Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni z Łęcznej co roku dostają podwyżki. Diety wzrosły już o kilkanaście proc.

Utworzony przez Gość, 8 marca 2013 r. o 11:23
Czas na działania. Kiedy radni obniżą sobie diety? Jako jedyna grupa ciągłe podwyżki. Fijałkowski i Pawlak na wszystko krzyczą, a oczywiście ani słowa o swoich wysokich dietach. Przez dwa lata brało się wyższe diety. Żaden nie zaproponował ich obniżenia ani zamrożenia. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tego nie może tam uwalić ???? co się tam z wami dzieje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten odszczekiwacz radny co tak dużo oszczekuje, jest mało władny i bezradny. Przykrywasz gościu wypociny Burmistrza i nieudolność rządów Panie Burmistrzu, jak ludzie - pracownicy pańscy mogą mieć zaufanie do Pana i Pańskich rządów - pracownikom Urzędu nie dać podwyżki przez dwa lata. Przecież to są ludzie nie bydło, każdy ma dom rodzinę wydatki. Ceny w mieście Podwyższasz na wszystko - wszystko w koło drożeje - Burmistrzu Kosiarski to Ty, czy nie Ty? A Miałeś być Prawdziwym Gospodarzem. Widzę , że wszędzie jest już nagrabione, w Łęcznej , teraz w Lublinie z posłem i wojewodą i zaraz na pewno w Warszawie u Tuska - czy to nie jest mania wielkości? Sprawę stawiam otwarcie nie cierpię Pańskich rządów i mam do tego prawo. I do czasu obalenia Pańskich rządów ja tej wersji będę się trzymał. A obecne Pańskie sondaże widoczne dziś na Ł24. Oszustwo goni Oszustwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje niech takie obniżenie zgłoszą radni: Borkowska, Matczuk i Matysek. Oni z racji funkcji biorą najwięcej. Czemu akurat to radni F i P mają to proponować? Oni akurat biorą najmniej. Więcej od nich bierze połowa rady bo są przewodniczącymi komisji, wiceprzewodniczącymi rady itd. Trochę obiektywizmu ludzie. Zapytajcie najpierw czy większość od burmistrza się na obniżenie zgodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie burmistrzu, jak pan może mówić o tym, że za te diety można by zbudować Orlika, skoro to pan w 2010 roku - jak pisze radny pawlak na swoim blogu - wycofał się z jego budowy! Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Ten odszczekiwacz radny co tak dużo oszczekuje, jest mało władny i bezradny. Przykrywasz gościu wypociny Burmistrza i nieudolność rządów Panie Burmistrzu, jak ludzie - pracownicy pańscy mogą mieć zaufanie do Pana i Pańskich rządów - pracownikom Urzędu nie dać podwyżki przez dwa lata. Przecież to są ludzie nie bydło, każdy ma dom rodzinę wydatki. Ceny w mieście Podwyższasz na wszystko - wszystko w koło drożeje - Burmistrzu Kosiarski to Ty, czy nie Ty? A Miałeś być Prawdziwym Gospodarzem. Widzę , że wszędzie jest już nagrabione, w Łęcznej , teraz w Lublinie z posłem i wojewodą i zaraz na pewno w Warszawie u Tuska - czy to nie jest mania wielkości? Sprawę stawiam otwarcie nie cierpię Pańskich rządów i mam do tego prawo. I do czasu obalenia Pańskich rządów ja tej wersji będę się trzymał. A obecne Pańskie sondaże widoczne dziś na Ł24. Oszustwo goni Oszustwo.
Ferdek,jak masz pretensje o brak nagrody,to luzuj chłopie stanowisko,bo na twoje miejsce są dziesiątki chętnych za połowę mniejszą pensje no i bez nagród też wytrzymają, PO prostu wypi..erdalaj ze swoimi żalami nie blokuj etatu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne jak, ważne, że trzeba radnym dowalić. Czego burmistrz nie przyznał się, że to jego koalicyjni radni biorą największe diety a nie radni opozycji. Hipokryzja i obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Fijałkowski , Pawlak, czy Łagodziński mogą? Jest grupa Burmistrzowska - decydująca, niech w końcu zrobią sobie obniżkę. Panie radny powiatowy może by to tak Pan wysunął tak skromny wniosek od siebie o obniżenie diet radnym w powiecie - poprą go na pewno mieszkańcy i cały Powiat Łęczyński. Czekamy na Pańską propozycję. Pokarz się Grzegorz nareszcie - bądź sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem chłopem - jestem z miasta dlatego nie zgadzam się z tobą i z twoim burmistrzem. A na moim miejscu nigdy nie będziesz - Boś głupi i masz coś z kapusty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mmlubartow.pl/artykul/ile-radny-powinien-brac-do-kieszeni a szlachta w Łęcznej się bawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie szlachta to bidulki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę aby oficjalnie radny Kuczyński podał jaką dietę bierze w powiecie. A działaczom Ruchu Palikota polecam żeby zobaczyli jakie stawki są w powiecie i czy prawdą jest że za niechodzenie na sesje i komisje też są diety. Nieładnie Panie radny mówić o obniżeniu diet komuś a samemu brać tyle samo, a możę i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.mmlubarto...rac-do-kieszeni a szlachta w Łęcznej się bawi
rekordowa Przewodnicząca Borkowska 1999 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne wcielenie miejskiego odszczekiwacza? http://leczna24.pl/f...&p=28644#p28644
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to normalne, że ten człowiek pisze sam ze sobą na własnym portalu? CHce chyba na siłe rozdmuchać temat i przykryć wysokość swojej diety w powiecie.Mam nadzieję, że ktoś to przedstawi wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszędzie widzicie tego człowieka. To źle, że ktoś założył tam temat o tym ile radni zarabiają? O tym wszędzie powinno się pisać, nawet na portalu Fijałkowsko-Pawlakowym. Niech ludzie wiedzą ile radni zarabiają i o tym, że radni mają podwyżki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Ruch Palikota myśli o pensji p.Kabacińskiego jako posła. Poziom premiera. Co by nie sądzić o premierze to chyba nie ma porównania. Jaka tu odpowiedzialność - tylko przed Bogiem i Ojczyzną. Może jakiś apelek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska nie jest krajem bogatym, a w czasach kiedy wszyscy zaciskają pas i próbują oszczędzać Rostowski nam funduje jakieś idiotyczne wymysły, które mają wzbogacić budżet o olbrzymie pieniądze. Marszałek Sejmu przyznaje swoim podwładnym olbrzymie premie, kancelarie nie lepsze. Ludzie na samej górze powinni pokazać samorządowców, że teraz po prostu trzeba oszczędzać i zmniejszyć swoją pensję ( którą i tak mają dużą w porównaniu ze zwykłym, szeregowym obywatelem ) Poseł, Premier, ministrowie powinni zmniejszyć swoje diety o przynajmniej te 30% Nie wspomnę już o tym ile płacimy urzędnikom za ich wygodne przemieszczanie się. To jest niestety Polska i póki starzy wyjadacze będą ciągle u władzy nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie pracuje radny Fijałkowski, z czego utrzymuje rodzinę.......czyżby dietka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie pracuje radny Fijałkowski, z czego utrzymuje rodzinę.......czyżby dietka ?
Czy jesteś tak ograniczony, że przeczytanie urzędowego BIP'a (oświadczenia majątkowe), cię przerasta? Plac Kościuszki w natarciu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...