Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny Sebastian Pawlak zakończył działalność na Ł24.pl - BRAWO.

Utworzony przez Ferdynand K, 25 grudnia 2012 r. o 18:41
Brawo Panie radny za odważną decyzję zamykającą wątek na Łęczna 24.pl. W moim przekonaniu portal Ł24.pl nie jest obiektywny , nie pokazujacy prawdy w łęczyńskiej polityce. Pan burmistrz z panem rzecznikiem kontrolowali i kontrolują nadal i nie pozwalają ludziom wypowiedzieć się na forum co myślą o rządach Pana burmistrza. Panowie idzcie po rozum do głowy , bo giniecie od własnej broni. Dzięki Panu Kuczyńskiemu portal Ł24.pl schodzi na psy i nie długo zostanie Pan SAM bez Przyjaciół i znajomych. Witamy Panie Pawlak na Dzienniku Wschodnim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Brawo Panie radny za odważną decyzję zamykającą wątek na Łęczna 24.pl. W moim przekonaniu portal Ł24.pl nie jest obiektywny , nie pokazujacy prawdy w łęczyńskiej polityce. Pan burmistrz z panem rzecznikiem kontrolowali i kontrolują nadal i nie pozwalają ludziom wypowiedzieć się na forum co myślą o rządach Pana burmistrza. Panowie idzcie po rozum do głowy , bo giniecie od własnej broni. Dzięki Panu Kuczyńskiemu portal Ł24.pl schodzi na psy i nie długo zostanie Pan SAM bez Przyjaciół i znajomych. Witamy Panie Pawlak na Dzienniku Wschodnim.
No cóż teraz pozostaje tylko jedynie słuszna strona z informacjami samego radnego bez możliwości ich komentowania. A szkoda bo chciałem go zapytać co zrobił dla swoich wyborców przez te 2 lata. Tak dużo jak w tym skeczu , ...masz kartkę z zapisanym tym co dałbym ci gdybym miał pieniądze ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński ma już jedynie "przyjaciół" w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubiegłeś mnie "Ferdku" z tym postem. Również chciałem Was o tym fakcie poinformować, lecz z racji zabieganych świąt nie udało mi się to wcześniej. Zgadza się, nieoficjalny serwis urzędu firmuje swoim nazwiskiem już tylko pan Kuczyński. Poniżej zamieszczam screen który w obawie przed blokadą wątku wykonałem niedługo po publikacji ostatniego komentarza radnego Pawlaka. http://zapodaj.net/images/57afc88c28fd0.jpg Po pewnym czasie do wątku przybył komentarz o następującej treści: " // Nie zgadzamy się z pana oceną sytuacji na forum, ale ją szanujemy. Wątek ze względu na decyzję autora zostaje zamknięty. - Mod " Równocześnie z tym postem przybył komentarz "Józefa Brunatnego" o dziwo znajdujący się na pierwszej pozycji tej strony ( http://leczna24.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=485&p=27466#p27466 ). Jeśli ktokolwiek z Was miał jeszcze jakieś wątpliwości czy cenzura i sztuczne nabijanie postów (przez p. Kuczyńskiego) na tym portalu ma miejsce, dziś zapewne nie ma już żadnych złudzeń. PS. Oczywiście nie dziwię się treści komentarza (na czerwono) ponieważ serwis ten utracił w tym momencie ostatnią osobę która dawała portalowi oglądalność. Wszystko jednak na wyraźne własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie radny! Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już teraz pan siegieda będzie mógł na anonimowym forum tworzyć pytania i odpowiedzi dla kolegi bez ryzyka, że ktoś sprawdzi, że większość wpisów jest jego Brawo panie siegiega ! Tylko sami w tym swoim grajdołku pozwólnie czasem na inne zdanie niż jedynie wasze słuszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj każdy może wyrażać swoje zdanie nawet TY Marto. Nie jestem Panem Siegiedą ale uważam, że tutaj każdy może pisać co chce, żeby tylko zgodnie z prawem. Tu mnie nikt nie wyrzuci, tu można bez cenzury wymieniać poglądy. O jakim grajdołku mówisz? Przecież TY też możesz pisać? forum bez cenzury