Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No gratulacje,byłem pewien,że Lublin przekroczył granice deb***izmu jak widać Łęczna nie odpuszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy osoba, która przygotowała te zalecane objazdy, w ogóle kiedykolwiek była w Łęcznej? Bo ja mam wrażenie, że nie, bo te objazdy zostały wyznaczone przez stacje paliw, parkingi, chodniki oraz drogi gruntowe, czyli praktycznie przez wszystko co się na objazdy nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asfalt kładziony w deszczu i przy listopadowych temperaturach na pewno będzie zajebisty i przetrwa wieki Brawo GDDKiA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Darek~ napisał:
Czy osoba, która przygotowała te zalecane objazdy, w ogóle kiedykolwiek była w Łęcznej? Bo ja mam wrażenie, że nie, bo te objazdy zostały wyznaczone przez stacje paliw, parkingi, chodniki oraz drogi gruntowe, czyli praktycznie przez wszystko co się na objazdy nie nadaje.
Narzekasz na przygotowanie tej przebudowy?Zapraszam w takim razie do Radomia i na wyjazd z tego miasta w kierunku Rzeszowa.Objazdy zostały wyznaczone lokalnymi drogami,na których bywało że mieszkańcy nie widzieli samochodów całymi dniami.W tej chwili praktycznie cały ruch z DK9 (może oprócz niewielkiej części ciężarówek) puszczony jest pod ich oknami,po prowizorycznie (lub najczęściej w ogóle nie)utwardzonymi drogami.Mało tego,znaków informujących o przebiegu objazdów najczęściej po prostu nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego na tej mapce nie ma zaznaczonego odcinka od skrzyżowania z Targową do świateł z Lisa Błońskiego?? Zostawią nam te dziury na deser??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowo po lubelsku, nikt nie planuje remontów sensownie, nie uwzględnia sezonowości użytkowania tych dróg, żenada, a wystarczy pomyśleć, przemyśleć, tak niewiele a tak wiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najdalej za dwa lata kolejny remont w tym miejscu lub jazda po dziurach slalomem.Ale na Lubelszczyźnie po prostu jest to normalność z którą trzeba się pogodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż nad jeziora przez Kijany - Ludwin, albo Krzesimów - Puchaczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE DYREKTORZE WÓJTOWICZ WYBUDUJ PAN NA CZAS PRZEBUDOWY W ŁĘCZNEJ WIADUKT OD MOSTU NA WIEPRZU DO SKRZYŻOWANIA PRZY TESKO BO SIĘ TE ŁĘCZNIAKI POWYBIJAJĄ ONI JAK Z KOPALNI WYJADĄ NA DROGĘ TO JADĄ NIE PATRZĄC CZY MOŻNA 50 CZY 70 PRZYNAJMNIEJ 100 I PROSZĘ PANA PRZEWAŻNIE NA TRZECIEGO TO IM ZOSTAJE Z SZOLI BO JEDZIE ICH 25 Z SZYBKOŚCIĄ 100 M NA SEKUNDĘ A DROGI NO NIE MAJĄ SYGNALISTÓW I DZWONKÓW.POZDROWIENIA DLA ŻYJĄCYCH POZOSTAJĄCYCH Z TRASY POCHACZÓW-LUBLIN PO ZMIANIE W BOGDANCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...