Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzina chce być razem, ale urzednicy mówią \"nie\"

Utworzony przez Tomasz, 13 lutego 2012 r. o 20:41 Powrót do artykułu
Ta babka ma gębę jak waran.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot kłopot, zabrali zasiłek na dzieci i nie ma za co pić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sądzić o treści artykułu skoro autor nie jest w stanie nawet prawidłowo napisać nazwiska osoby, z którą rozmawiał? I umieścić właściwej nazwy instytucji, którą ta osoba reprezentuje. Poziom Superekspresu czy innego Faktu. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogla wczesniej sie zastanowc co robi .. a nie teraz zauwazyla kiedy stracila 4 dzieci ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurator to p. Katarzyna Fleszyńska, a nie Flesińska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka Boska na ścianie - na pewno to dobrzy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że to chlory. Szkoda tylko że dzieci trafiły do domu dziecka a nie jakiejś fajnej rodzinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę rzetelny artykuł dziennikarz nie wie nawet z kim rozmawiał gratulacje dla dziennika za osiągnięcie poziomu brukowca, mamy do czynienia z kolejnym artykułem który nie został sprawdzony a żli urzędnicy zabrali niewiniątkom dzieci. zapraszam wieczorem do Jokera w Łecznej to będziecie mieli osbistą możliwość sprawdzenia rzetelności artykułu. wielkie pokłony i wyrazy szacunku dla dziennika i osób pracujących w redakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum pomocy rodzinie.Zmieńcie nazwę takich instytucji,które zamiast wbijac do głów urzędniczych,kuratorskich,czy sędziowskich,że MIEJSCE DZIECKA JEST PRZY RODZICACH przyczyniają się do powszechnej ostatnio patologii umieszczaniach dzieci w bidulach.I nie chodzi tylko o przypadek tutaj opisywany.To rząd odpowiada za biedę,bezrobocie,grzebanie w śmietnikach,samobójstwa z przyczyn ekonomicznych itd.Do nieszczęśc zafundowanych przez państwo w tej rodzinie doszło odebranie dzieci.Mam sześcdziesiąt lat.Żyłem w czasach znienawidzonej przez niektórych komuny.Było różnie,ąle nie odbierano dzieci rodzicom.Do wszystkich,którzy przyczyniliście się do tej sytuacji:wstańcie rano wyobraście sobie puste łóżka WASZYCH dzieci,które Wam to państwo odebrało i zastanówcie się co przeżywają rodzice i te nieszczęsne dzieci.NIKT NIE MA PRAWA ODBIERAC DZIECI RODZICOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Centrum pomocy rodzinie.Zmieńcie nazwę takich instytucji,które zamiast wbijac do głów urzędniczych,kuratorskich,czy sędziowskich,że MIEJSCE DZIECKA JEST PRZY RODZICACH przyczyniają się do powszechnej ostatnio patologii umieszczaniach dzieci w bidulach.I nie chodzi tylko o przypadek tutaj opisywany.To rząd odpowiada za biedę,bezrobocie,grzebanie w śmietnikach,samobójstwa z przyczyn ekonomicznych itd.Do nieszczęśc zafundowanych przez państwo w tej rodzinie doszło odebranie dzieci.Mam sześcdziesiąt lat.Żyłem w czasach znienawidzonej przez niektórych komuny.Było różnie,ąle nie odbierano dzieci rodzicom.Do wszystkich,którzy przyczyniliście się do tej sytuacji:wstańcie rano wyobraście sobie puste łóżka WASZYCH dzieci,które Wam to państwo odebrało i zastanówcie się co przeżywają rodzice i te nieszczęsne dzieci.NIKT NIE MA PRAWA ODBIERAC DZIECI RODZICOM.
Tak, tak - powiedz to tej małej, która z odmrożeniami trafiła do szpitala bo rodzice grzali się procentami albo innym maluchom zaniedbywanym przez pijaków. Jak dla mnie jedyny błąd polega na tym, ze po pierwszym dziecku takiej babie nie podwiązuje się jajników a chłopu jajowodów (czy jakoś tak) żeby nie mogli mieć więcej dzieci. o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast im pomóc, to dzieci zabierają. Głupota i tyle. Dla kogo oni dobrze robią? Bo na pewno nie dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatelka napisał:
Tak, tak - powiedz to tej małej, która z odmrożeniami trafiła do szpitala bo rodzice grzali się procentami albo innym maluchom zaniedbywanym przez pijaków. Jak dla mnie jedyny błąd polega na tym, ze po pierwszym dziecku takiej babie nie podwiązuje się jajników a chłopu jajowodów (czy jakoś tak) żeby nie mogli mieć więcej dzieci. o.
