Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPICZYN: Który z pięciu kandydatów powinien zostać Wójtem Gminy?

Utworzony przez antauta9, 1 września 2018 r. o 16:21
czy prawdziwy bar z przekąskami i napitkiem w spiczynie ma sens? jeśli tak to otwieram , wypowiedzcie się ewentualnie jakieś walki w kisielu lub taniec na rurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będziesz dawał na zeszyt to masz zawsze duże szanse..:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy wybrany wójt nie ma absolutorium. To nikogo już nie rusza? Tylko przy wyborach mądrzy!   Kto poniesie konsekwencje tego nieudacznika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy wybrany wójt nie ma absolutorium. To nikogo już nie rusza? Tylko przy wyborach mądrzy!   Kto poniesie konsekwencje tego nieudacznika ?
 Nie pierwszy raz. Oglądałem nagranie z tej sesji. Zachowanie Pani wójt co najmniej żenujące. Nie ma nic wspólnego z powagą urzędu, który piastuje. Pohukiwanie na radnych, obrażanie się, w "rewanżu" prawie odmowa wykonania tego, co należy do kompetencji wójta (sprawozdania z działalności między sesjami). I najgorsze - luki w znajomości prawa. Kogoście  wybrali, ludzie?! Myślę, że czas na referendum w.s. odwołania takiej władzy. Z moich obserwacji wynika też, że radni, poza chyba przewodniczącym, nabrali wody w usta, podkulili ogony i pozwalają na takie coś. W żadnym innym samorządzie nie dzieją się takie rzeczy. Spiczyn jednak w czymś przoduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy wybrany wójt nie ma absolutorium. To nikogo już nie rusza? Tylko przy wyborach mądrzy!   Kto poniesie konsekwencje tego nieudacznika ?
Nie pierwszy raz. Oglądałem nagranie z tej sesji. Zachowanie Pani wójt co najmniej żenujące. Nie ma nic wspólnego z powagą urzędu, który piastuje. Pohukiwanie na radnych, obrażanie się, w "rewanżu" prawie odmowa wykonania tego, co należy do kompetencji wójta (sprawozdania z działalności między sesjami). I najgorsze - luki w znajomości prawa. Kogoście  wybrali, ludzie?! Myślę, że czas na referendum w.s. odwołania takiej władzy. Z moich obserwacji wynika też, że radni, poza chyba przewodniczącym, nabrali wody w usta, podkulili ogony i pozwalają na takie coś. W żadnym innym samorządzie nie dzieją się takie rzeczy. Spiczyn jednak w czymś przoduje
 szanowny gościu, chyba niezbyt wnikliwie oglądasz relacje z sesji, jeśli widzisz aktywność przewodniczącego. Popatrz dobrze i zobacz kto sie udziela- merytorycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy wybrany wójt nie ma absolutorium. To nikogo już nie rusza? Tylko przy wyborach mądrzy!   Kto poniesie konsekwencje tego nieudacznika ?
Nie pierwszy raz. Oglądałem nagranie z tej sesji. Zachowanie Pani wójt co najmniej żenujące. Nie ma nic wspólnego z powagą urzędu, który piastuje. Pohukiwanie na radnych, obrażanie się, w "rewanżu" prawie odmowa wykonania tego, co należy do kompetencji wójta (sprawozdania z działalności między sesjami). I najgorsze - luki w znajomości prawa. Kogoście  wybrali, ludzie?! Myślę, że czas na referendum w.s. odwołania takiej władzy. Z moich obserwacji wynika też, że radni, poza chyba przewodniczącym, nabrali wody w usta, podkulili ogony i pozwalają na takie coś. W żadnym innym samorządzie nie dzieją się takie rzeczy. Spiczyn jednak w czymś przoduje
szanowny gościu, chyba niezbyt wnikliwie oglądasz relacje z sesji, jeśli widzisz aktywność przewodniczącego. Popatrz dobrze i zobacz kto sie udziela- merytorycznie.
 Tak, tak, najbardziej "merytorycznie" udziela się pani wójt. Co za poczucie humoru, co za pewność siebie. Aha, i jest jeszcze jeden pan, chyba z wąsami. Też zabiera głos. Sorry, jak mogłem zapomnieć. A tak w ogóle - tylko współczuć gminie takiej władzy. To jakiś ewenement.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy wybrany wójt nie ma absolutorium. To nikogo już nie rusza? Tylko przy wyborach mądrzy!   Kto poniesie konsekwencje tego nieudacznika ?
