Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidny zysk Bogdanki w 2014 roku

Utworzony przez HydroMan..., 13 marca 2015 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Uległość strony rządowej wobec związkowych nierobów szybko zamieni zyski w straty. Nie cieszę się z tego faktu, ale pragnę zwrócić na to uwagę wszystkich ciężko pracujących Polaków.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego piszecie o zyskach!!!!!!!! zacznijcie pisać o tym co faktycznie się dzieje już od jakiegoś czasu w LW BOGDANKA ludzie zaczynają myśleć już o najgorszym nic nie idzie pensje są ucinane, bo jakiś tam wielki moloch jakim jest KOMPANIA WĘGLOWA ciągnie całe górnictwo na dno, Państwo pcha potężne miliony w tą spółkę która i tak  zaraz po wyborach upadnie i zostanie sprzedana jakiemuś Niemcowi lub czechowi który kupi ją za przysłowiową złotówkę i jemu się będzie opłacało wydobycie będzie mu się opłacało płacić ludziom, a dlaczego a mianowicie dla tego że nie będzie zatrudniał niepotrzebnych ludzi na stanowiskach których nie powinno być... O ile górnicy z LW Bogdanka zarabiają jeszcze jakieś dobre pieniążki to za to spółki które współpracują z lubelskim węglem i zaczynają robić z ludzi niewolników którzy ryją za niekiedy mniej niż 2000 tys. zł. baaaa nawet mniej niż 1500 zł. na rękę... to jest niewolnictwo XXI wieku. Powygrywane przetargi i co trzeba czekac bo jakieś zjebki ratują nieuleczalnie chorą spółkę która powinna dokonać EUTANAZJI i przestać w ten sposób ciągnąć na dno gospodarkę energetyczną............ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak kuźwa węgiel drogi, ja zarabiając 1200 zł nie jestem w stanie kupić sobie tony węgla, przywożę drzewo z lasu, bo z rodziną wypadałoby nam zamarznąć z zimna, no to oni mają zysk. Nainiższe wynagrodzenie 1750 zł brutto, ok. 1200 zł tak jak ja zarabiam, do tego odjąć koszty opłat (światło, czynsz itp) razem 100 zł, na wyżywienie brakuje, na leki już ie ma, także bogdanka winna mi za darmo dawać węgiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 do tego odjąć koszty opłat (światło, czynsz itp) razem 100 zł,  - pomyłka, winno być 1.000 (1 tys.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ rację w Bogdance zle się dzieje .Zarząd jak tylko może szuka oszczędności no  i znajduje wśród swojej załogi,zarobki spadają na łeb.Ludzi mają za nic mam na myśli zarząd,który wszystko robi aby przypodobać się akcjonariuszom tzn.funduszom emerytalnym,ktorzy wsadzili tam swoich ludzi.Ci robią wszystko aby zostać na swoich stanowiskach na drugą kadencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wegiel tanieje zarobki będą rosły=to jest ekonomia przez duże "E" TAK TRZYMAĆ K.MAĆ BĘDZIE WSZĘDZIE DOBRZE.Drogo kupić taniej sprzedać to jest podstawa bIZNESU przez małe "b".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...