Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Rogóźnie

Utworzony przez plati1985, 1 września 2011 r. o 23:41 Powrót do artykułu
non stop te Rogóźno, co najmnniej raz w tygodniu ktoś tam ginie chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
non stop te Rogóźno, co najmnniej raz w tygodniu ktoś tam ginie chyba.
Policja kocha K-82 od 42500-47500-reszta niech robi co chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie są bezmyślni! Ich w ogóle nie widać! Trasy nie są oświetlone, a oni nie mają nic, ale to nic odblaskowego, to się tyczy również rowerzystów- żadnego światełka i odblasku. Idą ulicą bo pobocza często nie ma, a widać ich dopiero w momencie mijania!To za późno! Jak wracałam znad jednego z jezior też miałam taką sytuację. Rowerzysta na ciemnej drodze, jakbym nie zauważyła czarnego ruszającego się punktu na czarnej drodze to byśmy go co najmniej potrącili! Tyle że to był fart, kierowca ledwo zdążył odbić, dobrze że nic nie jechało z przeciwnej strony...(dodam że jechaliśmy przepisowo, albo i wolniej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat napisał:
Ci ludzie są bezmyślni! Ich w ogóle nie widać! Trasy nie są oświetlone, a oni nie mają nic, ale to nic odblaskowego, to się tyczy również rowerzystów- żadnego światełka i odblasku. Idą ulicą bo pobocza często nie ma, a widać ich dopiero w momencie mijania!To za późno! Jak wracałam znad jednego z jezior też miałam taką sytuację. Rowerzysta na ciemnej drodze, jakbym nie zauważyła czarnego ruszającego się punktu na czarnej drodze to byśmy go co najmniej potrącili! Tyle że to był fart, kierowca ledwo zdążył odbić, dobrze że nic nie jechało z przeciwnej strony...(dodam że jechaliśmy przepisowo, albo i wolniej).
Ale panowie w białych czapkach z suszarką widzą tylko tych co przekroczą 5 km,godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe ile miał na liczniku ten kierowca skoro wypadek był śmiertelny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny małolat "świetny kierowca o ogromnym doświadczeniu" kogoś zabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa kolego gościu że znam tego małolata i doświadczenia mu nie brakuje po prostu, był to nieszczęśliwy zbieg okoliczności dwóch pijanych wyskoczyło mu na jego pas omijając ich potrącił także pijanego po lewej stronie. To jest tragedia dla obydwu rodzin, chłopak jechał przepisowo i przez dwóch co wyskoczyli musi teraz żyć ze świadomością, że zabił. Ciekawe co ty byś zrobił. Więc zanim coś napiszesz to się zastanów nad tym głęboko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja gościu tak się składa że znam zabitego i nie był to człowiek który się upijał więc nie broń kolegi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...