Nie pierwszy raz. Oglądałem nagranie z tej sesji. Zachowanie Pani wójt co najmniej żenujące. Nie ma nic wspólnego z powagą urzędu, który piastuje. Pohukiwanie na radnych, obrażanie się, w "rewanżu" prawie odmowa wykonania tego, co należy do kompetencji wójta (sprawozdania z działalności między sesjami). I najgorsze - luki w znajomości prawa. Kogoście  wybrali, ludzie?! Myślę, że czas na referendum w.s. odwołania takiej władzy. Z moich obserwacji wynika też, że radni, poza chyba przewodniczącym, nabrali wody w usta, podkulili ogony i pozwalają na takie coś. W żadnym innym samorządzie nie dzieją się takie rzeczy. Spiczyn jednak w czymś przoduje
szanowny gościu, chyba niezbyt wnikliwie oglądasz relacje z sesji, jeśli widzisz aktywność przewodniczącego. Popatrz dobrze i zobacz kto sie udziela- merytorycznie.
Tak, tak, najbardziej "merytorycznie" udziela się pani wójt. Co za poczucie humoru, co za pewność siebie. Aha, i jest jeszcze jeden pan, chyba z wąsami. Też zabiera głos. Sorry, jak mogłem zapomnieć. A tak w ogóle - tylko współczuć gminie takiej władzy. To jakiś ewenement.
 coś mi się widzi użytkowniku niezarejestrowany, że masz kompleks tej pani a poza tym czytasz zupełnie bez zrozumienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy wybrany wójt nie ma absolutorium. To nikogo już nie rusza? Tylko przy wyborach mądrzy!   Kto poniesie konsekwencje tego nieudacznika ?
Nie pierwszy raz. Oglądałem nagranie z tej sesji. Zachowanie Pani wójt co najmniej żenujące. Nie ma nic wspólnego z powagą urzędu, który piastuje. Pohukiwanie na radnych, obrażanie się, w "rewanżu" prawie odmowa wykonania tego, co należy do kompetencji wójta (sprawozdania z działalności między sesjami). I najgorsze - luki w znajomości prawa. Kogoście  wybrali, ludzie?! Myślę, że czas na referendum w.s. odwołania takiej władzy. Z moich obserwacji wynika też, że radni, poza chyba przewodniczącym, nabrali wody w usta, podkulili ogony i pozwalają na takie coś. W żadnym innym samorządzie nie dzieją się takie rzeczy. Spiczyn jednak w czymś przoduje
szanowny gościu, chyba niezbyt wnikliwie oglądasz relacje z sesji, jeśli widzisz aktywność przewodniczącego. Popatrz dobrze i zobacz kto sie udziela- merytorycznie.
Tak, tak, najbardziej "merytorycznie" udziela się pani wójt. Co za poczucie humoru, co za pewność siebie. Aha, i jest jeszcze jeden pan, chyba z wąsami. Też zabiera głos. Sorry, jak mogłem zapomnieć. A tak w ogóle - tylko współczuć gminie takiej władzy. To jakiś ewenement.
coś mi się widzi użytkowniku niezarejestrowany, że masz kompleks tej pani a poza tym czytasz zupełnie bez zrozumienia...
 Szkoda, że dbając tak o czytanie ze zrozumieniem (choć bardziej dotyczy to oglądania niż czytania) ani słowem nie kometujesz kolejnego już nieudzielenia absolutorium pani wójt. Niewielu to rusza, niestety, jakby brak absolutorium dla wójta w tej gminie należał do obyczaju, do tradycji. Pomijając kwestię aktywności radnych chodzi mi bardziej o stosunek pani wójt do swych obowiązków i do radnych. I nie mam wobec niej żadnych kompleksów. Kompleks niższości ma za to wielu mieszkańców tej pięknej skądinąd gminy. Dlaczego? Skoro tak dbasz o pryncypia, o rzetelność - poobserwuj gminną władzę w Spiczynie, pomyśl i odpowiedz na to pytanie. Oglądaj ze zrozumieniem. Chyba że należysz do ścisłego grona znajomych królika i beneficjentów tej zażyłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy wybrany wójt nie ma absolutorium. To nikogo już nie rusza? Tylko przy wyborach mądrzy!   Kto poniesie konsekwencje tego nieudacznika ?
