Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tego pana trawi RAK, tego pana strawi RAK. Ten rozkłada od środka i zazwyczaj związany jest z niewyobrażalnym bólem. W przypadku pana Teodora K. RAK to zakazany na całym świecie zestaw: Rasizm, Antysemityzm i Ksenofobia. Buta pana Teodor K. polegnie na oczach całego świata i tylko szkoda, że z czynami tego pana o plugawym języku kojażyć sie będzie miasto. Ten pan powinien zamienić się w hipernowę i spalić się publicznie ze wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polka dla Polaków!!! Nie chcemy meczów w naszych miastach,nie chcemy Szkół koranicznych,nie chcemy nierobów cyganów i rumunów, nie chcemy ruskiej mafii, znowu trzeba walczyć o Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie mam nic do cudzoziemców ale to co oni wyprawiają na targach nie mieści się w granicach przyzwoitości. Są natarczywi, opryskliwi, nie przestrzegają regulaminu a nawet są agresywni w stosunku do służb porządkowych. Podobnie jest w Opolu Lubelskim. Brawo Panie Burmistrzu Kosiarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów.Niech Pan zejdzie ze sceny póki, nie jest za późno.Szkoda tylko mieszkańców naszego miasta-głupimi podtekstami nic Pan  już nie osiągnie,a zasób słownictwa się kończy na niskim poziomi-a to włodarzowi nie dod chluby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów.Niech Pan zejdzie ze sceny póki  nie jest za późno.Szkoda tylko meszkańców naszego miasta-głupimi podtekstami nic Pan  już nie osiągnie,a zasób słownictwa się kończy na niskim poziomie-a to włodarzowi nie dodaje chluby.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzeba nam obcych ludzi wyznających wrogą nam ideologię i ich tandetnego badziewia! Bardzo dobrze że gospodarz miasta dba o interes nas, Polaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może napisz słownik wyrazów których "burmistrzowie mówić nie mogą " mam kilka propozycji -czarny, pedał, gej, rumun, cygan, żyd zarobisz kupe kasy na swojej głupoci, Dla mnie brudas to brudas a Murzynek Bambo niech mieszka w Afryce.
  O mnie się nie martw, tylko raczej o siebie bo nienawiść zżera jak rak i jak widać powoduje różne zaburzenia.   W odróżnieniu od ciebie uważam, ze chamstwo zwłaszcza u ludzi zajmujących wysokie stanowiska należy potępiać. Burmistrz jest przedstawiacielem społeczności która go wybrała i powinien zachowywać się kulturalnie podczas wystąpień publicznych, tego wymaga urząd, tego wymagają wyborcy. Jeżeli tobie nie przeszkadza takie prostactwo to twój problem, ja się nie zgadzam z takimi wystąpieniami bo jest mi normalnie wstyd, że miasto jest reprezentowane przez człowieka bez kultury. Osobiste poglądy pana Burmistrza mnie nie interesują i nie powinien ich wygłaszać, no chyba że w gronie swoich znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Dostosowywać się powinni imigranci, a nie Australijczycy. Zgódźcie się z tym albo stąd wyjeżdżajcie. Jestem zmęczony tym, że ten naród stale martwi się o to, jak nie obrazić przedstawicieli innej kultury lub jak ich nie ograniczyć. Po atakach terrorystycznych na Bali większość Australijczyków przeżyła falę patriotyzmu. Nasza kultura rozwijała się w przeciągu ponad dwóch stuleci walk, upadków i zwycięstw, kiedy miliony mężczyzn i kobiet szukały wolności. Mówimy po angielsku, nie po hiszpańsku, libańsku, arabsku, chińsku, rosyjsku czy po innemu. Dlatego, jeśli chcecie stać się częścią naszego społeczeństwa, nauczcie się naszego języka!.” „Większość Australijczyków wierzy w Boga. Nie jest to jakieś chrześcijańskie, prawicowe czy polityczne stwierdzenie, a po prostu fakt, ponieważ to właśnie chrześcijanie założyli ten kraj na chrześcijańskich zasadach i jest to bardzo wyraźnie widoczne w dokumentach. I mamy oczywiście prawo pokazywać o tym ilustracje na ścianach szkół. Jeśli Bóg was urazi, to proponuję wybrać inny kraj świata na swój dom, gdyż Bóg jest częścią naszej kultury. Będziemy przyjmować waszą wiarę i nie będziemy pytać, dlaczego tak wierzycie. Prosimy jedynie, byście przyjmowali też naszą wiarę i żyli z nami w pokoju i harmonii.” „To nasze państwo, nasza ziemia i nasz styl życia i damy wam wszelkie możliwości, by się tymi rzeczami cieszyć. Jednak dopóki nie przestaniecie narzekać i płakać z powodu naszej flagi, przysięgi, chrześcijańskiej religii albo naszego trybu życia, to bardzo polecam wam skorzystanie z jednego z bardzo ważnych australijskich praw – prawa do opuszczenia tego kraju. Jeśli wam się tu nie podoba, wyjedźcie. Nie zmuszaliśmy was, byście tu przyjeżdżali. Poprosiliście, byśmy dali wam możliwość tu mieszkać. Zatem przyjmijcie kraj, który już przyjęliście.” - powiedział premier Australii, Kevin Rudd.