Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Przyszłość miasta leży mi na sercu". Jest pierwszy kandydat na burmistrza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2018 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Panowie szkoda waszego czasu na zadawanie pytań p.Kuczyńskiemu na forum Ł24. On sam od  siebie wam nie odpowie, musi pytać burmistrza i czasami trwa to właśnie po kilka dni. A swoją drogą panie radny, Oddaj pieniądze niesłusznie pobrane za komisję bezpieczeństwa której byłeś przewodniczącym. Za nic nie robienie nie należą się pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aprobate w postaci abolitorium , :) otrzymał zarząd powiatu  itd. czytajta na zlewni leczna24 :  Toudi bo mi zwieracze w jelicie grubym popuszczja pod postacią solca który otrzymałem w dowód zaufania jak bobu się najadłem itd. doslownie pierdy, co wy tam bierzecie ? pewnie lepsze zioło niz te małolaty na amfiteatrze co im ławki zlikwidowałeś  :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolutorium - ale tekst fantastikos-galaktikos podoba mi się , pojebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aprobate w postaci abolitorium , :) otrzymał zarząd powiatu  itd. czytajta na zlewni leczna24 :  Toudi bo mi zwieracze w jelicie grubym popuszczja pod postacią solca który otrzymałem w dowód zaufania jak bobu się najadłem itd. doslownie pierdy, co wy tam bierzecie ? pewnie lepsze zioło niz te małolaty na amfiteatrze co im ławki zlikwidowałeś  :)
 wstydu nie mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie ktoś  dodający ostatnie wpisy nie wziął leków na czas. Oby był bespłodny, bo dzieci będą miały to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bes" czy "bez"? Najważniejsze aby poznały POLSKI język.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak gospodarza, jak mozna wybrukowac bez sensu cały plac przed kosciołem sw. Józefa ? po co komu te hektary kostki betonowej ?, ten projekt to bezsens , trzeba było srodkiem ciag drzew , cień i ławki  i dwa ciągi piesze a tak powazne pieniądze w beton a i amfiteatr good bye tylko jakis plac betonowy i nic, gdzie jest rada osiedla ? ponad 300 tyś . i betonowa pustynia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. proboszcz z Magdaleny zrobił bardzo piękny teren do spacerów,modlitwy ,medytowania,bardzo blisko.Św.Józefa jest to kościół włożony między bloki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...