Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spierają się o synagogę

Utworzony przez KK, 13 listopada 2008 r. o 08:46 Powrót do artykułu
ŻYDZI JAK KOŚCIÓŁ KATOLICKI DOI ILE WLEZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Strona żydowska jest zawsze otwarta na propozycje i sugestie miejscowych władz i mieszkańców w kwestii dalszego wykorzystania odzyskanych obiektów nie jestem antysemita ale jak to przeczytałem to zaraz będę.... kk i zydzi..... tak samo nienapasione nie swoim majątkiem. Łęczynianie popierajcie burmistrza. Nie oddamy zabytku choćby samemu rabinowi z Izraela. fack***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę żydów w Łęcznej ni ż tych obszczymurków i kur8ewki młodociane na starym mieście potomków okolicznych wieśniaków co im słoma z butów wystaje a chamstwo na pysku wypisane w końcu wizytówka miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aqq napisał:
Wolę żydów w Łęcznej ni ż tych obszczymurków i kur8ewki młodociane na starym mieście potomków okolicznych wieśniaków co im słoma z butów wystaje a chamstwo na pysku wypisane w końcu wizytówka miasta
A wlasciwie kim ty jestes poza tym, ze jestes chamem? Jak bys mial troche kultury w sobie napisalbys to w innym stylu; nie obrazajac, a stwierdzajac fakt. Ja tez sie przchadzam po starym miescie, ale tego nie zauwazam. Widocznie zwracasz na to szczegolna uwage!? Jaki rodzaj potrzeby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYDZI JAK KOŚCIÓŁ KATOLICKI DOI ILE WLEZIE
przecież gmina może obliczyć włożone nakłady,oraz kwoty za utrzymanie budynku w należytym stanie,dlaczego u nas liczy się tylko oddanie,a za opiekę remonty właściwe utrzymanie to figa, nie rozumiem.Jak opiekuję się babcią z najbliższej mojej rodziny to otrzymuję od babci za wdzięczność pewne gratyfikacje,a tu tylko odddać i może jeszcze dopłacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...