Ależ, Ty głupia jesteś. Żeby Ciebie wysterylizowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedni rodzice pracują, starają się jak mogą, inni piją i czekają co im państwo da, a jak nie da, to w płacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatelka napisał:
Tak, tak - powiedz to tej małej, która z odmrożeniami trafiła do szpitala bo rodzice grzali się procentami albo innym maluchom zaniedbywanym przez pijaków. Jak dla mnie jedyny błąd polega na tym, ze po pierwszym dziecku takiej babie nie podwiązuje się jajników a chłopu jajowodów (czy jakoś tak) żeby nie mogli mieć więcej dzieci. o.
Od kiedy to chłopy mają jajowody głupi człowieku.Jeżeli już to mają nasieniowody a kobiety owszem mają jajowody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reni napisał:
Co sądzić o treści artykułu skoro autor nie jest w stanie nawet prawidłowo napisać nazwiska osoby, z którą rozmawiał? I umieścić właściwej nazwy instytucji, którą ta osoba reprezentuje. Poziom Superekspresu czy innego Faktu. Gratulacje!
Jak zwał tak zwał wiadomo o co chodzi.Chodzi o biedę czworga dzieci a nie o nazwisko takie czy siakie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realista napisał:
Jak zwał tak zwał wiadomo o co chodzi.Chodzi o biedę czworga dzieci a nie o nazwisko takie czy siakie.
Jeżeli autor nie potrafi napisać prawidłowo z kim rozmawiał to co myśleć o samej treści? Czy porozmawiał na temat tych ludzi z sąsiadami, rodziną, miejscową opieką społeczną, policją? Artykuł na zasadzie - my dobrzy jesteśmy i dzieci kochamy, a źli urzędnicy bez powodu je nam zabrali. Od ludzi, którzy kreują postrzeganie spraw przez społeczeństwo powinniśmy wymagać rzetelności i obiektywizmu, a nie pogoni za tanią sensacją, jak to robią wspomniane wcześniej brukowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak najlepiej złożyć wszystko na urzędników no bo ,, my,, nie jesteśmy niczemu winni. ludzie bierzcie się do pracy nad sobą i swymi uzaleznieniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Centrum pomocy rodzinie.Zmieńcie nazwę takich instytucji,które zamiast wbijac do głów urzędniczych,kuratorskich,czy sędziowskich,że MIEJSCE DZIECKA JEST PRZY RODZICACH przyczyniają się do powszechnej ostatnio patologii umieszczaniach dzieci w bidulach.I nie chodzi tylko o przypadek tutaj opisywany.To rząd odpowiada za biedę,bezrobocie,grzebanie w śmietnikach,samobójstwa z przyczyn ekonomicznych itd.Do nieszczęśc zafundowanych przez państwo w tej rodzinie doszło odebranie dzieci.Mam sześcdziesiąt lat.Żyłem w czasach znienawidzonej przez niektórych komuny.Było różnie,ąle nie odbierano dzieci rodzicom.Do wszystkich,którzy przyczyniliście się do tej sytuacji:wstańcie rano wyobraście sobie puste łóżka WASZYCH dzieci,które Wam to państwo odebrało i zastanówcie się co przeżywają rodzice i te nieszczęsne dzieci.NIKT NIE MA PRAWA ODBIERAC DZIECI RODZICOM.
co Ty opowiadasz, a jak dziecku coś się stanie, bo rodzice zrobili sobie "imprezkę"? Poźniej bedzie"gdzie była pomoc społeczna?". Bez przyczyny nie zabraliby im dzieci. Trzeba mieć solidne podstawy, powody,żeby umieścić dzieci w placówce. Wystarczy na nich spojrzeć. Jaka poważna kobieta ma różowe włosy?))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...