Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedał się z ziemią, teraz umiera (wideo)

Utworzony przez kmicic, 3 września 2008 r. o 02:46 Powrót do artykułu
Pan doktor chce wybudowac domek a moze meczet? To by byla akrakcja bo najblizszy dopiero pod Bialymstokiem. Leczna i okolice bylyby slawne na cala Polske a moze i dalej. Burmistrz nic nie glowkuje, ale jak przeczyta moj post to siegnie do slownika - zobaczy co to meczet i na pewno sprawa sie rozegra tak aby wszyscy na tym dobrze wyszli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan doktor może sobie wybudować na swojej działce co mu się żywnie podoba. MOPR ma pod opieką wielu takich pijaków którzy na własne życzenie przepili domy, mieszkania, działki i teraz pasożytują na normalnej części społeczeństwa. Artykuł jest beznadziejnie tendencyjny, dobry pijak i zły doktor bo kupił od pijaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze: nie Mwshia a Mwasha. Nie powinno się przekręcać nazwisk ani obcojęzycznych ani polskich, ale u Was to normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na papierosa w ustach to go stać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszy się ,że Kobiety samotnie wychowują trójkę dzieci i więcej ,w tym jedno najczęściej jest ciężko chore , to im trzeba pomóc ,a nie ku...rwa u nas w tej pier..dolonej Polsce to tylko nad pijakami się wszyscy litują , sprzedał swój dom to czego żąda niech wypier***a , pijakiem jest na wławsne życzenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumie co oni chca od tego czlowieka który kupil dzialke? Facet chacial sprzedac wiec znalazl sie kupiec. Gosciu przepila kase i teraz nie ma sie gdzie podziac wiec nie rusza sie z tego szlasu. To co ten lekarz ma jeszcze pijakiem sie opiekowac? Durny redaktorzyna szuka sensacji a prawda jest taka ze ten pijak sam sie do tego doprowadzil! Jakbym ja sprzedal dzialke lub mieszkanie to normalne ze mam sie wyprowadzic a nowy wlasciciel nie ma mi obowiazku szukac nowego lokum. DW to gazeta ktora szuka sensacji na sile i jeszcze rzucaja takie rzeczy na jedynke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka niestety jest prawda ,że pijakami i bandytami bardziej się przejmują w tym kraju , niż zwykłymi śmiertelnikami . Chciał się facet stoczyć na dno i się stoczył ( na własne życzenie). Sprzedał działkę i obiecał się przenieść do Domu Opieki Społecznej, czego jak widać nie uczynił. Nowy właściciel powinien rozwalić chałupę i nie przejmować się pijaczyną. Skoro jemu samemu nie zależy na tym ,aby żyć w godnych warunkach , to do kogo ma pretensję? Chyba tylko do garbatego , że ma proste dzieci... A sąsiedzi niech nie zwalają winy na nowego właściciela, bo jak widać człowiek ten stara się jak może pomóc temu,, biedakowi", ale on nie ma ochoty przyjąć tej pomocy ( ba ma taki kaprys, a co? ) A może się zaprzyjażnił ze szczurami i jest mu tak dobrze???? Teraz tylko patrzeć , jak będą musieli się z nimi zaprzyjażnić sąsiedzi tego uparciucha... Pewnie im też ze szczurami będzie dobrze... Niech go dalej dokarmiają. Jakby nie miał co jeść , szybko szukałby Domu Opieki, a tak ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie na "Czarnym Lądzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie popieram byłego właściciela tej posesji ale gdy nabywca gwarantował mu mieszkanie w domku to powinien też dotrzymać słowa.To że obecnie ten dom wygląda jak chlew i jest w nienależytym stanie technicznym jest niestety winą obecnego właściciela który nie zadbał o nabytą substancję.Ciekawe co na to prawo?Czy gdyby ten pan doktor np,podpalił ten budynek i uległby on spaleniu to odpowiadałby przed prawem?A czy dopuszczenie do ruiny nie jest tym samym tylko że powolnym działaniem?Coś jest tutaj niejasnego.Kupując tą nieruchomość powinien natychmiast wyegzekwować wyprowadzenie się poprzedniego właściciela. To że tego nie zrobił to widocznie faktycznie obiecał mu dożywotne.Nie wiem z czego ma ten pan doktorat ale chyba nie z medycyny gdyż źle ocenił stan zdrowia poprzedniego właściciela licząc na jego szybkie zejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tak wygląda stare miasto w Łęcznej dzieki władzom byłym i obecnym staje się jedną wielka melina i slumsem w końcu 21 wiek władze czekają na dotacje z UE na przywrócenie do życia tej części miasta ale robią to tak nieudolnie że szybciej się rozleci niż pomoc jakakolwiek przyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aqq napisał:
