Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Przyszłość miasta leży mi na sercu". Jest pierwszy kandydat na burmistrza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2018 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Obawiam się, że ten pan ma przyszłość miasta w innej części ciała tak jak obecny pan burmistrz, który namascił swojego następcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"spore doświadczenie w zarządzaniu miastem" kto tak powiedział? DW? mnie interesuje drugi bohater tego pijarowego artykułu, czy elektorat PiS poprze "swojego" kandydata? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się czytać, ale po zdjęciu myślę, że to człowiek z PO? Oni tak dla picu, żeby wyglądać na inteligentów, fotografują się w pozie: jestem mądry, mam mądrą, ciężką główkę i muszę ją podpierać, bo taka mądra, że mi ciąży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartol pozamiatał Włodarskiego. Chcą w Łęcznej zrobić jak w rosji Miedwiediew i Putin i zmiana. lle24.pl/polityka/umozliwil-likwidacje-liceum-na-szkolnej-chce-byc-burmistrzem/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że najlepszym  kandydatem byłby właśnie  Bartol, powinien rownież zmontować listę do Dziadostwa łęczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za hasełka? jak mu tak zależy to niech idzie posprzata ten plac zabaw októrym LLe24 pisze, lżej na sercu się zrobi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencja w ramach odzewu porozwidziła się na temat łęczyńskich szkłół, nie do końca na temat ale tradycyjnie z jadem i ad personam!  gejzery intelektu z lle:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu większość kandydatów robi takie frasobliwe miny przecież rozumu im od tego nie przybędzie. Chciałbym na stanowisku burmistrza fachowca od przemysłu i ekonomii bo jak pokazuje dotychczasowa historia nauczyciele i ludzie związani z oświatą nie mają bladego pojęcia o potrzebach mieszkańców i żyją wyłącznie szkołami przeznaczając na nie większość budżetu. Pytam gdzie w Łęcznej powstają nowe miejsca pracy nie związane z Bogdanką gdzie lepsze połączenie z Lublinem czemu nikt nie walczy o przebudowę istniejącej lub budowę nowej drogi przecież nie mamy połączenia kolejowego tak modnego ostatnio z którego korzystają inne miasta i na które dostają ogromne kwoty z budżetu państwa więc może w zamian dostalibyśmy lepszą drogę bez masy ograniczeń i o wiele szybszą. Patrzę na porównywalne miasta np Lubartów w których powstała cała masa nowych firm dając zatrudnienie mieszkańcom gdzie powstają ścieżki rowerowe do których dojazd i wyjazd z Lublina jest lepszy a u nas stagnacja budowa infrastruktury dla urzędników trochę nowego asfaltu i koniec. Sypialnia, zaplecze dla kopalni i wyludniające oraz starzejące się miasteczko bez perspektyw potrzebujące nowego podejścia samorządowców mających jakieś wizje na rozwój a nie budowę kilku parkingów (też potrzebnych ale są jeszcze inne potrzeby) potrafiących zdjąć trochę obciążeń oświatą i wydać pieniądze na coś rozsądnego bo zostaniemy gnuśnym zaściankiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli go łokieć czy podgardle, że się tak za nie trzyma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że mu nie lezy na sercu, a na wątrobie. Strasznie go musi boleć albo ktoś go zmusił do startu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy aby nie czerwoni, platformersi lub zsl !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Włodarski, czemu szczęka ci opada i na podpórkę bierzesz? Tak do zdjęcia paradować? Wstyd i ty na burmistrza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już to widzę: Panie Włodarski czy stoi za panem i popiera pana Kosiarski? Kosiarski? Nie znam człowieka. A jeśli miałem okazję go spotkać to na pewno nie zgadzam się z jego polityką !!! Takie cyrki będą lada moment zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od polityki trzymam się daleko ale widzę tu znawców fotografii i to anonimowych ciekawe czego sami dokonali w życiu chyba selfie :D domyślam się że mam do czynienia z masterclass of photography
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki kandydat dla Łęcznej, że aż se musiał sesje w Lublinie zrobić. No tak w Łęcznej przez 3 lata nic nie zrobił, czym mógłby się pochwalić, to będzie obiecywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieudacznicy do roboty konkretnej,a nie do opluwania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się czytać, ale po zdjęciu myślę, że to człowiek z PO? Oni tak dla picu, żeby wyglądać na inteligentów, fotografują się w pozie: jestem mądry, mam mądrą, ciężką główkę i muszę ją podpierać, bo taka mądra, że mi ciąży.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba z prowincji o tej porze zbiera truskawki, a nie przegląda internet :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba, że ta baba to Grzegorz w rudej peruce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba z prowincji o tej porze zbiera truskawki, a nie przegląda internet :)
 idź zbieraj tylko się umyj! Koniecznie szarym mydłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...