Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siegieda i jego szambo

Utworzony przez Wiem, 1 lutego 2013 r. o 12:49
Panie Siegieda w szambie pan robisz i szambo robisz na forum i w całej Łęcznej. Radzimy zajmij się pracą, bo inaczej i tam pana szambo wybije... i to szybciej niż się panu wydaje. Pana monotematyczność już nawet nie śmieszy. Zaraz zostanę zaatakowany przez pana małe pieski, ale niech one dalej szczekają a karawana jedzie dalej. PS. Jeśli pan chce to może pan opisać wczorajszą RN w Skarbku. Ciekawa, a ma pan przecież informację z pierwszej ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie bedzie pisał w swoim tonie o koledze sekretarzy RN.... ale @Wiem ty juz spokojnie możesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński i jego błędy w pisowni. Wiadomo nawet kiedy pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to siegieda????????????????ten niby anonimowy???????????????acha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem napisał:
PS. Jeśli pan chce to może pan opisać wczorajszą RN w Skarbku. Ciekawa, a ma pan przecież informację z pierwszej ręki.
Zależy, która to pana ręka panie grzegorzu bo jeśli prawa to domyślam się, że nikt nie chce mieć z nią styczności, z lewą pewnie też nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedowiarek napisał:
ten niby anonimowy
"anonimowy" to był wyjazd pana rzecznika z szefem na południe europy. Przesyłam tą informację na adres lle24 może coś o tym napiszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Siegieda, właśnie, wziąłby się Pan za robotę normalną. Proszę spojrzeć jak szybko w swoich obowiązkach posuwają się Pan Burmistrz i Pan Grzegorz. Dzięki temu dużo jest w Łęcznej zrobione i na czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobreeeeee.... dajcie wiecej o skarbku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiem" do Ciebie piję. Szkoda Ci że Facet jest niezależny, nikomu dupy nie liże, potrafi opisać Kalectwo władzy w Łęcznej. Panie "Wiem"bo tak się nazwałeś Ty Łycyński Pisarczyku , bo raz piszesz Pan z dużej litery , raz z małej. Aby coś napisać trzeba mieć temat i talent. A Ty temat podłapałeś, tylko talentu Ci brak. Ptasi Móżdżku - jednokomórkowy Pantofelek wyprzedza Cię w rozwoju. Jak byś napisał Pan w tytule, było by OK. JEŁOPIE.Łycyński - Lublin to też czyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński, znalazłeś się w takim punkcie, gdzie od spodu nie puka nawet "frytka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Panie Siegieda, właśnie, wziąłby się Pan za robotę normalną. Proszę spojrzeć jak szybko w swoich obowiązkach posuwają się Pan Burmistrz i Pan Grzegorz. Dzięki temu dużo jest w Łęcznej zrobione i na czas.
Bernardo świrze kiedy do mnie się zgłosisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie dobrze ze zrozumieniem, co Bernardo pisze - oto część jego myśli , jakie Bernardo zamieścił w swoim wpisie. A które czytając - najbardziej mi się utrwaliły i teraz je - kopiuję. - posuwają się Pan Burmistrz i Pan Grzegorz. Dzięki temu dużo jest w Łęcznej zrobione i na czas. Brawo Bernardo zawsze opisujesz wszystko przejrzyście, a kolega z nazwą "psychiatra" czytając nie dostrzegł, a szkoda. Trzeba czytać ze zrozumieniem , aby dorobek myślowy poprzednika nie poszedł na marne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdziu trzpnąłeś mózgiem jak rzeznik flakiem o posdzkę w rzezni,ferdziu ty kurde intelekt masz lepszy od szczura,a mówią,ze szczur to najinteligentniejszy,no!no!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński jesteś żałosny, oby wyszło kto tworzy te wątki. Mam dość oglądania twojego ryła przy każdej okazji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kuczyński jesteś żałosny, oby wyszło kto tworzy te wątki. Mam dość oglądania twojego ryła przy każdej okazji!
Dajcie spokój Kuczyńskiemu już 3/4 ludzi w Łęcznej ma was dość i będą tępić na forum wszyscy wiedzą,że jest was tylko 5-ciu,dwóch już folguje najwięcej pisze S pod pseudo Bartol.podobno podszywał się pod niewinnych ludzi wykorzystując ich kryptonimy został rozpracowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu, powinieneś pracować w ABW z uwagi na swoją przenikliwość myśli.. A portalik urzedowy UM24 zdycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chętnie bym poczytał o wspomnianej radzie nadzorczej SM, gdyż spółdzielnia ostatnio wywiesiła zadłużenia blokowe - i co dalej jakieś rozwiązanie tego problemu zapadło itp? Czy wszystko dalej tajne przez poufne bo tak nam jest dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazio napisał:
Grzesiu, powinieneś pracować w ABW z uwagi na swoją przenikliwość myśli.. A portalik urzedowy UM24 zdycha.
Już się wzięł za was odpowiednie organizacje niebawem wyjdzie szydło z worka,plamicie dobry wizerunek regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby w urzędzie działała jakakolwiek kontrola wewnętrzna i prześwietliła pracę Pana Kuczyńskiego - dawno w normalnie zarządzanym urzędzie by nie pracował. Wystarczy sprawdzić na jakie strony wchodzi w czasie pracy, jak udziela się w godzinach pracy na forum, jak jego zachowanie wpływa na wizerunek urzędu. Ktoś wcześniej też pisał o kulturze osobistej i nieposzlakowanej opinii. To wszystko jest do sprawdzenia. ALe na takie zachowania i czyny jest przyzwolenie od wodza. Układ się powoli sypie. Przyjdzie też czas, że z urzędu odejdzie dobry gospodarz i zobaczymy wtedy Panie Kuczyński, czy dalej będziesz Pan tak pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakby w urzędzie działała jakakolwiek kontrola wewnętrzna i prześwietliła pracę Pana Kuczyńskiego - dawno w normalnie zarządzanym urzędzie by nie pracował. Wystarczy sprawdzić na jakie strony wchodzi w czasie pracy, jak udziela się w godzinach pracy na forum, jak jego zachowanie wpływa na wizerunek urzędu. Ktoś wcześniej też pisał o kulturze osobistej i nieposzlakowanej opinii. To wszystko jest do sprawdzenia. ALe na takie zachowania i czyny jest przyzwolenie od wodza. Układ się powoli sypie. Przyjdzie też czas, że z urzędu odejdzie dobry gospodarz i zobaczymy wtedy Panie Kuczyński, czy dalej będziesz Pan tak pracował.
Oj sypie się sypie górnicy dalej wybiorą górnika a nierobom zostanie forum.Bo układ to bartol i słabi udziałowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...