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel Polski to Polak,obywatel Niemiec to Niemiec,obywatel Czech to Czech,obywatel Rumunii to Rumun,obywatel Bułgarii to Bułgar,nie wiem o co chodzi na Ukrainie mówią jeszcze Pan Polak,ale to w ich wydaniu jest pogardliwe.Zastanówcie się o co cały ten zgiełk.Nazywajmy wszystkich" obywatel świata" i pan  radny RM Łęczna może pojmie.Kilka lat wcześniej w TŁ obraził nie jednego ale ludzie spojrzeli ulitowali się i przeszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mnie się nie martw, tylko raczej o siebie bo nienawiść zżera jak rak i jak widać powoduje różne zaburzenia.   W odróżnieniu od ciebie uważam, ze chamstwo zwłaszcza u ludzi zajmujących wysokie stanowiska należy potępiać. Burmistrz jest przedstawiacielem społeczności która go wybrała i powinien zachowywać się kulturalnie podczas wystąpień publicznych, tego wymaga urząd, tego wymagają wyborcy. Jeżeli tobie nie przeszkadza takie prostactwo to twój problem, ja się nie zgadzam z takimi wystąpieniami bo jest mi normalnie wstyd, że miasto jest reprezentowane przez człowieka bez kultury. Osobiste poglądy pana Burmistrza mnie nie interesują i nie powinien ich wygłaszać, no chyba że w gronie swoich znajomych.
słowa żyd, czarny, kolorowy  nie jest ani obraźliwe ani chamskie , a ty tak pieprzysz sam nie wiesz o czym. Dla takich najlepiej żeby tylko po angielsku w Polsce mówiono a na to pozwolenia nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mnie się nie martw, tylko raczej o siebie bo nienawiść zżera jak rak i jak widać powoduje różne zaburzenia.   W odróżnieniu od ciebie uważam, ze chamstwo zwłaszcza u ludzi zajmujących wysokie stanowiska należy potępiać. Burmistrz jest przedstawiacielem społeczności która go wybrała i powinien zachowywać się kulturalnie podczas wystąpień publicznych, tego wymaga urząd, tego wymagają wyborcy. Jeżeli tobie nie przeszkadza takie prostactwo to twój problem, ja się nie zgadzam z takimi wystąpieniami bo jest mi normalnie wstyd, że miasto jest reprezentowane przez człowieka bez kultury. Osobiste poglądy pana Burmistrza mnie nie interesują i nie powinien ich wygłaszać, no chyba że w gronie swoich znajomych.
Pseudo intelygent po politologi na UMSC sie znalazł i te "postępowe " hasła. Proponuje dać kolejny przykład postępu i poddać sie eutanazji tak dla przykładu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słowa żyd, czarny, kolorowy  nie jest ani obraźliwe ani chamskie , a ty tak pieprzysz sam nie wiesz o czym. Dla takich najlepiej żeby tylko po angielsku w Polsce mówiono a na to pozwolenia nie będzie
Tak na marginiesie: są szkoły w Polsce (prywatne) w których uczą jezyka polskiego po angielsku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Arab? To z pewnością też rasizm i ksenofobia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak, Kabaciński i ten ich rasizm. Buahaha. Wielki antyrasizmowiec, a czy nie przypadkiem on krytykował Centrum Kultury, gdzie "białoskórzy " mogliby rozszerzać kulturę z "czarnoskórymi" ?rasizm buahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4/5 Łęcznej bije brawo Panu Burmistrzowi!!!!!!!Wiado może znajdą się jakieś wyjątki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak a te 4/5 to Pan Kuczyński i jego rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dodam, że część z tych co tak niby bije brawo burmistrzowi w poniedziałek poleci kupować tanie ubranka u tych nielubianych handlarzy obcokrajowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żebyś wiedział,że biją,rusz dupę,wyjdź do ludzi to się przekonasz.Chcesz,aby ci obcy handlarze przyjeżdżali do nas,dyktowali swoje warunki i okradali państwo i nas????????Czy oni płacą Vat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dodam, że część z tych co tak niby bije brawo burmistrzowi w poniedziałek poleci kupować tanie ubranka u tych nielubianych handlarzy obcokrajowców.
A skąd wiesz co, kto, gdzie będzie robić? Zresztą tu nie chodzi o kupowanie czy to u Polaków czy obcokrajowców, tylko o to, aby każdy był traktowany równo i tak samo płacił za możliwość handlu. Ale Ty widać nie rozumiesz zupełnie tematu i pier*olisz jak potłuczony tu na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapraszam  w poniedziałek kupców - przyjezdnych obcokrajowców, a w szczególności miejscowych kupujących  na targowisko, bo jeszcze za nim decyzja się uprawomocni powinno  być po staremu.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...