Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarb Państwa sprzedaje akcje Bogdanki

Utworzony przez kiks, 9 grudnia 2009 r. o 17:52 Powrót do artykułu
To wyprzedaż majatku narodowego trwa w najlepsze, klajstrując nieudolność rządzących! Wyborcy liberałów powinni zdać sobie sprawę, że wkrótce nie będzie już co sprzedawać i wówczas zacznie się śrubowanie podatków. Będziecie piszczeć, jak chłop pańszczyźniany w dawnych wiekach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko sprzedadza nawet najlepiej prospwrujaca spolke dziady tak bylo ze stocinia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie sprywatyzują i skończą się aż takie profity, ciekawe jak pensje, barbórki, 13,14. Nie wiem czy prywaciarz będzie taki choiny. Oj będzie się działo... do przyszłego nowego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej wy postkomusze dzieci, co wy wiecie o prywatryzacji.| Wam we łbach tylko komuna i wspolne dobro, nawet zony wspólne. ile lat trzeba aby komuna z was wyszła. cały swiat opira sie na prywatnych srodkach włąsności w a |Polsce ciągoty komusze dalej w moherowych łbach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Całkowicie sprywatyzują i skończą się aż takie profity, ciekawe jak pensje, barbórki, 13,14. Nie wiem czy prywaciarz będzie taki choiny. Oj będzie się działo... do przyszłego nowego..
popieram niech prywatyzuja, niech ryle w koncu dostana taka wyplate u prywatnego wlasciciela na jaka juz od dawan powini dotawac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem cały naród budował naszą Bogdankę za Gierka. Teraz tak dobry cukierek jak Bogdanka rząd sprzedaje za grosze. Jakie ma moralne prawo do tego? Ja się tylko pytam. Nikt nie pyta narodu polskiego dlaczego tak się to robi. Sprzedadzą i wyjadą jak Krasiński od gorących bułeczek do ameryki. My zostaniemy z g... w nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezczelny napisał:
Moim zdaniem cały naród budował naszą Bogdankę za Gierka. Teraz tak dobry cukierek jak Bogdanka rząd sprzedaje za grosze. Jakie ma moralne prawo do tego? Ja się tylko pytam. Nikt nie pyta narodu polskiego dlaczego tak się to robi. Sprzedadzą i wyjadą jak Krasiński od gorących bułeczek do ameryki. My zostaniemy z g... w nocniku.
Nasza Bogdanka to będzie, jak akcje będą w rękach prywatnych , górników,emerytów i tym co sobie kupią .A za Gierka , to Bogdankę budowało PRG Mysłowice i inne Firmy . I kombinowali , jak z tego tortu , dla siebie ukoić sporo . żeby w Wiśle czy Zakopcu , postawić wilije , bo to za niczyje. Do lat 90 -tych , wielu doktoraty i kasę zrobiło , bo nie było wolnego rynku , a wszystko było narodu , czyt: towarzyszy. Za te środki co tow. Gierek pożyczył , i Rząd dał na budowę LZW , powinny być wybudowane trzy Kopalnie . Bogdanka ,Stefanów i Adamów . A jak jest , każdy widzi , że Rząd nie da , bo nie ma i po przez pozyskanie środków z giełdy powstanie Pole w Stefanowie . Tylko tyle i aż tyle , bo jak zatwierdzą program budowy elektrowni atomowych , witrowych i opalanych słomą , to będzie ten nocnik -synku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro tj. w niedzielę 24 stycznia 2010 roku TVP3 info o godz.20.50 w cyklicznym programie Młodzież Kontra czyli.......Pod ostrzałem przekaże na żywo spotkanie młodzieżówek partyjnych z Panem Ryszardem Czarneckim, europosłem PiS temat dyskusji: Wojna o Projekty Konstytucji Gościowi można pocztą elektroniczną przesłać pytania na adres: mk@mlodziezkontra.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...