Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S***syństwo Policji nie ma granic.

Utworzony przez Jacek Dyć, 18 grudnia 2018 r. o 15:54
Pod małym tesko policjanci urządzili sobie łapankę, gdyż rok się kończy i należy wykonać jakieś zobowiazania-plany, więc stały dwa radiowozy koło siebie i łapano zaleknionych wlepiając im mandaty za nieprawidłowe przechodzenie. Sprowokowali mnie tym do napisania, że ponad tydzień temu, kiedy wracałem ze starego miasta, ulicą Piłsudskiego pędził osiemdziesiątką czarny sportowy samochód - chyba Mazda, zakręt w Targową brał sześćdziesiąt na godzinę. Chciałem zobaczyć gdzie on pojechał, więc przeszedłem przez ulicę nie na przejściu, ale na wysokości kwiaciarni. Pod parking sklepu "Jurko" podjechał nieoznakowany radiowóz i zostałem ze środka poproszony do okienka. Policjanci zapytali mnie - gdzie się tak spieszę, więc wkurzony spytałem ich czy nie widzieli tego jadącego z dużą szybkością auta - odparli że widzieli, więc stwierdziłem że jestem łatwym łupem dla nich. Spisali mnie zamiast ścigać pirata drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest 30marca 2019 i mam powtórkę z tymi samymi, doszło do bójki, jestem poobijany jak grucha. Dzisiaj z rana obudziła mnie policja i wezwała na południe, bo kogoś zatrzymali na SOR gdy zgłosił się do szycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...