Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiecie całkiem zmieszane. Dlaczego mieszkańcy nie segregują?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 r. o 11:22 Powrót do artykułu
ŚMIECI A NIE ŚMIECIE REDAKTORKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie są dostatecznie wytresowani. Najwyższy czas zmusić mieszkańców, żeby te posegregowane odpady sami przynosili do geszefciarzy, ktorzy zarabiaja na śmieciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak otworzyć punkty skupu dóbr recyklingowych to i segregacja szła by sprawniej, zamiast płacić za wwóz pieniążki do kieszeni, ale takie rozwiązania jak skup makulatury, czy butelek to czasy złej komuny, a teraz mamy ustawę dekomunizacyjną, więc nie wolno wdrażać takich systemów, bo to uderza w " demokrację"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierwszego " rozmówcy ": Obie formy są poprawne. Tak samo jak " postaci " i " postacie ". Tym razem to redaktor zdał egzamin z polskiego a nie czytelnik. ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W blokach w Lublinie tez jest segregacja na papierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za debilne pytanie. Mam kuchnię 6m2 Miejsce na śmieci ma wymiary wys80cm x głęb60cm x szer45cm (w tym rury odpływowe i srodki do zmywarki i inne) Gdzie mam kubły trzymać w dużym pokoju? A może pod stołem w kuchni. Jak ktoś mieszka w domu jednorodzinnym i ma kuchnię 15m2 l lub trzy kubły na zewnątrz domu to może sobie pozwolić na segregację. Zbieram plastikowe butelki i korki. BRAK MIEJSCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego? to proste: przed rewolucja śmieciową płaciłem 30 zł za miesiąc i wrzucałem wszystko do jednego wora, teraz gdy śmieci stały się towarem dla sortowni, ktora zarabia na tym ze sprzeda posegregowane przeze mnie śmieci ja płacę 36zł... skoro posegreguję a ktoś na tym zarobi to przynajmniej powinienem płacić mniej za odbiór śmieci... dlatego każdy ma to w ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szlaban, pensje dyrektorów, reklama na Arenie Lublin, to wszystko kosztuje, a co myśleliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed reformą płaciłem mniej i nie musiałem srgregować. Dziś 4 pojemniki, płącę więcej więc mam to w D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha,ludzie segregowac beda,a potem przyjedzie smieciara i wwali razem szklo,plastik,papier,metal,to kto nie segreguje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego wyżej, ale obierki z katofli wrzucać do szkła? To już całkiem robienie qwy z logiki. Minister Lex Szyszko nas chce uszczęśliwić 5 frakcjami na śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie lexSzyszko tylko Unia Europejska i jej dyrektywy. Pan Szyszko do środowiska ma stosunek jak trzeba! ale jakie kroki podjęło nasz Urząd Miasta by świadomość segregacji była większa? oprócz zatrudnienia urzedasa??/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przed reformą płaciłem mniej i nie musiałem srgregować. Dziś 4 pojemniki, płącę więcej więc mam to w D.
Bo posły wymyślili "USTAWKĘ" a to kosztuje.Pojemniki z atestem,określona ilość papierkomanii,a to kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam, oj tam, żeby jakaś Pani lub jakiś Pan śmieci segregował, toż to poniżej naszej godności i honoru, a zebrać do jednego worka i wyrzucić najlepiej do rowu, lasu, zostawić na przystanku, a nie żeby jeszcze za to płacić, to państwo powinno płacić każdemu za to, że raczył te śmieci zebrać i zanieść do śmietnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo patriotyczne zasrać swój kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak super jak ktoś mieszka w domku to jaki ma problem postawić gdzies za domem jeszcze 4 kubły ale w mieszkaniu to gdzie ma postawić dodatkowe 4 ?? może w przedpokoju albo w salonie i jeszcze ładnie je przyozdobić żeby sie w oczy nie rzucały ?? Hahahahaah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porabało wszystkich , jak ludzie w blokach w małych mieswzzkaniach maja przeprowadzac segregacje, zasrac mieszkania kubłami, odbiorca powinien we własnym zakresie segregować, 9 zł od osoby to nie jest tak mało, ale najlepiej iść na gotowe , umyte poskładane gotowe do dalszej odsprzedazy bez włożenia włłasnej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mięką politykę uświadamiania" - powodzenia z mentalnością Polaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam segreguję - mam frakcję suchą, więc suche wkładam do wora, które dostarcza Kom-Eko.. Odpady żywnościowe, czyli frakcję mokrą, wkładam do kubła na śmieci, który stoi pod zlewem. Co mnie wk...a, to wysokość opłat za wywóz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie ci z domków przywożą śmiecie wieczorami na osiedla i wyrzucają jak leci aby jak najmniej płacić bo to są bogacze pilnujcie tych śmieci co podjeżdżają wieczorami i walcie po szybach do skutku i będzie OK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...