jest najbardziej obiektywne. Tylko Urząd Miejski boi się takiego właśnie braku cenzury bo Bartol i inni obnażają notorycznie wszystkie wpadki Urzędu. Do tej pory żyło się tam niektórym jak w raju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja raczej zauważyłam wyżywanie się niż sensowne zdania. Co innego obnażyć jakieś nieodciągnięcia, a co innego obrażać. Jeśli takim językiem jakim tu reprezentują internauci chce się uprawiać lokalną politykę to nie wróżę sukcesów. Lubie przeczytać o tym co dzieje się w Łęcznej, ale nie lubię jak ktoś mnie obraża, bo mam inne zdanie niż np pan Pawlak. Niestety boję się, że właśnie tutaj tak może być. Na razie trzymam kciuki i życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Marta to pan Grzegorz z rudą peruką ? http://forum.dzienni...36/page__st__20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NNNNAAAARRRRREEEEESSSSSZZZZZZCCCCCCIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba urząmiejski24 bardzo tęskni za radnym, skoro tyle wątków utworzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urządmiejski24.pl stracil ostatni atut czyli watęk radnego. Teraz już powolna śmierć czeka ten portal. Co tam jest do czytania? Infa z ck biblioteki i muzeum okraszone czasem info z komendy policji. Człowiek czytajacy tylko l24 myśli że jest w innym mieście a rzeczywistośc jest całkiem odmienna ale rzecznik jest zależny od swojego pracodawcy i nie umie mieć swojego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się cieszę, że Pan Pawlak zrezygnował z wpisów na forum serwisu Łęczna24.pl. Teraz już nikt nie będzie tam obrażał Pana Burmistrza i wpisywał o nim złych rzeczy. To jest zwycięstwo Pana Burmistrza nad niedoświadczonym i nieposłusznym radnym. Nie trzeba wszystkiego mówić co się na sesjach dzieje, bo ludzi to jednak nie interesuje a tylko niepotrzebnie skłóca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O znowu pan Siegieda się uaktywnił obserwujemy więc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pan Radny po prostu przestraszył się niewygodnych pytań, które tam padały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo idiotyzmem dla niego było rozmawianie z Panem Kuczyńskim ukrytym pod wieloma nickami. Jak myślisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka sensacja, Pawlak przestał pisać na Ł24 i zacznie na DW. Ludzie, robicie z tego jakieś wielkie wydarzenie. Nieważne gdzie będzie pisać, najważniejsze jest, aby jako radny dobrze pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pawlak byłby dobrym radnym gdyby zaczął nareszcie słuchać Pana Burmistrza. Pan Burmistrz wie co najlepsze jest dla Łęcznej i nie po to dobiera sobie zaufanych ludzi w najbliższym otoczeniu, żeby jakiś nieposłuszny radny psuł jego zamiary. Pan Burmistrz na pewno nie był zadowolony z tego, że Pan Pawlak wypisuje wiele rzeczy w internecie z sesji, takie które nie powinny być publiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pawlak pisał na Ł24.pl czyli tak jakby na swoim podwórku , to podwórko okazało się nie obiektywne i zaczęto zamykać konta osobom , które miały inne zdanie niż burmistrz. Teraz Pan Pawlak jest TU na Dzienniku Wschodnim i cały Lublin pozna prawdę o prawdziwym gospodarzu z Łęcznej. Czy tego Urząd miasta chciał - weliminować nie których i zamknąć ludziom klawiaturę , blokujac konta na Ł24.pl Panie Kuczyński, do czego Pan zmierza ,czy warto? , czy ludzie w Łęcznej nie oglądają się za Panem na ulicy ? Czy ta peruka nie będzie naprawdę Panu potrzebna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Fijałkowski powtarza się pan, a pana strona nadal jest cenzurowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...