Niestety tak wygląda stare miasto w Łęcznej dzieki władzom byłym i obecnym staje się jedną wielka melina i slumsem w końcu 21 wiek władze czekają na dotacje z UE na przywrócenie do życia tej części miasta ale robią to tak nieudolnie że szybciej się rozleci niż pomoc jakakolwiek przyjdzie
Dobrze, niech się rozleci i bedzie można tą menelnię zrównać z ziemią. Własność prywatna! Tam nic nie może miasto zrobić bez zgody tych głupich brudasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi tego człowieka wogólę nie szkoda. To nie kogo wina ,że tak się stoczył. Zaczął pić,palic papierosy. Zamiast pieniądze wydać na jedzenie to woli to przepic. Wogole mi go nie szkoda. z jakiej racji miasto ma mu dac meble lozko ? Moze to jeszcze bedzie z pieniedzy podatnikow ? Jezeli tak to ja tez po prosze o nowe meble. przydal by mi sie rowniez nowy fotel. Jak taki chojny jest Kowalski to niech da mu sowje meble a nie bedzie kur... z publicznych pienidze temu pijakowi dawal. Sam sobie zgotowal taki los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie spokój, Białomyzy całe żyje pijakiem jest, żadną pracą rąk nie "shańbił".A gdzie ma pieniądze, które dostał za sprzedaż domu?Cała "śmietanka" pijacka się za nie bawiła. Przecież dostaje 400zł zapomogi, gdzie te pieniądze? Teraz z biednego doktora potwora zrobił.Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cietkawe dlaczego gazecie brak obiektywizmu..czyzby została przekupiona??? gołym okiem widać że coś tu nie gra, W dzisiejszych czasach bardziej lituja sie nad pijakiem i nierobem niz nad samotnymi matkami i dziećmi w domach dziecka.A co ten człowiek robi z pieniędzmi z opieki społęcznej, chyba kupuje tanie wino i papierosy a mówi ze go na jedzenie nie stac..Te osoby które go bronią sa takiego samego pokroju..banda pijaków i nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście jak to zwykle bywa prawda jest akurat po stronie osoby własnie sie wypowiadającej:-) Nie znam sprawy, ale jedno na zmieszczonym wideo zwróciło moją uwagę: Panie Szanowny Redaktorku zadający tam pytania, to nie jest murzyn, lepiej używać np. określenia ciemnoskóry, jak przystało na człowieka wykształconego a wydaje sie że takim powinien Pan byc, powinien Pan wiedziec że słowo murzyn jest obraźliwe i uważać na swoje słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Panie Szanowny Redaktorku zadający tam pytania, to nie jest murzyn, lepiej używać np. określenia ciemnoskóry, jak przystało na człowieka wykształconego a wydaje sie że takim powinien Pan byc, powinien Pan wiedziec że słowo murzyn jest obraźliwe i uważać na swoje słowa.
Boże z białego można się smiać, z białego można robić dowcipy, białego można robić karykatury, białego można obrażać... a jak coś o CZARNYM to odrazu rasizm (no ba! przecież użyłem jakże rasistowskiego słowa CZARNY, jakby na białych nie mówić biały), jakbyście pomyśleli to najwiekszymi rasistami są czarni, a najbardziej dyskryminowaną rasą są biali - czarnego nie wyrzuci się z pracy bo odrazu - sąd->rasizm->odszkodowanie, a białego mozna! Nim zaczniecie mówić o rasizmie zastanówcie sie kto tak naprawde jest rasistą i czy nie przesadzacie - nazwanie czarnego głupkiem - rasizm nazwanie bialego głupkiem - nic nabijanie się z czarnego - RASIZM nabijanie się z białego - nic I właśnie dlatego jestem rasista...bo nienawidzę tych co innych nazywają rasistami nie mysląc ani troche (lekki paradoks...) ale ze mnie rasista! lol....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiadający się wyżej Bogdan Moroz, zmarł przedwczoraj - 10.12.2019 roku. I to już koniec tej historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znałam tej historii, smutna, co to za lekarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...