Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucał nożami w policjantów i krzyczał, że ich zabije

Utworzony przez marek, 29 września 2013 r. o 11:15 Powrót do artykułu
ciekawe czy policjant miał prawo go postzelic bez konsekwencji ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opanowanie, perfekcja profesjonalizm... tak trzymać:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmózgich żuli należy utylizować! Szkoda pieniedzy na utrzymywanie takich darmozjadów w więzieniu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy policjant miał prawo go postzelic bez konsekwencji ??
Uwierz, że miał, ale czy tylko postrzelić???? Przecież mógłby chybić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opanowanie, perfekcja, profesjonalizm... tak trzymać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nie strzelali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmózgich żuli należy utylizować! Szkoda pieniedzy na utrzymywanie takich darmozjadów w więzieniu!!!!!
teraz nie wolno używać mączek mięsno kostnych do paszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym państwie Prawa, takim jak np. Chiny, albo Rosja, to ten DEB..IL by juz dawnio pierdział 25 lat w kiciu, albo na robotach w kamieniołomach, ale u nas prokuratura zrobi niską szkodliwość społeczną, albo co podobnego i wypuści tego DEBI..LA. Przecież ten koleś jest niezrównoważony psychicznie i trzeba go izolować, bo skoro w tym wieku (22) już mu tak czaszka siada, to potem jż tylko gożej będzie. Nie daj boże dziecko taki będzie miał. Nie można dfo tego dopuścić, h..uja obciąć... bo inaczej kolejne tragedię o bitych dzieciach będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym państwie Prawa, takim jak np. Chiny, albo Rosja, to ten DEB..IL by juz dawnio pierdział 25 lat w kiciu, albo na robotach w kamieniołomach, ale u nas prokuratura zrobi niską szkodliwość społeczną, albo co podobnego i wypuści tego DEBI..LA. Przecież ten koleś jest niezrównoważony psychicznie i trzeba go izolować, bo skoro w tym wieku (22) już mu tak czaszka siada, to potem jż tylko gożej będzie. Nie daj boże dziecko taki będzie miał. Nie można dfo tego dopuścić, h..uja obciąć... bo inaczej kolejne tragedię o bitych dzieciach będą.
Dlatego tak dalej być nie może !!!  tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy premier o 6-tej rano wyprowadzi w skarpetkach i workiem na głowie jak kilka lat wstecz-teraz za to płaci się odszkodowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym państwie Prawa, takim jak np. Chiny, albo Rosja, to ten DEB..IL by juz dawnio pierdział 25 lat w kiciu, albo na robotach w kamieniołomach, ale u nas prokuratura zrobi niską szkodliwość społeczną, albo co podobnego i wypuści tego DEBI..LA. Przecież ten koleś jest niezrównoważony psychicznie i trzeba go izolować, bo skoro w tym wieku (22) już mu tak czaszka siada, to potem jż tylko gożej będzie. Nie daj boże dziecko taki będzie miał. Nie można dfo tego dopuścić, h..uja obciąć... bo inaczej kolejne tragedię o bitych dzieciach będą.
sam jestes deb*** i nie żyjemy w poj... państwie prawa i nie masz prawa nikogo oceniac po przeczytaniu durnego artykulu nie znasz go to nie oceniaj pochopnie a dla twojej wiadomosci on ma już dziecko i niedlugo bedzie mial nastepne i wbrew pozorom jest dobrym i opiekunczym ojcem sam sobie obetnij hu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że ma dziecko? Ranny policjant to myślisz,ze rodziny nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że ma dziecko? Ranny policjant to myślisz,ze rodziny nie ma?
oj nie gadaj że byl tak strasznie ranny bo nic mu sie nie stalo a zreszta kto mu sie kazal zucac na niego jak wiedzial ze ma nóż w reku to ten policjant jest troche nie teges
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja w lecznej to nic wiecej jak banda bezmózgich pólglówków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
Pobaw się lepiej dzyndzlem a nie wciskaj tutaj kaszany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja w lecznej to nic wiecej jak banda bezmózgich pólglówków
lala...bucik ci się roz...la.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powoli powoli i tobie się roz......li
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...