Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puchaczów: Zastępca wójta i urzędnicy z zarzutami

Utworzony przez Think!, 4 sierpnia 2009 r. o 13:11 Powrót do artykułu
Gdzie się podziało te 1,6 miliona zł? Czy Marian S. pójdzie do więzienia? Czy Adam G. pójdzie siedzieć? Jego rodzina i przyjaciele już w łęczyńskim sądzie dostają prawomocne wyroki za podwójne głosowanie. Często są to młodzi ludzie, przed którymi kariera stała otworem - a tu ZONK - wyrok skazujący! Pamiątka i przekleństwo na całe życie. Dzieci wstydzą się rodziców, małżeństwa się rozpadają, matki płaczą... Warto było?!!! Ależ ja głupi byłem, że też przyjechałem... :-( Ciekawi mnie jak zakończy się głośna puchaczowska historia z dopisywaniem ludzi do list wyborczych dla jej ORGANIZATORA? Podobno tylko w Indiach są święte krowy. Ale czy aby na pewno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wójt o niczym oczywiście nie wiedział?! Prokuratura jest bardzo łaskawa dla niego. Nie to co dla jego poprzedniczki. Ale i na niego przyjdzie czas - jak to mówią: Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w tym czasie był Wójt Gminy. TO ON odpowiada za finanse. Wystawili kozłów ofiarnych a tego co za to wszystko odpowiada się chroni. Gdzie były kontrole?. Zarzut dla Wójta - niedopełnienie obowiązków (nadzór). Gdzie RIO?. Od czego jest to towarzystwo. Wójt z PSL to trzeba go za wszelką cenę chronić a pogrążyć innych, niewinnych ludzi. Gdzie CBA?, Gdzie Julia PItera?. Banda i tyle. KADENCYJNOŚĆ!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święte Krowy jednak są w lubelskim. Wszystkie mają znaczki PSL w klapie. ŻADEN Z 3 WÓJTÓW KTÓRZY OSZUKIWALI W WYBORACH NIE ZOSTAŁ NAWET POSTAWIONY W STAN OSKARŻENIA. Baty za nich zebrali ich podwładni (Kamionka) lub poprzednicy (Konopnica) tak samo będzie w Puchaczowie. A OSZUŚCI DALEJ BĘDĄ U WŁADZY. BRAAWOO LUBELSKI WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Piaścik - sprawa przekazana do prokuratury przez RIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neo napisał:
Kolego Piaścik - sprawa przekazana do prokuratury przez RIO.
No to jakiś "wyjątkowy wyjątek". Znam wiele przekrętów na dużą skalę wykręconych przez nietykalnych wójtów, którym nawet włos z głowy nie spadł. ABW winna się zająć kontrolami wykonanymi przez RIO i ich efektami. RIO wszystko zamiata pod dywan. Nawet jeżeli w protokole wykazane są malwersacje finansowe, to i tak wszystko ugłaskują. To włąsnie na tym poziomie jest największa korupcja. ABW do działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzisz Marianek, jest sprawiedliwość. Pamiętasz jak sprzedano szkołę w Nadrybiu. Kupiła ją firma elektroniczna. Nie wiem co, nie wiem jak ale pani o takim samym nazwisku ( S.....) została kierowniczką w tej firmie. Pewnie to czysty przypadek. Będąc na publicznym garnuszku masz służyć ludności a nie powodować straty, delikatnie to nazywając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...