Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPICZYN: Który z pięciu kandydatów powinien zostać Wójtem Gminy?

Utworzony przez antauta9, 1 września 2018 r. o 16:21
Starszy Tomasz ze złej strony ? czemu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalozenia mi sie podobaja ale sa bledne. Nie mozesz przypisac 0prc do Obecnej bo to nie jest realny wynik. Nawet przy zlej opinii jakies glosy zdobedzie. Natomiast az 30prc dla kandydata ktorego nieweiele osob zna to wygurowany wynik. Co do pozostalych 3 kandydatow jestem w stanie sie przychylic do Twojej opinii. W drugiej turze widze tak jak Ty Joanne i Tomasza ale starszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najwiekszym argumentem za. Panem Gustawem jest liczebnosc jego okregu bo poza tym to naprawde ciezko znalezc mi argumenty. Ale licze ze sie tu za jakis czas pojawia. Ale prawdziwe argumenty a nie jakies frazesy. I zywie nadzieje o wszystkich tak tu bedzie rozprawiane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gustaw nie miał pomysłu na siebie tyle czasu, emeryt w dodatku bez dobrych kontaktów na zewnatrz, tj. znajomości aby coś dla tej gminy pozyskać tak politycznie jak i z przełozenia służbowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich was boli że Gustaw ma odwagę wystartować w wyborach. Lepiej skupcie się na innych kandydatach - co oni sobą reprezentują ??? Strach was ogarnia ??? CY jak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gustaw sie nie nadaje.  To nie boli ale  martwi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podajcie jakieś nazwiska tych kandydatów nie ma nigdzie, żadnych plakatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wlasnie. Padaja zarzuty przeciwko jednemu kandydatowi i ktos tam prubuje go bronic odwracaniem uwagi i kierowaniem jej na innych. Argumenty. Prosze o konkrety. Czymze jest odwaga? Kazdy z kandydatow ja posiada skoro startuje. A padlo jedno proste pytanie. Argument za Gustawem. Odpowiedzi brak. Czekam dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalozenia mi sie podobaja ale sa bledne. Nie mozesz przypisac 0prc do Obecnej bo to nie jest realny wynik. Nawet przy zlej opinii jakies glosy zdobedzie. Natomiast az 30prc dla kandydata ktorego nieweiele osob zna to wygurowany wynik. Co do pozostalych 3 kandydatow jestem w stanie sie przychylic do Twojej opinii. W drugiej turze widze tak jak Ty Joanne i Tomasza ale starszego.[/quote]  I jak zwykle bieżesz zbyt dosłownie... "wygórowany". 
Wszystkich was boli że Gustaw ma odwagę wystartować w wyborach. Lepiej skupcie się na innych kandydatach - co oni sobą reprezentują ??? Strach was ogarnia ??? CY jak???[/quote]  Nooo  z tego strachu chyba będę pisał na forum... [quote]podajcie jakieś nazwiska tych kandydatów nie ma nigdzie, żadnych plakatów
 plakaty - najwazniejsza część wszystkich wyborów [quote]No i wlasnie. Padaja zarzuty przeciwko jednemu kandydatowi i ktos tam prubuje go bronic odwracaniem uwagi i kierowaniem jej na innych. Argumenty. Prosze o konkrety. Czymze jest odwaga? Kazdy z kandydatow ja posiada skoro startuje. A padlo jedno proste pytanie. Argument za Gustawem. Odpowiedzi brak. Czekam dalej.
 Odwaga - to pisanie błędów na forum publicznym. A może głupota - nie wiem :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już były plakaty oszczercze chyba poskutkowały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już były plakaty oszczercze chyba poskutkowały
 a jakże, tak w Sobianowicach pisane i drukowane rozrzucone u nas w harlęzu i podobno w Jawidzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sobianowice to inna gmina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie przepraszam. Az sam sobie nie wierze ze taki blad strzelilem. Co nie zmienia faktu ze czekam na te argumenty zamiast odwracania uwagi od tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sobianowice to inna gmina
 Faktycznie przepraszam. Az sam sobie nie wierze ze taki blad strzelilem. Co nie zmienia faktu ze czekam na te argumenty zamiast odwracania uwagi od tematu.
 No i nie tu ulotki rozrzucone gdzie powinni. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodego Tomasza mało kto zna
 kto to jest młody Tomasz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz "tubalecznej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to ten co napisal ze nie ma czasu odpowiedziec na pytanie? WoW co kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On tak nie napisał... WoW co za trol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z tubalecnej Iwanicki potwierdził nam swój start ale stwierdził, pytany o plany wyborcze, że"na chwilę obecną powierzono mi inne zadania, uniemożliwiające mi profesjonalne przygotowanie się do tematu." Jesli juz chcesz wyzywac kogos to powinno byc napisane TROLL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce wyzywać ale pisz fakty a nie skróty myślowe które inni mogą różnie interpretować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 67

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...