więzieniu woził się za naszą kasę ! Łamanie Konstytucji jest równoznaczne z targowicą, którą uprawia razem z sektą pislam i mafią kaczo-rydzokową !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co podpisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomal z pń napisał:
Popieram    politykę  szczególnie zagraniczną  prezydenta   Dudę kultura człowieka ,oraz odwiedziny regionu Lubelskiego  Serdecznie     zapraszamy  ,    ale w inwestycjach Lubelski region jest POMIJANY w stosunku do Podkarpacia  czy innych regionów -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jak czytam w/w tekst to nóż mi się w kieszeni otwiera ! Jakim trzeba być durnym żeby tak bredzić ! To bełkot czystej wody z ryja tow, guru z NKWD sekty pislam ! Jaką ten podły człek prowadzi politykę ?? Czy w wewnątrz czy zagraniczną ! Tepoto ! Jak wychodzi srać to pyta guru a ty bełkoczesz o jakiejś polityce ! Nie obrażaj Polaków i Polski tym bydłem ! Skończą wszyscy w pierdlu a tam na górze belzebub już czeka z widełkami  ! Na całe bydło ze świniarni nie obory bo tam krówki a tam świnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten dupowłaz tu ciągle przyjezdża i wk...wia ludzi. Niech pojedzie na Śkąsk i tam sprzedaje te swoje idiotyczne uśmieszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli da koncert ! Sam czy w duecie z dodą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zagłosuje za prezydentem  Dude 2 kadencje ,ponieważ ten człowiek posiada kulture międzynarodową  nie siada pierwszy na krześle nie pisze Bul i wiele innych taktów .Oby POLSKA zawsze miała takich prezydentów  a nie tylko uśmieszki do zachodniej Europy .Polska zasługuje na dobrego prezydenta  jak  Duda  ,a nie udającego Polaka .Przeciwnicy Prezydenta do dzieła bo to wam wychodzi?????????????????Popieramy  polityke miedzynarodową sojusze z USA Wielką Brytanią i grupa wyszegradzka  z Węgrami na czele.Lublin i region potrzebuje inwestycji drogowej kolejowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gdy sala daje aplauz na stojąc to siedzi na krześle i nie klaszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba uroczyście otworzy ZOL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często myślę o panu pręzydęcię opróżniając w toalecie spłuczkę z wody .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...