Nie pierwszy raz. Oglądałem nagranie z tej sesji. Zachowanie Pani wójt co najmniej żenujące. Nie ma nic wspólnego z powagą urzędu, który piastuje. Pohukiwanie na radnych, obrażanie się, w "rewanżu" prawie odmowa wykonania tego, co należy do kompetencji wójta (sprawozdania z działalności między sesjami). I najgorsze - luki w znajomości prawa. Kogoście  wybrali, ludzie?! Myślę, że czas na referendum w.s. odwołania takiej władzy. Z moich obserwacji wynika też, że radni, poza chyba przewodniczącym, nabrali wody w usta, podkulili ogony i pozwalają na takie coś. W żadnym innym samorządzie nie dzieją się takie rzeczy. Spiczyn jednak w czymś przoduje
 RADA GMINY MA WŁADZĘ nad każdym Wójtem, takim też podejmuje uchwałę o przeprowadzeniu referendum i może odwołać takiego Wójta, nic nie jest na zawsze, a tam już czekają Tomki, Romki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupek jesteś, nikogo nie odwołasz. Poczytaj ustawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupek jesteś, nikogo nie odwołasz. Poczytaj ustawę.
 Używasz języka tej władzy jak słychać na sesji np. "kłamie bezczelnie" ...............Uchwała rady w sprawie nieudzielenia wójtowi absolutorium oznacza inicjatywę przeprowadzenia referendum w sprawie jego odwołania. Z przepisów ustawy o finansach publicznych wynika, że uchwałę w sprawie udzielenia bądź nieudzielenia wójtowi absolutorium z wykonania ubiegłorocznego budżetu rada.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta ośmiesza naszą gminę.  Tylko rodzina księdza w Zawieprzycach się przyznaje do głosowania na nią . Reszcie Zawieprzycych wstyd .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd to pisać takie komentarze nieudolna i zazdrosna osobo. Jestem z Zawieprzyc i też głosowalem na tego kandyta i nie jest mi wstyd bo lepszych kandydatów nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta ośmiesza naszą gminę.  Tylko rodzina księdza w Zawieprzycach się przyznaje do głosowania na nią . Reszcie Zawieprzycych wstyd .
 No a na kogo głosowała rodzina dyrektorki biblioteki, jakby był kto inny to jej nie trzymał, ja da na motorach to nie fach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd to pisać takie komentarze nieudolna i zazdrosna osobo. Jestem z Zawieprzyc i też głosowalem na tego kandyta i nie jest mi wstyd bo lepszych kandydatów nie było.
 To teraz zaplac  za nią kary na jakie  naraziła gminę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd to pisać takie komentarze nieudolna i zazdrosna osobo. Jestem z Zawieprzyc i też głosowalem na tego kandyta i nie jest mi wstyd bo lepszych kandydatów nie było.
To teraz zaplac  za nią kary na jakie  naraziła gminę.
 Jak upłynie 9 m-cy od wyborów Rada podejmuje uchwałę o przeprowadzeniu referendum i do roboty, a teraz szukać do wystawienia mocnego kandydata, jak brak to sprowadzić z poza gminy. Jazdy lepszy niż ona, bez obrazy , ale to kompletny tłumok, szok jaka to władza dobrze dzięki gazecie wdpolnoi wiemy, bo radni w terenie nic nie mówią, sami się nie wybrali , ale dobry wynik 9 : 3. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu  nadal manipuluje Romek na rzecz ziecia. To podobne zjawisko. Bez wiedzy i umiejętności.  Miał nadzieję że jak poprze Szczesną to coś dostanie. Kto mądry wierzy klamczuchowi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za sieć stawia nadajnik za Groszkiem w Kijanach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle bicia piany a RIO powiedziała swoje..... Jak nie bedziedzie się odzywać na sesjach Rady to narobicie. Poczytajcie sobie uzasadnienie RIO. Kuźwa co to za Gmina? Kiedy oddanie strażnicy? Wiadomo coś? Czy dalej kolejna zima w strej budzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co jest wypisywane na tym forum jest po prostu chore! To nawet nie hejt tylko jad!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...